Reklama

Výztuhy baby Jogger City Elite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KrálováJ
Povídálka 14 příspěvků 11.10.18 17:45
Výztuhy baby Jogger City Elite

Ahoj holky, víte některá jak levně pořídit výztuhy na sedák a zádíčka u baby Jogger City Elite za každou radu budu ráda ???? a nemáte někdo zkušenosti u tohoto kočárku s rozvyklanou konstrukcí? Přitáhla jsem všechny šrouby co šli a trochu to pomohlo, ale pořád mi přijde že se vyklá????

Reklama

Reakce:

Maylaa
Kecalka 450 příspěvků 11.10.18 18:30

Manzel doma nasel kousek sololitu, omeril, narezal a hotovo.

A ty srouby - nam 4 praskly, prisla jsem na to nahodou. Vymenili jsme je a OK. Davame mu fest zabrat a tohle bylo ve fakt namahanem spoji

KrálováJ
Povídálka 14 příspěvků 11.10.18 18:40

@Maylaa obávám se že můj manžel tak zručný nebude :nevim: ani nemáme žádný takový materiál asi :zed: a nevíte ty rozměry? Jinak šrouby si všechny dotáhnout, tak mi nepřišlo, že by nějaký prasknul, ale zkusím ještě zkontrolovat, děkuji za radu 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >