Reklama

Vyznáte se v kávě? Jaký druh je nejlahodnější?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 11:54
Vyznáte se v kávě? Jaký druh je nejlahodnější?

Zdravím Vás maminky
Vánoce jsou za dveřmi a já se rozhodla, že svému tátovi koupím pod stromeček pytlík nějaké dobré kávy, protože je velkým kafařem a kdyby si ráno kafe nedal, prostě by nemohl fungovat. Nechci mu kupovat blbou Jihlavanku, ale něco fakt chutnýho a kvalitního. Problém je, že já jsem silný antikafař, takže se v tomto oboru vůbec nevyznám. Takže jestli máte nějaké doporučení, sem s ním

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 15.12.16 12:01
@Lenisha píše:
Zdravím Vás maminky
Vánoce jsou za dveřmi a já se rozhodla, že svému tátovi koupím pod stromeček pytlík nějaké dobré kávy, protože je velkým kafařem a kdyby si ráno kafe nedal, prostě by nemohl fungovat. Nechci mu kupovat blbou Jihlavanku, ale něco fakt chutnýho a kvalitního. Problém je, že já jsem silný antikafař, takže se v tomto oboru vůbec nevyznám. Takže jestli máte nějaké doporučení, sem s ním

Davidoff je dobrý kafe.. pak už jen tedy nějaké spešl kávy ze spešl prodejen

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 15.12.16 12:03

@Lenisha Problém je, že je to jak s vínem, každému chutná jiná.
Nepíšeš, jaký kafe si dává. Jestli turka, překapávaný, rozpustný, zda máte doma presovač nebo nějaký přístroj na kapsle.
Pokud doma žádný přístroj nemáte, pak jako nejlepší možnou startovací variantu doporučuji koupit přístroj od Nespressa spolu se startovací sadou kapsí (ochutná všechny dodávané druhy) a dohromady to nestojí moc peněz. A je to hezký dárek.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 15.12.16 12:05

@Lenisha muzu doporucit stranku Manucafe, maji vytecne kavy, i ochucene.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17256 příspěvků 15.12.16 12:06

Taky jsem úplný nekafař, ale našim jsem teď objednávala Illy. Vim, že minimálně mamce moc chutná, ale sama by si jí nekoupila. Kupovala jsme přes net, výrazně levněji než v obchodech (nehledě na to, že ne všude jí maj).

krtek93
Neúnavná pisatelka 17256 příspěvků 15.12.16 12:09
@jdukolem píše:
Davidoff je dobrý kafe.. pak už jen tedy nějaké spešl kávy ze spešl prodejen

Jo, to je jejich druhej favorit. Naši pijou překapávaný a táta občas turka. Rozpustný taky, ale myslim, že to spíš z nouze, když někde neni překapávač.

BaMaK
Závislačka 2753 příspěvků 33 inzerátů 15.12.16 12:10

@Lenisha Jeto jako s jiným jídlem a pití, každému chutná jiná :-)…kup mu např. nějaké balení „ochutnávek“…jsou tam různé kávy z různých světadílů, může objevovat tu svou nej :palec:

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:10

Pije silnýho turka

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 15.12.16 12:13

Asi záleží, co pije… V mém okolí třeba všichni chválí tchibo, ale mě to přijde jako hnusnej nakyslej humus. :-D

Co třeba cibetková káva? Loni jsem kupovala k Vánocům babičce a prý dobré. Sama si jí namlela, taky pije turka.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19325 příspěvků 15.12.16 12:13

Záleží jak velký fajnšmekr to je a kolik jsi ochotná do toho investovat.
Má mlýnek nebo si kupuje mleté?
Pokud chceš něco, co je pěkně voňavé a chutné, ale zase tě to nezruinuje, tak kup čerstvě mletou kávu třeba v Tchibo krámcích. Vulcano je hodně silné, Brazil mild je jemnější, já mám ráda African Blue nebo to Vulcano, teď mají limitovanou edici Sumatra Ketiara (našla jsem na jejich stránkách, nechutnala sem)

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 15.12.16 12:13

@Lenisha A sladí? Pokud ano, určitě by si zamiloval kávu z džezvy.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:15

Lavazza, kolegyně je fajnšmekr a kupuje jen tuto kávu. Mají ji třeba v Albertu.

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:16

@Mar__tanka1983 fanšmejkr moc právě neni. Pije jakýhokoliv turka. I toho nejlevnějšího. Plus si dělá takovej driák, že kdybych to vypila já, jsem si jistá, že bych viděla zvuky a měsíc bych nespala

Šmoulice
Kelišová 6643 příspěvků 15.12.16 12:17
@tartaletka píše:
@Lenisha muzu doporucit stranku Manucafe, maji vytecne kavy, i ochucene.

Díky :kytka: :kytka: :kytka: Hned jdu objednávat :mrgreen:

Lenisha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:17
@Premek_Orac
@Premek_Orac píše:
@Lenisha A sladí? Pokud ano, určitě by si zamiloval kávu z džezvy.

Nesladí a džezvu nemá. Tu mám zase já. Klidně bych mu ji i půjčila, ale on je línej a určitě by to v džezvě nevařil

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama