Vzájemné hlídání dětí České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cellyka
Povídálka 17 příspěvků 17.02.18 10:10
Vzájemné hlídání dětí České Budějovice

Ahojky, holky zajímalo by mě jestli máte některá zkušenost se vzájemným hlídání dětí? Potřebuji aspoň na dvě dopoledne hlídat nejmenší dítě 18 měsíců, musím částečně nastoupil do práce, zůstala jsem na vše sama a hledám možnosti. Soukromou školku ani chůvu si zatim dovolit nemůžu, babičku mám jen jednu, ta je schopná hlídat dva dny v týdnu ale potřebuji ještě aspoň někoho na další dvě dopoledne. Děkuji za všechny odpovědi. :mavam: :mavam:

Reklama

Reakce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 17.02.18 19:51

Jesličky.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama