Vyzvracená pilulka 2,5 hod po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandra12121212
Nováček 2 příspěvky 15.01.18 13:08
Vyzvracená pilulka 2,5hod po

Ahoj holky,
potřebuji od Vás radu. Používám antikoncepci Foxinette Neo již asi 3 roky. Při používaní platíčka v prvním týdnu (konkrétně 3 prášek) vzatý ve 20:00 jsem zhruba ve 22:30 opakovaně zvracela. Nevím jestli se stačil vstřebat či ne. Poté jsem měla k ránu přerušovaný styk, kdy partner ejakuloval mimo mě. Ráno cca ve 7:30 jsem si vzala raději náhradní pilulku (tedy těsně v limitu 12 h) z obav opakovaného zvracení jsem raději ji vzala až takhle déle. Myslíte si, že i přesto hrozí riziko otěhotnění? Poté jsem prášky brala jak jsem měla bez nějakého časového výkyvu. Včera jsem si dělala test mám 2 dny před MS a byl negativní bez sebemenších známek ducha. Byl to test s citlivostí 10.Myslíte, že se na to dá již 19 den o inkriminovaného styku spolehnout? Děkuji za Vaši rychlou reakci. ;)

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3178 příspěvků 15.01.18 13:15

Na 99% bych řekla, že těhotná nebudeš. Test udělej ještě za 3 dny, pokud by menstruace do té doby nedorazila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >