Vzájemné snění (bývalého přítelkyně)

11.6.15 08:46

Vzajemne sneni (bejvaleho pritelkyne)

V pondeli se mi zdál sen o pritelkyni mého bejvaleho, závěr snu bylo to že jsme se na sebe smály a bavily se v pohodě a ja si v tok snu rikala jak je fajn. Včera jsem se dozveděla od kamarádky která se s ní baví, že se té pritelkyni zdál také z pondělí na úterý sen o mě. Jednalo se o to že jsme leželi všichni tři v posteli a ona spala a on na mě at jsem potichu at ji nevzbudim..pak jsme se prý nak sešli a řekla si v tom snu také že jsem fajn…
Náhoda? Ve stejný den? Sen o té druhé..a stejný závěr… Myslíte že to něco znamená? Nebo tak…? :?: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
11.6.15 08:48

Zajímavé, tohle nemůže být náhoda. Asi byste měli jít do trojky. :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
11.6.15 08:50
@lovesmile píše:
Zajímavé, tohle nemůže být náhoda. Asi byste měli jít do trojky. :think: :mrgreen:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
11.6.15 09:01
@Milenka145 píše:
V pondeli se mi zdál sen o pritelkyni mého bejvaleho, závěr snu bylo to že jsme se na sebe smály a bavily se v pohodě a ja si v tok snu rikala jak je fajn. Včera jsem se dozveděla od kamarádky která se s ní baví, že se té pritelkyni zdál také z pondělí na úterý sen o mě. Jednalo se o to že jsme leželi všichni tři v posteli a ona spala a on na mě at jsem potichu at ji nevzbudim..pak jsme se prý nak sešli a řekla si v tom snu také že jsem fajn…
Náhoda? Ve stejný den? Sen o té druhé..a stejný závěr… Myslíte že to něco znamená? Nebo tak…? :?: :?:

No jasněěěě! Máte si to rozdat! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
11.6.15 09:09

Ne, ale teď vážně. Nevěřím na sny jako nějaké proroctví. Spíš v to, že ve snech člověk třídí různé zážitky, myšlenky apod. Mám li z toho něco vydedukovat. zajděte si spolu na kafe, pokud o to máš zájem a rozchod je zcela vyřešenou záležitostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
11.6.15 09:38

@Milenka145
Myslím, že to znamená to, že ty máš v hlavě ji a ona tebe, otázkou je proč??? Přebrala ti ho nějak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 10:31

@anairda No bylo to tak ze kdyz jsme spolu zacinali tak on s ni spal a nasledne spolu zacli chodit, pak jsme si sli prelomluvit a on ze citi ze mu srdce rika ze ma byt semnou..byli jsme spolu ale dopadlo to tak ze je zase s ni. Napsal mi ze dokud me ma v hlavě tak s ni nikdy nebude 100% stastnej. A furt si pisem. A ted jak jsem se dozvedela o tom ze se ji zdalo tohle a me taky o ni tak mi to prijde zvlastni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 10:36

@Ester13 rozchod neni prave vubec vyresenou veci. Furt si navzajem chybime, ale asi chce byt s ni i semnou. Jelikož mi píše jak má vymyslenou budoucnost pro nas dva, ale asi si neuvědomuje že si vybral spatnou holku když si přeje do budoucnosti neco co se týká mne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
11.6.15 10:37
@Milenka145 píše:
@Ester13 rozchod neni prave vubec vyresenou veci. Furt si navzajem chybime, ale asi chce byt s ni i semnou. Jelikož mi píše jak má vymyslenou budoucnost pro nas dva, ale asi si neuvědomuje že si vybral spatnou holku když si přeje do budoucnosti neco co se týká mne.

Omlouvám se, špatně jsem to pochopila, jsem dnes hodně unavená a nemocná :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 10:42

@Ester13 No proste pise me tohle vše, ale ma pritelkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
11.6.15 10:47
@Milenka145 píše:
@Ester13 No proste pise me tohle vše, ale ma pritelkyni.

Záleží, co si od toho slibuješ. Chlapík má otevřená vrátka u vás obou, přijde mi, že si nechává rezervy „kdyby náhodou“. Taky bys pak mohla dopadnout jako jeho současná přítelkyně - buseš s ním, ale on bude nějaké další psát, že by byl nejradši s ní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 10:52

@KPKristy Nechci tak dopadnout ale pokazde kdyz ho vidim tak se mi vse vrátí.. a nemuzu ho z hlavy vytlouct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
11.6.15 10:53

@Milenka145
Přijde mi to jako podivná motanice ze které bych hooodně rychle utekla.
O takového troubu opravdu stojíš? Který neví co chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 10:57

@anairda Je to trouba hroznej, ale nevim jak se z toho vymotat.
Ale spíše me zajima zda ten sem něco znamená..?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
11.6.15 14:05
@Milenka145 píše:
@KPKristy Nechci tak dopadnout ale pokazde kdyz ho vidim tak se mi vse vrátí.. a nemuzu ho z hlavy vytlouct.

Pokud se z toho vymanit chceš, tak omezte kontak na minimum :nevim:. To znamená nepsat si, nevolat a nevídat se. Pokud máš sklony k vracení se (byť jen v myšlenkách), tak to je asi jediná pomoc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama