Vyzkoušel už někdo systém na hubnutí Nidora? Funguje to?

1
23.11.12 14:32

Vyzkoušel už někdo systém na hubnutí NIDORA? Funguje to?

Ahoj holky, viděla jsem na internetu reklamu na produkt, který mi prý umožní velice snadno zhubnout, navíc bez diet, jmenuje se to systém na hubnutí NIDORA. Neznáte ten produkt někdo, nezkoušely jste ho? Funguje to? Potřebuju upřímný názor, než se rozhodnu, jestli ho mám koupit, nebo ne. Předem děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1580
23.11.12 14:43

Řekla bych, že každý logicky uvažující člověk ví, že je to hloupost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27320
23.11.12 14:51

Jako ze kdyz si kazdej den posolim tim jejich zazrakem kachnu tak budu jako proutek? Blbost, ne? Navic jejich doporuceni :. 1. Pokuste se jíst pravidelně něco malého každé 2 až 3 hodinys cílem povzbudit Váš metabolismus. 2. Jezte více ovoce a zeleniny a ujistěte se že pijete hodně vody.3. Začleňte cvičení do své každodenní rutiny. Pouhých 10 minut denně může hodně změnit.

To by kazdej zhubnul i bez sypani.

Příspěvek upraven 23.11.12 v 14:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
23.11.12 14:51

Podle mě další způsob jak vytáhnout z lidí prachy.

Pokud chceč zhubnout, poraď se s odborníkem.

Mě se líbila věta, se kterou hubla ségra: „Přestanu žrát, začnu jíst, hýbat se a mít se ráda.“ S pomocí odborníka zatím zhubla ze 132kg na současných 86kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Naima
23.11.12 14:55

Blbost jako vzdycky. Plati osvedcene ~ spravne stravovani a primereny pohyb. Rocne lidi na celem svete utrati miliardy dolaru za pripravky na hubnuti a pritom jsme cim dal vic tlusti. To dava odpoved podobnym dotazum.

• Citovat
  • Nahlásit
moonixi
29.11.12 12:04

Kazdy rozumny clovek vidi, ze toto je pekna blbost. Niekto si tu robi reklamu, pretoze ta ista otazka v tom istom zneni sa uz objavila na slovenskom fore a dokonca aj ta ista odpoved, len v slovencine. http://forum.zoznam.sk/…ngovalo_to_/
Takze ludia, nedajte sa nachytat…

• Citovat
  • Nahlásit
Romankocka
9.12.12 20:36

Presne aj ja sa akurat na tom smejem :D hladala som nieco na slovenskych forach, potom manapadlo pozret aj ceske…a ked som videla od slova do slova tu istu otazku aj tu istu odpoved :D:D:D trapne :D aj ked nebolo by zle, keby take nieco naozaj vymysleli :D

• Citovat
  • Nahlásit
Pepa.Evropa
16.6.13 13:46

nejlepší rada jak zhubnout

Jéžiš to je krásný! „přestat žrát a začíst jíst“ - už si to píšu na ledničku.

• Citovat
  • Nahlásit
9.4.14 13:19

NIDORA

Ahoj take jsem si vsimla na internetu toho systemu na hubnuti, koupim ho, a pak napisu, jestli opravdu funguje :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.4.14 16:11

Že se lidi nepoučí z předchozích pádů. Stejně jako všechny předchozí přípravky jak ze zelené kávy a jiných blbostí, tak i tohle nezabere. Zkuste si na internetu najít jakoukoliv zmínku o panu Stephenu Hillovi. Já nenašla ani prd a to je prosím výživový poradce s dlouholetou zkušeností. Už tohle by mě varovalo, že se zase jedna o podvod. Jen tentokrát zašli trochu dál a mají jako reklamu hvězdy, což se divím, že si na to troufnou.

Na všech stránkách podobných přípravků:

• vždy jedna a ta samá chyba v jednom slově - STIMULUJE SPLAOVÁNÍ TUKU < NE ÚBYTEK VODY Z TĚLA - že by náhoda? pochybuji
  • člověk, který to komentuje a doporučuje, na internetu neexistuje a v dnešní době to je co říct
  • pokaždé když narazíte na takovouto stránku tak zrovna a jen v ten den akce na tento přípravek za poloviční cenu = neuznaná reklamace, protože jste koupili kúru v akci a nikoliv za normální cenu
  • peníze vám tedy v případě reklamace opětně nebudou vráceny viz. předchozí bod
  • fotky těch samých lidí pořád dokola (tentokrát jich pár vyměnili)
  • adresa v kontaktech vskutku existuje, ale když se podíváte na google.maps, tak jediné co uvidíte je budovu Security a kadeřnictví a nic víc
  • kdyby celebrity doopravdy hubly díky těmto přípravkům, tak by reklama byla po celém internetu i rozhovory s nimi

Takže to řeknu ještě stručně. Lépe propracovaný, ale stále jen podvod. NEKUPOVAT! Zhubne pouze peněženka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.4.14 07:59

DrHill

V česku je pán na fotografii údajně Stephen Hill. Ale na této adrese: http://skachko.org.ua/ je to pan Boris Skačko. Na této adrese: http://nidora.com/nl3ox9H/ je to zase Gert Peters. Takže dámy a případně pánové, kupujte. Je to určitě zaručený přípravek. Jen jsem si všiml na některých fotkách, že některým ženám vzal prsa a jiným je zase dal. Možná vedlejší účinek. Tak opatrně. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.4.14 20:14

Momentálně zkouším produkt na hubnutí NIDORA, vydržte dám pak vědět, jestli já zhubnu aspoň 2 kila, tak to bude úspěch :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
24.4.14 12:39

Já nechápu, jak na tohle může vůbec ještě někdo skočit. Stačí si přečíst ty „komentáře“ na jejich stránkách (http://www.makingmyselfslim.com/cz4ajK9/) - vždyť to je jeden smyšlený blud za druhým! Zaplacený nepravdivý komentáře!
A mimochodem, dle mého je jedno, jak Angelina zhubla, ale to, jak vypadá teď, rozhodně není ani zdravé, ani hezké :roll: Čím víc chemie si člověk bude do těla cpát, tím hůř. I kdyby shodil nevím kolik, tak rozhodně nebude v pořádku. Toť můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
24.4.14 12:45

@pikola Plně souhlasím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.4.14 15:22

Nidora

Pokud chcete přibrat a mít neustále chuť k jídlu, kupte si Nidoru a sypejte si ji na všechny konzumované potraviny. Je to nehorázný podraz na zákazníky, i když trochu drahý dvě malé krabičky posypu stojí 940 Kč. Nenechte se nachytat tak jako já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat