Reklama

Vyzvracená pilulka 2,5 hod po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandra12121212
Nováček 2 příspěvky 15.01.18 13:08
Vyzvracená pilulka 2,5hod po

Ahoj holky,
potřebuji od Vás radu. Používám antikoncepci Foxinette Neo již asi 3 roky. Při používaní platíčka v prvním týdnu (konkrétně 3 prášek) vzatý ve 20:00 jsem zhruba ve 22:30 opakovaně zvracela. Nevím jestli se stačil vstřebat či ne. Poté jsem měla k ránu přerušovaný styk, kdy partner ejakuloval mimo mě. Ráno cca ve 7:30 jsem si vzala raději náhradní pilulku (tedy těsně v limitu 12 h) z obav opakovaného zvracení jsem raději ji vzala až takhle déle. Myslíte si, že i přesto hrozí riziko otěhotnění? Poté jsem prášky brala jak jsem měla bez nějakého časového výkyvu. Včera jsem si dělala test mám 2 dny před MS a byl negativní bez sebemenších známek ducha. Byl to test s citlivostí 10.Myslíte, že se na to dá již 19 den o inkriminovaného styku spolehnout? Děkuji za Vaši rychlou reakci. ;)

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3060 příspěvků 15.01.18 13:15

Na 99% bych řekla, že těhotná nebudeš. Test udělej ještě za 3 dny, pokud by menstruace do té doby nedorazila.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >