Vyznat mu lasku po rozchode?

Anonymní
14.4.21 11:39

Vyznat mu lasku po rozchode?

Ahoj,
Prosím o radu, přítel se semnou rozešel, je prý semnou nejšťastnější chlap a moc mě miluje, jen mu na me vadí pár důležitých věcí ( tvrdohlavost, vse musí být po mojim),není to poprvé co se semnou kvůli tomu rozešel. Teď už je to vážný. Už ani spolu nebydlíme. Byly jsme spolu 8,5 let. Komunikujeme spolu aji byl náznak, že se k sobě vrátíme, ale oba dva se bojíme, že by to dopadlo dalším rozchodem. Strašně ho ale miluji a mám ráda, myslíte, že je dobrý nápad, jít za ním, říct mu jak se cítím, že ho mam ráda, aby jsme přemýšleli jak to napravit? Neponizim se? Neodradí ho to ze se doprosuju?
Přijde mi lito zahodit tolik společných let. Bylo nám spolu krásně. Až na poslední rok..ponorka.. Žádná jiná holka v tom není to vím jistě.
Děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8070
14.4.21 11:43

Ty jsi tu o vikendu psala, vid?

Clovek neopousti druheho, pokud ho miluje. Maximalne, je-li mu sestnact a snazi se ho demonstrativnim rozchodem nekam vmanipulovat. Takze ne, nevyznavala bych lasku nekomu, kdo se se mnou rozesel. Navic opakovane.

Příspěvek upraven 14.04.21 v 11:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10820
14.4.21 11:47

Ono ale už není co napravovat, několikrát se s tebou rozešel, důvod víš ale evidentně si s tím prostě nic neudělala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
14.4.21 11:48

Ponížíš se tím, nedělej to. Kdyby tě miloval, tak se s tebou nerozejde. Já bych se od něj odstřihla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
14.4.21 11:52

Pro mě by to ponižující bylo, na tohle jsem moc hrdá. Rozešel se s Tebou už jednou, nechce s Tebou být. Tak k čemu mu říkat, jak ho miluješ? On s Tebou prostě být nechce, bez ohledu na Tvé city k němu, to se někdy stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16331
14.4.21 11:53

No bylo ti krásně, když dělal to co si chtěla, poslední rok ho to přestalo bavit, začal ti jasně říkat že chce aby si respektovala i jeho potřeby, ty si na to kašlala a teď si chceš zase vynutit, aby bylo po tvém a chceš ho zmanipulovat k návratu - odmítáš respektovatj jeho rozhodnutí.

A ještě s staráš o to, jesti se neonížíš.

jsi především sobecká a sebestředná. Dokud si tohle neřpřiznáš a nezačneš aktivně měnit tím, že prostě se budeš uči rozumět a respektovat lidi ve tvém okolí, tak jim budeš jen ubližovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
14.4.21 11:58

Ne, není to dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8097
14.4.21 12:01

Příjmy, že vás vztah skončil. Zapracuj na sobě. Vztah je o kompromisu. Nemůže být pořád jen po tvým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.4.21 12:05

Tak máš dvě možnosti: buď za ním nepůjdeš a necháš to být, nebo se změní tvé chování a zkusíte to znovu.
Podle toho, co píšeš, je chyba na tvé straně. Zkus si představit, jak by bylo tobě, kdyby podle tebe nebylo nic a všechno by bylo tak, jak to chce tvůj přítel. Je to docela důležitá věc, občas ustoupit, domluvit se na nějakém kompromisu, ne že já něco chci tak, tak to tak bude. Je potřeba s tím něco dělat, jinak to nemá cenu. A jestli se s tebou rozešel už vícekrát a ty jsi s tím pořád nic neudělala, vykašlala bych se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
14.4.21 12:07

Ne, nedělej to, hádám, že za tu dobu, co jste byli spolu, si mu to jistě už mnohokrát řekla, ne? Když se s tebou rozešel, nemiluje tě. Upřímně, nevěřím příliš tomu, že v tom není jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
14.4.21 12:11

Rozešel se s tebou opakovaně, ty jsi neudělala nic pro to, abys změnila to, co mu na tobě vadí. Měla jsi možnost něco změnit a nevyužila jsi ji. Teď už to nech plavat a příště znovu a lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
14.4.21 12:24

Ty už si svou šanci promrhala. Měla ses snažit tu svou tvrdohlavost zregulovat.
Nezvládla si to před tím, nezvladneš to ani teď a bude další rozchod.

Ale můžeš si z toho vzít ponaučení do dalšího vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 12:37

Nehledě na to, jestli vztah ještě má, nebo už definitivně nemá šanci, jsem pro to, aby se věci říkaly na rovinu. Jestli ti na vztahu pořád záleží, není potřeba to tajit, tím se nijak neshazuješ. Samozřejmě nemluvím o dolezani nebo podbízení se nebo o nějakých manipulacích. Ale říct, co mám na srdci, je známka dospělého chování. Je legitimní někoho pořád milovat, chtít, tím se přece neshazuju, pokud je zachován vzájemný respekt a slušnost. Ten druhý to samozřejmě nemusí vyslyšet, takže je dobré se v tom moc dlouho nemáchat, ale vyjasnit si postoje považuju za žádoucí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
14.4.21 13:50

Klidne mu to rekni, otazkou je, jestli docilis sveho :nevim: na me by to teda dojem neudelalo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
871
14.4.21 13:52

Já bych se teda nevnucovala když se s tebou už opakovaně rozešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat