Výzkum z USA

16.10.19 12:27

Výzkum z USA

Tato diskuze vznikla jako reakce na tema Dnešní mlade lidi nebavi sex. Jeden z diskutujicich zveřejnil tento vyzkum z USA: https://echo24.cz/…lespon-v-usa
Je to vubec možné? U nas tomu nevěřím aby 4 dospeli lidé z 10 (tj. 40 procent) nemeli za posledni rok ani jednou sex. Mozna jsou Američané tak zvlastni nebo jsem snad mimo ja? Pokud by to byla pravda museli bysme mit kolem sebe spoustu takovych lidi, 40 procent je hrozne moc, i zde na emimino by jich nuselo byt hodne. Priznate se? Nebo tomu take nevěříte? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.10.19 12:34

Čtvrtina = 25%.

V článku to pak upřesňují na 23%, takže reálně tak 2 z 10.

• Nahlásit
  • Citovat
16.10.19 12:42
@Anonymní píše: Čtvrtina = 25%.V článku to pak upřesňují na 23%, takže reálně tak 2 z 10.

I to je moc, vy si to dovedete představit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:43

Podle toho co čtu tady, tak je to zhruba stejný jako v Čechách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26921
16.10.19 12:47

@Rastra55 Já teda Jo, 2 z 10 mi přijde úplně reálné. Jsou staří lidi, nemocní, nemající partnera… myslím ze je to naprosto možne.

Tady na emiminu to asi nebude tolik ale tady zdaleka nemáš cely vzorek populaci, jsou tu převážně mlade ženy v partnerství ty mají sexu asi více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29372
16.10.19 12:54

Zajímalo by mě, jaké procento je těch, co neumí počítat procenta :D ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48089
16.10.19 12:55
@Rastra55 píše:
I to je moc, vy si to dovedete představit?

jestli do toho počítají všechny věkové kategorie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
16.10.19 12:56

Mě to nepřijde moc… spousta lidí je delší dobu bez vztahu a to právě i hodně mladých. Já taky měla nějaký ten rok celibátní, někdy hold najít někoho zlatého trvá ;) myslím, že je spousta lidí, kteří nikdy nejsou dlouho sami, ale naopak jsou tací, kteří sami prostě někdy jsou i delší dobu. Každý jsme jiný, ale neřekla bych, že to je v důsledku toho, že mladé lidi sex nebaví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
16.10.19 13:00

Proč ta fascinace souložením? Už jsi tu jednu diskuzi zakládala na téma páření zvířat vs sexuální život lidí.. Co tě k tomu vede?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 13:12
@Martha03 píše:
Proč ta fascinace souložením? Už jsi tu jednu diskuzi zakládala na téma páření zvířat vs sexuální život lidí.. Co tě k tomu vede?

No tak příští tema radeji vložím anonymne kdyz to nekomu vadi a zase se budes ptat, proc anonym? Tak napisu kvuli tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
16.10.19 13:22

Já bych řekla, že je opačně, těch 25% je strašně málo a reálné číslo bude vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
16.10.19 13:22
@Rastra55 píše:
No tak příští tema radeji vložím anonymne kdyz to nekomu vadi a zase se budes ptat, proc anonym? Tak napisu kvuli tobe.

Vsichni jsou tady anonymní i když nejsou anonym. Jsem v diskuzi, tak se ptám proč ta fascinace, nemůžu se zeptat, když to téma zakládáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 13:25
@Martha03 píše:
Vsichni jsou tady anonymní i když nejsou anonym. Jsem v diskuzi, tak se ptám proč ta fascinace, nemůžu se zeptat, když to téma zakládáš?

Ne je to odbočení od tematu a spravne bys mela byt smazana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26921
16.10.19 13:31

@Regina Hero
Přesně tak, kazdej nechapem něco jinyho, já zas ze někdo informaci 1 ze 4 pochopí jako 40 procent, že. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
16.10.19 13:31
@Rastra55 píše:
Ne je to odbočení od tematu a spravne bys mela byt smazana.

Fú vážně? Tak mě nahlaš… Pravděpodobně to tlačítko ale asi nenajdeš jelikož ani neumíš číst. Když založíš téma a já se tě ptám co tě vede k tomu takové téma založit není to odbočení od tématu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama