Reklama

Vzájemné hlídání?Praha 2, Vinohrady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 15.01.10 15:40
Vzájemné hlídání?Praha 2, Vinohrady?

ahoj, je mi 25, mám první mimčo a řikala jsem si, že bych chodila cvičit, jenže večer když přijde přítel z práce, je už fitko narvaný a neni to ono, tak mě napadlo, když je člověk celý den na mateřský doma, zda by nějaká mamina ze stejnýho bydliště nechtěla taky chodit přes den na cvičení, viděla bych to tak na dvě hodinky..že bychom se mohly střídat v pohlídání mimča, ta, co by šla, by vždy přivezla ratolest k tý druhý a pak si jí vyzvedla, samozřejmě bychom se nejdřív musely trošku poznat:-)..ale myslim,že to je super nápad..ozvěte se někdo:-).Tereza

Reklama

Reakce:

Laya
Kelišová 6479 příspěvků 15.01.10 16:10

Ahoj Terko, taky jsem tohle řešila a našla jsem na Floře posilku s hlídáním dětí, mají tam dětský koutek a je prosklený takže i z fitka vidíš co se tam děje. Hlídají za 30Kč na hodinu a dopoledne tuším od 9:30. kdybys chtěla chodit tak bych se přidala, ve dvou by to bylo určitě lepší. :wink:

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 15.01.10 21:05

faaakt??a nevíš od jakýho věku děti hlídaj????no to bych byla ráda, ve dvouch se to lépe táhne:-)

malika
Kecalka 394 příspěvků 16.01.10 10:28

já myslím, že takhle malý mimčo ti nepohlídaj.
Taky mě to zajímá, co je to za posilovnu? V Pro Factory maj taky hlídání, ale nevidíš na ně a to mě trošku znervozňuje. Taky bych chodila cvičit, ale večer už jsem hotová, že se mi nikam nechce a přes den jsem plná elánu. Vím, že Olga Šípková má posilovnu s hlídáním dětí.

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 17.01.10 02:30

to má, jenže jen na Zličíně..a takhle malý dítě bych se bála..jsi z Vinohrad??Moly bychom na kafe…?

malika
Kecalka 394 příspěvků 17.01.10 10:28

nejsem z Vinohrad, jsem z Podolí. Se mnou bys to měla těžší, mám dvě děti :-)
A nebála bys se tak malý mimčo nechat někomu cizímu?

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 17.01.10 13:07

tak jasně, že bych nepozdravila mezi dveřma a neodložila tam hned dítě:-)..myslela jsem, že bychom se poznaly…

Laya
Kelišová 6479 příspěvků 17.01.10 17:42

Mě bylo řečeno že to není omezeno věkem. Já nevím jak se ta posilk jmenuje ale je v Chrudimský. :wink:

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 17.01.10 20:52

no ale já bych měla strach,že tam chytne nějakou chřipku…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >