Vyzpovídání se - začátek vztahu ?

15.9.19 20:03

Vyzpovídání se - začátek vztahu ?

Ahoj, chtěl bych se tu vyzpovídat a poslechnout si názory/rady ostatních. Vím že to je úplná kravina, ale i tak to potřebuju někde říct/napsat a trochu si ulevit.
Je mi 22. Seznámil jsem se s jednou holkou (21), nějakou dobu jsme si pořád psali (každý den a odepisování bylo téměř hned po většinu času) a vídali se. Po čase kvůli mě opustila svého přítele se kterým nebyla šťastná ( dodávám že jsem nevěděl že má kluka, neřekla mi to ) a říkala že potřebuje čas než spolu začneme, nyní je to asi 1,5 měsíce co se s ním rozešla. Na začátku září jsme spolu byli na dovolené, na kterou měl s ní jet její ex, ale jelikož se rozešli, hledala náhradu tak jsem se nabídl že když to bylo kvuli mě, tak to zaplatím a pojedu. Na dovolené jsem se snažil jí udělat krásnou dovolenou ( koupil jsem si tam růže když jsme seděli v baru, vylovil obrovského plyšáka, každý den chodil pro snídaně a vařil, restaurace, atd.. ) a bylo to vždy v pohodě. Bohužel teď po dovolené mám pocit že ztratila zájem. Skoro neodepisuje, nevoláme si a tak nějak je kontakt na bodu mrazu, dřív mi říkala zlato, lásko a tak a teď už taky nic moc. Dodávám že od sebe bydlíme cca 3 hodiny cesty. Problém je v tom, že mě to mrzí, když to porovnám s tím před dovolenou a teď, tak mi přijde že ztratila zájem a chtěla mě jen aby ta dovolená nepropadla ( mám takové ty černé myšlenky a představuju si vždy ten nejhorší možný závěr). Mám ji hrozně rád a nechci o ní přijít. Vím že to asi chce si o tom promluvit, ale i tak z toho mám strach a bojím se toho, chci si vždy ten čas s ní užít.
Jsem prostě hroznej cíťa, ale dělám že nic a tvářím se v pohodě. Ještě dodám že jinak mám prostě problém se seznamovat, jsem hroznej samotář a jen tak mi nikdo nepadne do oka. Představil jsem si mamce a i ona mě představila. Myslíte že to může být tím že si ode mě chce po společném týdnu odpočinout? A kdyby někdo měl nějaký fajn způsob jak si zlepšit náladu při těch myšlenkách :)

Příspěvek upraven 15.09.19 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1908
15.9.19 20:23

@Tomas59 ahoj, pro odlehčení je mi taky 21,ja si myslím, že potřebovala oddechnout ze spatnyho vztahu, ale buď je zpátky u ex, nebo zjistila, že nejsi co hledá a chce, nebo je to pro ni neprakticky, 3 hodiny je celkem dost, nebo nechce vztah, chce si užívat, poskládat se psychicky a nemít tě jako náplast. Něco takovyho v tom bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2958
15.9.19 20:29

Nechej ji vydechnout A UVIDÍŠ…ted bych ji na tvem miste vubec nepsala…ono nezájem často u druheho budí zájem… :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 20:33

@onajeblond Děkuju za názor :) s ex 100% není

@axelina tak ono když jí nenapíšu já, napíše ráno ona :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1908
15.9.19 20:37
@Tomas59 píše:
@onajeblond Děkuju za názor :) s ex 100% není@axelina tak ono když jí nenapíšu já, napíše ráno ona :D

V tom případě bych se na ferovku zeptala jak to vidí. Např že ti na ni záleží, že jo máš rád, jak to vidí ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 20:55

@onajeblond Jo, mám to v plánu, jen se bojím odpovědi :) Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1908
15.9.19 20:57
@Tomas59 píše:
@onajeblond Jo, mám to v plánu, jen se bojím odpovědi :)

To chápu, ale lepší vědět na cem jsi, než žít v omylu a pak z toho být ko, ale když říkáš, nenapíšu já napíše ráno ona, to bych viděla jako dobré znamení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9926
15.9.19 21:08

Obávám se, že si ji zahltil pozorností a potřebou společně prorůst. Bohužel téměř vždy platí, že když jeden tlačí ten druhý se oddaluje…

Zkus chvíli vydržet a počkat, jestli se ozve sama.

Jinak docela fajn a bezpečná cesta, jak se naučit pohodověji komunikovat s lidma, i s holkama, bez toho aby si do toho nahrnul všechny svoje fantazie a tuny očekávání, které prostě není v silách živé osoby naplnit je začít jezdit třeba s brontosaurama - hodných, tichých a úzkostných holek a kluků tam je vždycky víc, než v běžné populaci a zároveň se tam prakticky nevyskytují nařvaní pitomci.

Lidi co jezdí na jednotlivé akce se většinou neznají a je to řešené tak, aby se trapné momenty minimalzovali, spolčná práce velmi pěkně sbližuje a zároveň dost třídí charakaktery - líní a sobečtí málo kdy pojednou na víkend dobrovolnicky opravovat hrad, kosit chráněné louky a nebo dělat ptačí budky, že.

Schválně najdni nějaký víkend ještě teď na podzim a jeď tam. Osatně když případně slečně budeš vyprávět, jaké to bylo super, tak je docela dobře možné, že začne trochu žárlit a prozměnu bude chtít ona, abyste se zase viděli.

https://www.brontosaurus.cz/…olnicke-akce

Jedinná cesta jak se zbavit svého strachu, svých pochyb o sobě samém, své paniky z odmítnutí a ze selhání, je svým strachům čelit a postavit se jim. No a zároveň taky dělat něco smysluplného a ideálně užitečného pro okolí, co ti dá základní sebejistotu, že něco umíš a má to smysl.

Neboj, nakonec se sám se sebou srovnáš, pokud nebudeš utíkat sám před sebou a nebudeš se snažit se zavděčit.

Tohle je sice poněkud americká kniha, ale rozhodně stojí za přečtení a v žádném případě autor nevybízí, aby se člověk stal narcistním hovadem. Právě naopak…

https://www.kosmas.cz/…raveho-muze/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 21:23

@Ou Já právě myslím že netlačím, nezahlcuju ji zprávama, a neptám se každý den jestli se mnou bude, jen se chovám jako gantleman:) kouknu na to, bohužel nemám moc času, stuju VŠ a do toho pracuju a cvičím, takže času moc nebývá. Ale děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9926
15.9.19 21:27

@Tomas59 no vono je vcelku jedno co si myslíš ty, podstatné je, jak to vnímá objekt zájmu. A pokud ty jsi prožil skvělou dovolenou plnou lásky a ona se ti od té doby vyhýbá, tak evidentně žiješ víc ve své hlavě, než aby si reálně vnímal svůj protějšek. Což se lidem přeplněným úzkostí a nejistotou stává velmi často.

Ale pokud se neumíš seznamovat a nemáš k tomu moc příležitostí a neuděláš si na to čas a nezačneš se to učit, tak to furt nebudeš umět, a samy se věci k lepšímu nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9926
15.9.19 21:35

A pak je tam ještě jeden aspekt, čím víc je člověk zahlcený vlastní úzkostí a snahou to nějak kontrolovat myšlením a panikou aby neudělal nic špatně a neustále mu to šrotuje v hlavě, tím větší je šance, že prostě není dobrý milenec, protože všechny sloty pro reálné vnímání toho druhého má přehlcené vlastní úzkostí a vlastními obrannými mechanismy.

Bez zastavení toho kolotoče v hlavě a obyčejného fyzického bytí tady a teď dobrej sex prostě není.

A to že si slečna nestěžuje, nebo dokonce pochválí a při sexu vydává nějaké zvuky co zní jako orgasmus, zejména mladá slečna, fakt nic neznamená - protože je větišnou stejně vyděšená jako její protějšek a nechce zranit. A často ani neví co chce, jen pozná, že tohle se ji nelíbí. S takovou zkušeností to vyhýbání se může dávat smysl…

Cestou je pořád čelení svým strachům, pročištění obranných mechanismů, které ve skutečnosti jen škodí a nalezení základního sebevědomí a sebepřijetí. Pak překvapivě i ten sex je najednou výrazně zábavnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 21:36

@Ou No to mě vůbec nenapadlo že by si to nemohla užít, popřemýšlim nad tím :D
Já mám spíš problém s tím, že mě v většině připadů ty holky ničím nezaujmou, ne že bych se neuměl bavit a takový. Jen když mě nezaujme, tak konec :D
Sex máme opravdu dobrej, s tím není problém:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2958
15.9.19 21:54

@Tomas59 tak pokud napíše tak asi zájem má přece :-) pokud by zájem neměla tak Ti garantuji že by Ti sama nenapsala… maximalne by sze slušnosti a setrvačnosti odpovádala na Tve sms…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2958
15.9.19 22:03

@Tomas59 no ono fakt někdy méně je více… lepší je se chovat „normálně“…taková ta snaha o dokonalost je strašně otravná :mrgreen: měla jsem přítele který se rozhodl býti dokonalým partnerem a lezl mi tím hodně na nervy…snídane do postele, pořád se vyptával na co myslím, pořád vymýšlel program…chodit za ručičky, masáže… 2 dny to jde ale třeba když jsem s ním byla na 14 dni na dovolený tak to bylo peklo… přijela jsem psychicky uplně vyštavená z jeho neustálý přítomnosti a z jeho neustálý snahy být perfektní. Takže jsem se s nim po te dovolene taky rozešla ac jí platil on a stalo ho majlant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 22:08

@axelina hehe, tak takhle na tom snad jeste nejsem :D my na dovolene proste jenom vecer do mesta a ruku dávala ona i já, jinak přes den jakoby “každej sám za sebe”. Děkuju, rád si takhle vyslechnu věci a povím to ostatním!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama