Reklama

Výživa na klouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 01.01.18 18:38
Výživa na klouby

Zdravím, má, prosím, někdo tip na účinnou výživu na klouby? Nejde mi o klasické výrobky z lékárny, které díky reklamám známe všichni, a které považuji spíš za marketing. a reklamní tah, než za něco, co opravdu funguje.. :roll: Předem moc díky za Vaše tipy.. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.01.18 18:43

@Zwetta Měla jsem náročnou operaci kyčle a pánve, bolesti kloubů příšerně. Moc mi pomohl Geladrink Forte v kapslích. Žádné jiné přípravky nezabíraly, až tento :palec:

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 01.01.18 18:45

Znama manzelovi doporucila Geloren (pro kone), v podstate cista zelatina. Pry funguje skvsle, zatim zkousime par dni, tzn osobni zkuaenost in progres.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6516 příspěvků 34 inzerátů 01.01.18 18:45

Geladrink forte se taky přikláním

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6516 příspěvků 34 inzerátů 01.01.18 18:47

Musíš se dívat na obsah kolagenních peptidů, čím víc tím líp

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 01.01.18 18:52

Condrosulf a Alavis pro kone.

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 01.01.18 18:53
@sakota píše:
Znama manzelovi doporucila Geloren (pro kone), v podstate cista zelatina. Pry funguje skvsle, zatim zkousime par dni, tzn osobni zkuaenost in progres.

souhlasím, mnohem silnější a kvalitnější než ty „pro lidi“, navíc vyjdou levněji.

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 01.01.18 18:56

@jessikka znam spoustu lidi, co zobou klasicky Alavis. Geloren je pry jeste lepsi a vychazi tusim trochu draz… uvidime. ;)

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 01.01.18 18:58
@sakota píše:
@jessikka znam spoustu lidi, co zobou klasicky Alavis. Geloren je pry jeste lepsi a vychazi tusim trochu draz… uvidime. ;)

navíc je Geloren na rozdíl od Alavisu fakt chutný. cenově je to myslím velmi podobné.

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 01.01.18 19:02

@jessikka ja nevim. Mne se to ekluje, takovej rosol. :D ale muz si pochutnava. Tuhleva dosel s tim, ze nad 400kg dve kostky, on ma 78, tzn min nez 400, tak basti jednu celou obcas, misto aby si to pulil. :D

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 01.01.18 19:04

@sakota manžel si to půlil - půlku ráno, půlku večer. já to ochutnala, chutná to jak malinový medvídek. jen je to tužší. Alavis je prášek, co se dává do vody, smrdí to a není to dobré, ale účinek je stejný.

Uživatel je online89Luca
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 19:12

@Ijen Mám zkušenosti s Alavisem, mému tátovi moc pomohl

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 01.01.18 19:17

A kde ten Alavis nebo Geloren objednáváte? Jaký web máte odzkoušený? ;) Předpokládám, že v lékárně to neseženu? :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 01.01.18 19:19

My ho měli od známého veterináře, ale nebála bych se ho objednat kdekoliv na internetu.

Uživatel je online89Luca
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 19:25

@Zwetta my si ho normálně objednali myslím v Benu lékárně (nebo Dr. Max) - je to před víc jak rokem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >