Vyzvedávání ze školky a novorozeně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.02.18 19:02
Vyzvedáváni ze školky a novorozeně

Ahoj, poprosim o zkusenosti. Cekame druhe dite, dceri bude v dobe porodu 3.5 roku, je nadsena ve skolce. Zacinam premyslet, jak co nejlepe zkoordinovat odpoledni vyzvedavani ze skolky. Mimco bude po obede spat na zahrade v kocarku a kolem 14:30 budu muset autem pro dceru do skolky. Bus tam nejede, chodnik tam nevede. 3km s kocarkem po silnici je nebezpecne. Mimco nema doma kdo ohlidat, manzel v praci, prarodice 20km a sousedka stara pani. Jak byste to resily? Po prendani do vajicka mam obavy z probuzeni. Korba ma sice isofix, ale mimco by muselo byt pripoutane. Spani ve vajicku se mi nelibi. Vyzvedavat dceru po obede nechci, tesi se na spinkani a pohadku a ja se taky budu sobecky tesit na tu chvilicku klidu pro sebe po obede. Jak jste to resily vy? Diky za zkusenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 24.02.18 19:05

Řešila bych to,, až to nastane, je zbytečné se tím teď zabývat. Vždyť ani nevíš, zda v té době bude miminko zrovna spát :nevim:

kacz
Kelišová 5989 příspěvků 24.02.18 19:06

Proč ji nevyzvedneš později?

Kristyna.Vechtova
Kelišová 6659 příspěvků 24.02.18 19:07

Vyzvedla bych dcerku později,. Myslím že už není rozdíl zda ve 14:30 nebo např v 15 až se malé vyspí, nakojíš/nakrmíš a pojedeš :)

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 24.02.18 19:08

Tak mě spal novorozenec stále…tak jaksi žádný po obědě ještě nebylo :nevim:
Tak bych situaci řešila prostě až nastane :nevim:
Ty nemůžeš vědět, jaký bude spavec, nespavec…
A mě by se jako mimino ani při přendání do vajíčka nevzbudil

Anonymní  24.02.18 19:10

Je to vesnicka skolka malotridka, otevreno maji do 16:30, ale vetsina odchazi max 15:15. Nechapu, jak to ostatni rodice stihaji s praci. Ja pracuju doma v kancelari na zivnostak a planuju si klienty, jak potrebuju. Manzel dela do 17h.

dickys
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 24.02.18 19:10

Jak víš, že ti novorozeně bude spát zrovna v tuhle dobu? :) Než se ustálí časy, kdy spí, tak to docela trvá a i to se pořád mění…

jiti81
Kecalka 266 příspěvků 24.02.18 19:10

Ahoj, já to musela řešit tak, že holt syn (narodil se v říjnu a dcera v září nastoupila do školky) musel cestovat s námi. I za cenu, že ho probudím…, to samé odpoledne. Většinou je ale příchod do školky do 8:30, tak jsme prostě vyšli, když byl vzhůru a nakojený - dala jsem ho rovnou do kočáru a to samé odpoledne, na vyzvednutí je rozptyl pár hodin, to se taky většinou vzbudil dříve.

Hofida
Kecalka 240 příspěvků 24.02.18 19:10

To jsou starosti… :roll:
Třeba bude druhé dítě nespavec nebo bude spát jindy než kolem 14,30. Absolutně nechápu dotaz.

Markéta80
Hvězda diskuse 38309 příspěvků 24.02.18 19:12
@Anonymní píše:
Ahoj, poprosim o zkusenosti. Cekame druhe dite, dceri bude v dobe porodu 3.5 roku, je nadsena ve skolce. Zacinam premyslet, jak co nejlepe zkoordinovat odpoledni vyzvedavani ze skolky. Mimco bude po obede spat na zahrade v kocarku a kolem 14:30 budu muset autem pro dceru do skolky. Bus tam nejede, chodnik tam nevede. 3km s kocarkem po silnici je nebezpecne. Mimco nema doma kdo ohlidat, manzel v praci, prarodice 20km a sousedka stara pani. Jak byste to resily? Po prendani do vajicka mam obavy z probuzeni. Korba ma sice isofix, ale mimco by muselo byt pripoutane. Spani ve vajicku se mi nelibi. Vyzvedavat dceru po obede nechci, tesi se na spinkani a pohadku a ja se taky budu sobecky tesit na tu chvilicku klidu pro sebe po obede. Jak jste to resily vy? Diky za zkusenosti.

ale to přece nevíš jak dítě vůbec bude spát :mrgreen:, řešila bych to až dle situace a dle spánku mimina bych se to snažila zkombinovat ;)

zrcadlo
Kelišová 6397 příspěvků 24.02.18 19:15

Novorozenec oběd nemá, prostě jen střídá jídlo a spánek, takže bych po jednom krmení dala do vajíčka a jela - na to ten časový rozptyl snad bude. Vůbec bych tedy neřešila nějaké spaní v kočárku na zahradě, ale spíš si rozvrhla krmení tak, aby se nestalo, že se dítě probudí hladové a ty honem honem budeš muset pospíchat.

Anonymní  24.02.18 19:19
@Hofida píše:
To jsou starosti… :roll:
Třeba bude druhé dítě nespavec nebo bude spát jindy než kolem 14,30. Absolutně nechápu dotaz.

Pro nekoho blbost resit, pro me vcelku dulezite. Mam rada rezim, dcera na nej najela krasne a fungovalo vse ok. Spala na zahrade s chuvickou a ja mezitim mela objednane klienty a mohla od 3mes pracovat. Doted doma spi do 16h, jak je od mala zvykla.

Lucias241
Kecalka 206 příspěvků 24.02.18 19:21

Ja jsem novorozence proste vzbudila, nakojila a slo se do skolky. Mam tri deti a nejmladsi jsem proste musela prizpusobit rezim podle chodu rodiny

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 24.02.18 19:21

Res to operativne. Jeste nevis, jak ti bude miminko spat. To se desne meni, napred spi skoro furt, pak dopo dvakrat, pak uz jen hednou a pres obed atd atd…
Ted se tim netrap.

Jinak nevis, co udela miminko s dcerkou, ted mozna chce ve skolce byt, pak muze byt chtit radeji s tebou, zarlivost je svina, muze to brat jako ze ji mama odklada a je doma s miminkem :nevim:

Podle me je obecne na celodenni skolku jeste malicka, je to na kazdem, ale triletaka jsem nechavala po spa jen v dobe, kdy jsem musela do prace na plnej uvazek.
Pokud bylo doma mimino, chodili starsi vzdycky po o, mne to prislo lito, byt bez nich cely den, kdyz jsou to jeste prtata skolkovy :srdce:

eviku-miluna
Kelišová 6777 příspěvků 47 inzerátů 24.02.18 19:22

Ted to neres, muze byt vse jinak. Ja si taky planovala, jak bude starsi chodit pekne do skolky a ja budu s novorozencem pekne doma. A ejhle. Syn temer porad nachlazenej, tahal domu rymycky ze skolky a chytal to od nej i novorozenec. Ve finale mam syna temer furt doma, ve skolce byl od zari souhrnem cca 5 tydnu. Tak si to radeji dopredu moc neplanuj ;). A jak radi holky, ditko ti treba nemusi spat zrovna po obede.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama