Reklama

Vzájemné hlídání?Paha 2 Vinohrady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 15.01.10 15:36
Vzájemné hlídání?Paha 2 Vinohrady

ahoj, je mi 25, mám první mimčo a řikala jsem si, že bych chodila cvičit, jenže večer když přijde přítel z práce je už fitko narvaný a neni to ono, tak mě napadlo, když je člověk celý den na mateřský doma, zda by nějaká mamina ze stejnýho bydliště nechtěla taky chodit přes den na cvičení, viděla bych to tak na dvě hodinky..že bychom se mohly střídat v pohlídání mimčo, ta, co by šla, by vždy přivezla ratolest k tý druhý a pak si jí vyzvedla, samozřejmě bychom se nejdřív musely trošku poznat:-)..ale myslim,že to je super nápad..ozvěte se někdo:-).Tereza

Reklama

Reakce:

Jandulka
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 15.01.10 17:11

Terko, bohužel z Prahy nejsem, ale musím potvrdit, že nápad je to super. Mám právě takovou kámošku, bydlí za rohem, obě máme 2 děti přibližně stejného věku, starší spolu chodí i do školky a hlídáme jedna druhé.

Takže díky tomu jsem třeba dnes strávila úžasný den se svým 4-letým synkem na lyžích, kdybych měla obě děti, tak si to moc neužiju, protože mladší ještě moc nelyžuje a jeho bych zas samotného na sjezdovce nemohla nechat.

Akorat vidím, že máš ještě hodně malé mimi, to bych asi ještě vydržela, než bude větší.

JANDULKA

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 16.01.10 08:16

jsem nad tim přemýšlela a to hlídání je dobrý,ale takhle malý mimčo bych tam ještě nedala..sposta lidí, děti, ješt by něco chytil…Ty jo..já tady potkávám takovejch mamin a nikdo?Bohužel moje kamarádky ještě děti nemaj…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >