Vyzná se někdo v L.O.L. panenkách? Luštím dopis Ježíškovi...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slečna Ferka
Extra třída :D 10159 příspěvků 25.11.18 21:11
Vyzná se někdo v L.O.L. panenkách? Luštím dopis Ježíškovi...

Dobrý večer,

dostala jsem od dcery seznam pro Ježíška a jsem celá perplex, protože nerozumím, co po mně chce. Neorientujete se v tom někdo - série, typy hraček apod.?

Předem díky za pomoc!

K.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eimi33
Stálice 94 příspěvků 25.11.18 21:18

Neorientuji ale kupuji to, co mi přijde pod ruku protože dcera je miluje :roll: Mají i adventní kalendář, já už ho mám.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10159 příspěvků 25.11.18 21:22

Do toho nejdu, má z IKEA, ale napsala si takovej střelenej seznam.

Jak se liší válce od koulí, pro začátek? ;) Jsou v tom jiný panenky?

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 25.11.18 21:25

Ahoj…také jsem v šoku, co si to ta naše holka od Ježíška vůbec přeje :P až ten google mě trošku zasvětil a objednala jsem tohle. Pokud to bude špatně či ne, to se dozvím až pod stromečkem :jazyk:
 https://m.alza.cz/…d5455609.htm

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 25.11.18 21:37
@Gábííí píše:
Ahoj…také jsem v šoku, co si to ta naše holka od Ježíška vůbec přeje :P až ten google mě trošku zasvětil a objednala jsem tohle. Pokud to bude špatně či ne, to se dozvím až pod stromečkem :jazyk:
https://m.alza.cz/…d5455609.htm

tohle stojí 800,–? 8o jak je to asi velky?

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 25.11.18 21:41

@Malike a to je ještě zlevněné! Nevím jak je to veliké,ale panenky jsou tam dvě,panenka a miminko a ještě další věci…Je to hrůza,kolik to stojí,ale mám ještě dospělého syna a v porovnání s touhle cenou,koupit dárek pro dospělého je prisernost..... :roll:

a12
Vesmírná mluvilka 32920 příspěvků 25.11.18 21:43
@Malike píše:
tohle stojí 800,–? 8o jak je to asi velky?

Mne to teda prijde i osklivy :oops:
No nakonec jsem rada, ze mam dva kluky a ze si syn napsal to, co si napsal, vlastne to zas takovy hruzy nejsou :mrgreen:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10159 příspěvků 25.11.18 21:44

No problém je v tom, že voni hajzli dávají ke každé panence přehled všech panenek v sérii. A moje dítě si přeje konkrétní panenky (ty samozřejmě nedostane), ale potřebovala bych aspoň vybrat správné „koule“. (Doporučuju to celému příbuzenstvu.)

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 25.11.18 21:46
@Gábííí píše:
@Malike a to je ještě zlevněné! Nevím jak je to veliké,ale panenky jsou tam dvě,panenka a miminko a ještě další věci…Je to hrůza,kolik to stojí,ale mám ještě dospělého syna a v porovnání s touhle cenou,koupit dárek pro dospělého je prisernost..... :roll:

No já mám dospělého bratra…ale stále pubertaka co si hraje..a koupit pro něj dárek je pro mě snadnější než pro syna.
Koukám na to L.O.L…prijde mi to ujetý..jak figurka pro sběratele..nic víc. 8o

Plesss
Kecalka 105 příspěvků 25.11.18 21:49

Pokud ti to aspoň trochu pomůže, tak jsem dnes koukala na letgo, a pan tam prodává ty panenky úplně nové. Za 150kc ale myslím si že origo to nebude. Zkus si zadat na letgo lol suprise panenka.

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 25.11.18 21:49
@a12 píše:
Mne to teda prijde i osklivy :oops:
No nakonec jsem rada, ze mam dva kluky a ze si syn napsal to, co si napsal, vlastne to zas takovy hruzy nejsou :mrgreen:

No mě přijde ,,divný,,..takový jako a jak se stím hraje :mrgreen:
Taky jsem ráda za syna. :mrgreen: navíc ten můj naštěstí nechápe smysl katalogu a reklam.. :mrgreen:

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 25.11.18 21:55

@Malike je to hnusný a ujety,to.je fakt a pevné doufám,že touhle koulí její přání na lol koule končí. Jen ji nechci zklamat,když to pro ni stále nosí ještě Ježíšek,letos asi naposled,jelikož ve škole jsou děti potvory :D

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 25.11.18 22:02
@Gábííí píše:
@Malike je to hnusný a ujety,to.je fakt a pevné doufám,že touhle koulí její přání na lol koule končí. Jen ji nechci zklamat,když to pro ni stále nosí ještě Ježíšek,letos asi naposled,jelikož ve škole jsou děti potvory :D

Tak to je jasný..je to přání..přání se mají plnit. :srdce:
Jen nestačím zírat co všechno nevymyslí…pak dají reklamu,do katalogu které každé dítě dostane ve školce ( aspoň u nás ano :? ) a mami já chci..

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 25.11.18 22:05

Ja bych per primo nenechaval dite psat dopisy a vybirat z katalogu. Hracku vyberu podle vlastniho uvazeni a je to. :D

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 25.11.18 22:06

@Malike u dcery to nebylo z katalogu,ale šílí prý po tom kamarádky že třídy,tak je spíš,dle mého,zvědavá co to je :P Dcera si stejně hlavně hraje s panenkami jako Anabel apod a hlavně si nedokáže představit den bez pastelek,temper ,lepidel atd

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >