Výživné splatnost do 15. dne v měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 315 příspěvků 28.04.19 06:33
Výživné splatnost do 15.dne v měsíci

Ahoj, zazadala jsem aby otci ditete strhavali aliky z platu, v tom rozsudku co byl vydany ted nedavno - zvysila jsem aliky, je napsano ze splatnost je 15. den v mesici.. povolili mu splacet dluh po 500 kc mesicne spolu s běžným vyzivnym, nabylo to pravni moci 19.3. a je tam napsano ze nasledujici mesic uz je splatny ten dluh. ve středu mi prisel papir ze mam dat vedet jestli v dubnu zaplatil dluh, ze jinak je to splatne cele jestli nezaplatil, no ale on mi to poslal az 25. 4… budou na to koukat jakoze to zaplatil a nechaji mu to splacet po 500 kc, nebo na tech terminech do 15. trvaji? jde mi o to, ze proc by to tam psali, kdyz by pak na to ani neprihlidli, ze to poslal pozde..

Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 8215 příspěvků 28.04.19 06:59

Poslal to v dubnu, budou na to hledet, ze splatku zaplatil, i kdyz pozde. Datum se tam dava proto, aby se stanovil rad. Pokud ale clovek neni zodpovedny, pak ho ani stanoveny rad nezajima a bude si stejne delat co chce. V tvem pripade budes rada, kdyz bude platit pravidelne. Moc tomu ale neverim :?

Elishka1
Závislačka 3225 příspěvků 28.04.19 07:18

A poslal to on nebo mu to strhl a poslal zaměstnavatel z platu dle vyplatniho terminu?

Bubunka
Kecalka 315 příspěvků 28.04.19 07:31

@Elishka1 on to poslal jelikož uz nezaplatil 4. mesic a vedel ze ho jinak udam

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 28.04.19 09:14

No, odepiš dle pravdy, že sice uhradil, ale nikoliv ve stanoveném termínu..
Peníze na zesplatnění dluhu on určitě nemá a pořád lepší splátky o pár dnů v měsíci později, než NIC…

Petula306
Kecalka 326 příspěvků 28.04.19 09:18

Tak záleží taky na tobě jestli ho naprášíš nebo ne. Třeba mu 15. nevyhovuje, protože je to před výplatou.

Bubunka
Kecalka 315 příspěvků 28.04.19 10:59

No oni mi poslali sami od sebe kdyz vydali usnesení, toho 23.4. jestli to zaplatil nebo ne, tak treba kdyby to nemelo takovou vahu to ze pisou 15. den v mesici tak pockaji do konce mesice a teprve pak se me zeptaji, no uvidíme :)

arinecka
Kelišová 6163 příspěvků 28.04.19 17:11

@Bubunka No co, napiš že zaplatil a je to, nebo se tě vyloženě někdo ptá jestli zaplatil do toho patnáctého? On asi peníze na zaplacení celého dluhu nemá, to tebe sice nemusí zajímat ale pokud bych viděla že platí pravidelně alimenty i dluh, tak bych nekoukala na pár dní a byla ráda že platí. Když přestane, tak máš možnost ho znovu udat :nevim:

Romeon
Kecalka 206 příspěvků 1 inzerát 29.04.19 11:54

Prostě napiš, že ti dně xy zaplatil částku xy a oni si to přeberou.

Váš příspěvek
Reklama