Reklama

Výživné, exekuce - přednostní pohledávka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubunka
Kecalka 267 příspěvků 16.12.16 16:43
vyzivne - exekuce - prednostni pohledavka

Ahoj dneska mi prislo konecne usneseni podala jsem navrh na exekuci aby ex strhavali alimenty z platu ma dluh 11000 + 1500 stanoveno aby platil kazdy mesic.. chci se zeptat jak to je kdyz ma i jine exekuce ikdyz alimenty jsou prednostmi asi nelze ze by mu treba strhli najednou tech 11000 kc kdyz ma i jinou exekuci ze? vim ze ma pres 25000 takze minimum by mu zustalo diky za odp

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 16.12.16 17:27

Vezmou čistou odečtou nezabavitelnou částku (podle toho kolik lidí živí), pak to podělej a pošlou, měla bys být první v řadě. Najednou to asi nepošlou, 11 tis je moc vysoká částka, ale hlavně že vydělává. Přeji ať se brzy dočkáš.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama