Vzala jsem si antikoncepci o hodně dříve

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
53
5.1.22 17:02

Vzala jsem si antikoncepci o hodně dříve

Ahoj,
stala se mi taková blbá chyba :zed:
Obvykle beru HA v 10 večer. Před pár dny jsem se spletla a vzala si pilulku v 10 RÁNO :(
Pak jsem pokračovala už normálně, takže další den HA v 10 večer jako obvykle. Jenže ten den jsem měla sex a přítel se do mě udělal. Je velké riziko, že můžu být těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
5.1.22 17:04

Ano v tomto případě je velká pravděpodobnost že budeš mít trojčata :nevim:
Doufám že ji bereš každý den přesně na minutu a kvůli tomu nechodíš spát? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
5.1.22 17:05

@JiříkMazlík já teď nemám na trollící příspěvky, kámo. Jsem ve stresu a potřebuju poradit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
5.1.22 17:07

@xlocwx Jsou to hormony drží si nějakou hladinu. Pochybuji že za 12 hodin se něco změnilo :lol:
A jak si spletes ráno a večer :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
5.1.22 17:08
@JiříkMazlík píše:
@xlocwx Jsou to hormony drží si nějakou hladinu. Pochybuji že za 12 hodin se něco změnilo :lol:
A jak si spletes ráno a večer :nevim:

Spletla jsem si to s jinýma práškama, které beru právě ráno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
5.1.22 17:10

@xlocwx A Když ji vysadis na ten krvavý týden tak jsi také chráněna ;) TAk že riziko Pri 12hod je fakt minimální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
5.1.22 17:13
@JiříkMazlík píše:
@xlocwx A Když ji vysadis na ten krvavý týden tak jsi také chráněna ;) TAk že riziko Pri 12hod je fakt minimální ;)

Ale já nemám prášky, které se vysazuje na krvavý den :roll:
Mám je furt. 24 + 4 placebo
Boha jeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
5.1.22 17:18

@xlocwx no ty 4 placebo jsou asi co? vysazení :zed: Jsou tam jen proto abys nezapomínala a měla naučené brát pravidelně.
Boha do toho netahej. Raději důkladně procti příbalový leták :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
5.1.22 17:20

Pokud jsi ji do teď brala pravidelně a bylo to v polovině nebo ke konci platíčka, tak bych se nebála.
Pokud by jsi se opravdu bála, můžeš užít Postinor. Jinak ti nezbývá nic než čekat na MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
5.1.22 17:25
@Wenn.Nox píše:
Pokud jsi ji do teď brala pravidelně a bylo to v polovině nebo ke konci platíčka, tak bych se nebála.
Pokud by jsi se opravdu bála, můžeš užít Postinor. Jinak ti nezbývá nic než čekat na MS.

Na postinor už je bohužel pozdě. Jinak jsem HA brala pravidelně už pár měsíců.
Bylo to cca v polovině, víceméně 2 týdny po menstruaci. Strašně moc si tu chybu vyčítám :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
5.1.22 17:30

@xlocwx
Tak to si myslím, že to bude v pohodě.
Když jsem užívala antikoncepci ve svých cca 16 letech, tak jsem si zapomněla vzít 2 tablety za sebou a nic. Možná to bylo jen štěstí. :lol: Ale ty hormony v těle pořád máš. A pokud máš strach, tak je skoro o tom samém odstavec v příbalovém letáku. Já osobně bych to přešla a neřešila. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38934
5.1.22 17:31
@JiříkMazlík píše:
@xlocwx A Když ji vysadis na ten krvavý týden tak jsi také chráněna ;) TAk že riziko Pri 12hod je fakt minimální ;)

a víš, že v příbalovém letáku píší právě o 12 hodinách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
5.1.22 17:33

@vokishka což splnila ;)
Ale věděla už před sexem že udělala s prášky hokej ;) tak se mohla trochu umravnit a nemusela mít teď starosti :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
5.1.22 17:37
@vokishka píše:
a víš, že v příbalovém letáku píší právě o 12 hodinách?

Ten teď u sebe nemám právě. A píše se o tom, co dělat, když se vezme o 12 později. A já si vzala dřív. Nevím, jestli to je důležité nebo ne. Nejsem lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5386
5.1.22 17:45

Ne, nemůžeš být těhotná, HA rozhodně nefunguje tak, že tam vajíčko celý měsíc čeká, jestli náhodou nezapomeneš vzít prášek o víc než 12 hodin později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat