Vyzná se někdo v imunologických výsledcích prosím?

3671
23.2.21 18:24

Vyzná se někdo v imunologických výsledcích prosím?

Prosím o radu - vyzná se někdo? Značí tyto výsledky možnou intoleranci na oves, žito, pšenici atd? Celiakie vyloučena..
Dále ten S manan vaz. protein - doktorka mi k tomu nic neřekla, ale až teď jsem si všimla té nízké hodnoty a indexu -4, znamená to větší náchylnost k infekcím?
Jen mi řekla že mám nízkou hodnotu diaminooxidázy (1,5) a tam je taky index -4, a že màm asi histaminovou intoleranci. Jinak nic..

Děkuji za vysvětlení, pokud se někdo vyzná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3671
23.2.21 18:26

Jinak o alergii na vosy vím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67173
23.2.21 22:02

Ne, ani sami imunoogové. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4991
23.2.21 22:09

@Lama Lama

bingo :palec:

a pak lidi dojdou " na konzultaci " s plachtami A 4 zcela nesmyslných vyšetření, které jim byly dělány jen proto že vlezli do těžební společnosti –" nějaká – imunologie– s. r.o", kterou vlastní kupodivu ten samý řetězec co i laboratoře a který skrze nesmyslná vyšetření za 50 litrů a vejš zvesela tuneluje solidární zdravotní pojištění zcela bez spoluúčasti pacienta, za to o to hůře a drsněji

zakladatelko

to vejš nečtěte 8)

pro Vás :

ten kdo Vám toto všechno odebral by měl i vědět proč a nač to odebral a co mu tyto výsledky dávají
a musí Vám být schopen toto i říci, vysvětlit a udělat z toho jasný závěr

takže – neptejte se nikde jinde, jen toho kdo ty odběry udělal, poslal Vás na ně

protože jinak než v korelaci s klinickým stavem a anamnesou a vyšetřením to hodnotit nejde

:kytka:

neřeší se jednotlivé odběry, ale člověk jako celek
vždy a za každých okolností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
24.2.21 14:15

@Borrealis Děkuji. Já právě na konzultaci neměla čas, dr mi jen po telefonu řekla, že mám zřejmě histaminovou intoleranci, jinak je to vše ok a že mi výsledky pošle na mail a to je vše. Tak jsem koukala na to, co mi poslala a chtěla jsem se zeptat, jestli to může být intolerance na lepek, i když je celiakie negativní.

O tom nízkém S manan vaz. proteinu mi nic neřekla do telefonu. Ani nevím, co to je pořádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67173
24.2.21 14:22
@Kolarkaa píše:
@Borrealis Děkuji. Já právě na konzultaci neměla čas, dr mi jen po telefonu řekla, že mám zřejmě histaminovou intoleranci, jinak je to vše ok a že mi výsledky pošle na mail a to je vše. Tak jsem koukala na to, co mi poslala a chtěla jsem se zeptat, jestli to může být intolerance na lepek, i když je celiakie negativní.O tom nízkém S manan vaz. proteinu mi nic neřekla do telefonu. Ani nevím, co to je pořádně.
řekla bych, že to bude mít podobný klinický význam jako snížená hladina molybdenu v slzách. Tu zapomněla vyšetřit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat