Vyzná se někdo hodně na facebooku?

937
4.9.20 13:14

Vyzna se nekdo hodne na FACEBOOKU?

Ahoj,

je tu nekdo, kdo se hodne dobre vyzna na facebooku? A poradi?

Mame novou kolegyni v praci. Starsi pani. Chtela zalozit facebook. Zalozila jsem ho ze sveho mobilu na jeji tel cislo. Vse ok. Jenze jak asi zacala si pridavat ve velkem pratele atd tak to facebook vyhodnotil jako spatne a chce po ni overeni identity a chteji aby zadala emai, ze ji tam poslou overovaci kod. Zalozila jsem tedy email, zadala to na fb ale ten kod proste neprijde (email ale funguje). Zkousela jsem to nekolikrat a nic. Tak jsem zkusila zalozit novy facebook a jelikoz uz nemame dalsi simkartu, tak jsem to chtela na email (uplne novy) a opet nas to registruje a chce to poslat kod a ten kod neprijde. V tom procesu nas to pak odhlasi, ze jsme podezrely ucet a nikde tam nejde napsat na nejakou podporu.

Nevim nekdo cim to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3583
4.9.20 13:22

Nemá email třeba na seznam.cz? Tam je zcela běžné, že zprávy nechodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
4.9.20 13:23
@V anda píše:
Ahoj,

Mame novou kolegyni v praci. Starsi pani. Chtela zalozit facebook. Zalozila jsem ho ze sveho mobilu na jeji tel cislo. Vse ok. Jenze jak asi zacala si pridavat ve velkem pratele atd tak to facebook vyhodnotil jako spatne a chce po ni overeni identity a chteji aby zadala emai, ze ji tam poslou overovaci kod. Zalozila jsem tedy email, zadala to na fb ale ten kod proste neprijde (email ale funguje). Zkousela jsem to nekolikrat a nic. Tak jsem zkusila zalozit novy facebook a jelikoz uz nemame dalsi simkartu, tak jsem to chtela na email (uplne novy) a opet nas to registruje a chce to poslat kod a ten kod neprijde. V tom procesu nas to pak odhlasi, ze jsme podezrely ucet a nikde tam nejde napsat na nejakou podporu.

Nevim nekdo cim to je?

Založte jí Gmail a mělo by být po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18711
4.9.20 13:23

A koukali jste do spamu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
4.9.20 13:28

Mně zrovna včera také nepřišel kód z facebooku na email na poprvé. Musela jsem to zkusit také několikrát a ve finále přišel a byl normálně v doporučených zprávách. Já mám email.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
4.9.20 15:28

@Rachel_cz

na gmail jsem zkousela a nekde to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
4.9.20 15:32

Do spamu, hromadnych, kose atd jske zkousely…zalozila jsem emaily na gmailu, seznamu, atlasu, emailu i hotmailu a nic…
a zkousela jsem to asi 20× a nic… vlastne 2 dny… takze „vypadek“ to neni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
4.9.20 21:03

Tedka jsem zkousela zase a nic… cim to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
14.10.20 15:09
@V anda píše:
Ahoj,

Nevim nekdo cim to je?

Založit G-mail a vyřešeno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama