Výztuhy baby Jogger City Elite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KrálováJ
Povídálka 16 příspěvků 11.10.18 17:45
Výztuhy baby Jogger City Elite

Ahoj holky, víte některá jak levně pořídit výztuhy na sedák a zádíčka u baby Jogger City Elite za každou radu budu ráda ???? a nemáte někdo zkušenosti u tohoto kočárku s rozvyklanou konstrukcí? Přitáhla jsem všechny šrouby co šli a trochu to pomohlo, ale pořád mi přijde že se vyklá????

Reakce:
Maylaa
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 11.10.18 18:30

Manzel doma nasel kousek sololitu, omeril, narezal a hotovo.

A ty srouby - nam 4 praskly, prisla jsem na to nahodou. Vymenili jsme je a OK. Davame mu fest zabrat a tohle bylo ve fakt namahanem spoji

KrálováJ
Povídálka 16 příspěvků 11.10.18 18:40

@Maylaa obávám se že můj manžel tak zručný nebude :nevim: ani nemáme žádný takový materiál asi :zed: a nevíte ty rozměry? Jinak šrouby si všechny dotáhnout, tak mi nepřišlo, že by nějaký prasknul, ale zkusím ještě zkontrolovat, děkuji za radu 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >