Vzájemné hlídání?Paha 2 Vinohrady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 15.01.10 15:36
Vzájemné hlídání?Paha 2 Vinohrady

ahoj, je mi 25, mám první mimčo a řikala jsem si, že bych chodila cvičit, jenže večer když přijde přítel z práce je už fitko narvaný a neni to ono, tak mě napadlo, když je člověk celý den na mateřský doma, zda by nějaká mamina ze stejnýho bydliště nechtěla taky chodit přes den na cvičení, viděla bych to tak na dvě hodinky..že bychom se mohly střídat v pohlídání mimčo, ta, co by šla, by vždy přivezla ratolest k tý druhý a pak si jí vyzvedla, samozřejmě bychom se nejdřív musely trošku poznat:-)..ale myslim,že to je super nápad..ozvěte se někdo:-).Tereza

Reakce:
Jandulka
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 15.01.10 17:11

Terko, bohužel z Prahy nejsem, ale musím potvrdit, že nápad je to super. Mám právě takovou kámošku, bydlí za rohem, obě máme 2 děti přibližně stejného věku, starší spolu chodí i do školky a hlídáme jedna druhé.

Takže díky tomu jsem třeba dnes strávila úžasný den se svým 4-letým synkem na lyžích, kdybych měla obě děti, tak si to moc neužiju, protože mladší ještě moc nelyžuje a jeho bych zas samotného na sjezdovce nemohla nechat.

Akorat vidím, že máš ještě hodně malé mimi, to bych asi ještě vydržela, než bude větší.

JANDULKA

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 16.01.10 08:16

jsem nad tim přemýšlela a to hlídání je dobrý,ale takhle malý mimčo bych tam ještě nedala..sposta lidí, děti, ješt by něco chytil…Ty jo..já tady potkávám takovejch mamin a nikdo?Bohužel moje kamarádky ještě děti nemaj…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >