Reklama

Výživné kulturní zážitky :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 07.03.11 22:28
Výživné kulturní zážitky :)

Včera touhle dobou jsem byla na cestě domů z představení Lord of the Dance a ještě mi ta muzika tak cukala nohama, že jsem na nich sotva stála. A celý den mě to drží, jakobych tam včera nasosala zásobu energie a elánu - a že s ní nešetřili. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stává se vám to taky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 07.03.11 22:31

Bersabo stává :mrgreen: a kolikrát to fakt stojí za to a vůbec nevypadám jako matka od dítěte, ale jako bláznivá puberťačka :D

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 07.03.11 22:41

Tak já jedu tuhle sobotu na Kata Mydláře,už jsem dlouho nebyla na muzikálu,naposledy na Třech mušketýrech,a moc se na něj těším.Koupila jsem si i lístek na dobré místo.Na Lord of Dance byli tchánovci teď v Pardubicích,taky jsme jim zaplatili dobrá místa,a moc se jim to líbilo…

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 07.03.11 22:44

Ahoj, já takhle před lety šla z Johanky z Arku. Úplně fascinovaná a nabuzená, ale nevím jestli to nebylo i tím, že jsem už byla dloooho na mateřské a prostě mi jen chyběla kultura. :lol: :mavam:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 07.03.11 23:01

stava, bud ze Statni opery, ci Narodniho nebo nejakeho fajneho metaloveho koncertu:D napr. Nightwish

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 07.03.11 23:03

Já loni konečně byla na koncertě na který jsem moc chtěla už 12 let a pořád nebylo možné na něj jít, bohužel nehraje v ČR :(
A energii jsem v sobě cítila hodně dlouho.
Ještě teď když si pustím nějakou písničku z toho koncertu tak se mi znovu vybaví a zlepší mi to náladu.

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 07.03.11 23:16

Stává se mi to taky ! :-D Ať je to koncert, muzikál, divadlo,…fesťák…ak­ce Hummer, letecký den, ohňostroj. Šíleně mě to nabíjí :pankac: Člověk by si měl dělat radosti :-D

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 07.03.11 23:18

Nevíte, kdy kde bude vystupovat Nightwork ? :pankac: Jsou boží :pankac: Zrovna včera jsem to hledala a nic nenašla.

consi
Kelišová 6882 příspěvků 08.03.11 08:21

Besabo, vůbec se Ti nedivím. Na Lord of the Dance jsem byla před xlety a bylo to úžasný. :palec: :palec:
Co jsem začla opět chodit na Zumbu, tak se doma natřásám i u škrábání brambor :mrgreen:

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 08.03.11 08:22

Ahoj ,tak já tak odcházím pravidelně ze Slováckého divadla.byla jsem na Cikáni jdou do nebe a potom jsem to měla pěkně dlouho v hlavě.Užasné .Pak jsem byla na Harold a Maude s Květou Fialovou a to samé.

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 08.03.11 09:10

Jojo, taky znám. Asi před 25-ti lety jsem viděla na Vinohradech Obchodníka s deštěm s Maciuchovou. Neskutečný zážitek. Lord of the Dance taky. A pak spolehlivě moje srdcovky: Bídníci a Jesus Christ Superstar - viděla jsem několik"mutací" a pokaždé mě to dostalo. Některé skladby používám jako spolehlivý životabudič. :lol: A teď nedávno mě dostal Dušek a jeho Čtyři dohody. :potlesk:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 08.03.11 13:27

Z koncertu Monkey Busines jsem byla totálně nadržená!!! Fakt úplně mě to rozložilo a já měla chut… :mrgreen: :zed:

Havraní
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 08.03.11 18:46

Já byla před 3. týdny na muzikálu Jesus Christ superstar v Karlíně,byl to můj první muzikál,vůbec se mi nechtělo,protože jsem ve 3.měsíci,ale byla jsem nadšená,byla to nádhera,ty písničky jsem znala jen dvě,od Basikový,ale ty ostatní mě nadchly ještě víc,bomba,teď si to pouštím na netu,abych si to oživila,hned bych jela znova :wink:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 08.03.11 19:37

Už sedmým rokem se takhle na jaře vždycky dobíjím na velké modelářské výstavě v Mosonmagyarovaru. Doprovodný kulturní program, kluby vojenské historie, setkání s lima, které jsem „nějakou dobu“ neviděl :mrgreen: - občas mám pocit, že se tam sjede půlka modelářské Evropy. Není problém tam celý den mluvit jenom česky - i Poláků a Slováků je tam dost… A vždycky tam vidím něco, co v mých očích posune „hranice možného“.

Pesee23
Závislačka 3831 příspěvků 17.03.14 20:57

Holky mam dotaz… v jakem roce koncil Flatley v Lord of the dance… nemuzu to najit. Ted na CT art (decko) jsou z r. 2011, ale to uz tam preci nebyl. To uz byl ten blondak

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >