Vyzná se někdo v ovulaci?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 15:34
Vyzná se někdo v Ovulaci?

Ahoj holky. Chtěla jsem letos zkusit kdy mám vůbec ovu jelikož v loni jsem ji měla dva dny před menses podle ultrazvuku takže byl Sex ale bohužel se hcg zastavilo na 1100j a konec byla provedena histeroskopie 23.12. Menses jsem dostala 23.1. A zkusila jsem ovu testy od 11dc a vychází mě ta druhá čárka vždy slabší. Dělám každý den odpoledne. Muže některá z vás poradit. Děkuji.

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8363 příspěvků 20.02.17 16:45

Ony ty ovulační testy jsou takové ošemetné, v návodu je myslím napsané, že asi dvě hodiny před testem nemáš pít a nemá se dělat z ranní moči. Já ale bych ho v tvém případě z ranní moči zkusila. Anebo z druhé ranní, to dělám já, že jdu na wc třeba okolo šesté, pak si jdu ještě lehnout a vstávám až po sedmé.
Jinak slabá čárka je normální, ta je tam téměř vždycky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 16:59

@AnastazieB snažím se prave nepit před testy ale nechápu ze mám pořad v kuse to samé.

axelina
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 3 inzeráty 20.02.17 17:18
@Anonymní píše:
@AnastazieB snažím se prave nepit před testy ale nechápu ze mám pořad v kuse to samé.

ahoj mě to podle těch testu vycházelo dobře… na tvych testech teda se mi zda že ovulace neprobehla… mě teda vycházel pozitivně jen 1 den v mesici vetsinou 14 dni po poslední MS :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:39

Holky včera mě vyšel pozitivní ovu test styk byl dopoledne a ovu test zjištěn odpoledne. Jsem 30dc jinak vždy vycházeli stejně silné čárky je možné ze mám ovu těsně před menses poslední menses byla 23.1. A zítra by měla přijít.

lasička23
Nováček 2 příspěvky 22.02.17 17:15

Ahojky, mě slabé čárky na ovulačních testech vycházely taky před MS. 8o Měla jsem zpoždění s MS 3 týdny a ovulační testy pořád se slabými čárkami. Ale proč, to nevím… :nevim: těhu test samozřejmě negativní…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >