Vzájemné hlídání dětí České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cellyka
Povídálka 17 příspěvků 17.02.18 10:10
Vzájemné hlídání dětí České Budějovice

Ahojky, holky zajímalo by mě jestli máte některá zkušenost se vzájemným hlídání dětí? Potřebuji aspoň na dvě dopoledne hlídat nejmenší dítě 18 měsíců, musím částečně nastoupil do práce, zůstala jsem na vše sama a hledám možnosti. Soukromou školku ani chůvu si zatim dovolit nemůžu, babičku mám jen jednu, ta je schopná hlídat dva dny v týdnu ale potřebuji ještě aspoň někoho na další dvě dopoledne. Děkuji za všechny odpovědi. :mavam: :mavam:

Reakce:
Lerista
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 17.02.18 19:51

Jesličky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >