Význam zkratek po KET

413
30.5.18 08:49

Význam zkratek po KET

Dobrý den děvčata, prosím nevíte některá co znamená, když mám napsáno, že bylo vloženo embryo ve stádiu B-KB?
Moc díky, nikde to nemohu najít. Tedy zejména to KB :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
128
30.5.18 09:14

Nespletli se a nemohlo to byt HB? Ted koukam na papir co sem dostala v Reprofitu ohledne vyvoje embryi a KB tam neni ani jednou.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
30.5.18 09:19

@wootwa Tak jsem ještě hledala a vypadá to na kavitující blastocysta. Takže s dutinou. To jsou děsné ty zkratky. taky mě prvně napadlo, že je to překlep :-)Tak teď ještě, aby to dopadlo :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
30.5.18 09:30

@Venuše28 aha, tak to slysim uplne poprve.. 8o drzim palce at to klapne, ted nastane dlouhych 14 dni.. tohle cekani sem nikdy nemela rada, pro me horsi jak cela stimulace.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
30.5.18 09:44

@wootwa jj já mám z prvního ivf dceru a vyšlo to na poprvé a test byl krásně pozitivní už 6 den a pak už jen sílil. Teď jsem 4den po Ket. Tak to asi zase ten 6 den prubnu…jsem v nativu tak pokud tam něco bude, může to být jen mimčo. Já to také slyším poprvé…Je to vzniklá dutina, než je z toho HB. Sranda. Jak to člověka vzdělá :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
30.5.18 09:47

Testy od 6 dne do 12 dne…tak by bylo fajn, kdyby to dopadlo podobně :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
30.5.18 19:52

@Venuše28 tyjo, krasne serazeny :D ja mela pidi ducha 5 den po Et, ale poradna dalnice byla az nekdy 19 den po transferu.. prisuzuju to klukovi, mela sem i nizsi hcg ze zacatku..
Ket predtim se nam bohuzel nezadaril, ale hlavne ze se povedlo..
Ale je fakt, ze clovek se diky tomuhle vzdelava porad, aby nebyl za blbce a vedel o cem je rec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama