Vyzvracená pilulka 2,5 hod po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandra12121212
Nováček 2 příspěvky 15.01.18 13:08
Vyzvracená pilulka 2,5hod po

Ahoj holky,
potřebuji od Vás radu. Používám antikoncepci Foxinette Neo již asi 3 roky. Při používaní platíčka v prvním týdnu (konkrétně 3 prášek) vzatý ve 20:00 jsem zhruba ve 22:30 opakovaně zvracela. Nevím jestli se stačil vstřebat či ne. Poté jsem měla k ránu přerušovaný styk, kdy partner ejakuloval mimo mě. Ráno cca ve 7:30 jsem si vzala raději náhradní pilulku (tedy těsně v limitu 12 h) z obav opakovaného zvracení jsem raději ji vzala až takhle déle. Myslíte si, že i přesto hrozí riziko otěhotnění? Poté jsem prášky brala jak jsem měla bez nějakého časového výkyvu. Včera jsem si dělala test mám 2 dny před MS a byl negativní bez sebemenších známek ducha. Byl to test s citlivostí 10.Myslíte, že se na to dá již 19 den o inkriminovaného styku spolehnout? Děkuji za Vaši rychlou reakci. ;)

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 2957 příspěvků 15.01.18 13:15

Na 99% bych řekla, že těhotná nebudeš. Test udělej ještě za 3 dny, pokud by menstruace do té doby nedorazila.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama