Vzali byste si od někoho všechny dluhy na sebe?

107
24.3.21 16:07

Vzali byste si od někoho všechny dluhy na sebe? ;-)

Můj spolubydlící si vzal od své ženy a od svého syna všechny dluhy na sebe, tak mě zajímá, jaký na to máte názor. Mě jsou jeho problémy ukradené, ale nemám fakt rád, když se někdy do mě stará. Například teď nedávno mi řekl, že si nemám v březnu brát žádnou dovolenou, že přijdu o bonus 3 000 Kč. A co je mu jako do toho? Minulý rok v březnu mi proplatili starou dovolenou 5 dní, taky tam byl bonus 3 000 Kč, byla tam podmínka, poctivě chodit do práce, tak jsem měl tehdy trochu větší výplatu. Ale tento rok jsem si to už pohlídal tento týden jsem doma na dovolené, měl jsem ještě 5 dní dovolené staré, sice přijdu o 3 000 Kč, jsem vedoucímu v kanceláři řekl, že je mi to jedno.
O Vánocích nám taky slíbili bonus 3 000 Kč, poctivě jsem chodil do práce a nikdo to nedostal, tehdy na to hodně lidí nadávalo, tak už jsem se na to vykašlal a navíc 3 000 Kč, je fakt almužna, to budu raději týden doma a spolubydlící ať se stará raději o ty jeho dluhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3514
24.3.21 16:09

Ahoj, Zdendo. Úspory od minula rostou, nebo se ti do nich zakousnul covid?
Co máma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27898
24.3.21 16:10

Na jednu stranu brečíš, jak malou máš výplatu, a pak pět tisíc sem, pět tam, je to jedno? Kecáš. Najsi si lepší témata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63028
24.3.21 16:11

@Zdeněk IV za ty usmudlany drobný, co bereš, bych ano nevstala. Zdendo, Zdendo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7726
24.3.21 16:11

Ty tento týden perlíš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.3.21 16:13

Vokiska

@vokishka píše:
Na jednu stranu brečíš, jak malou máš výplatu, a pak pět tisíc sem, pět tam, je to jedno? Kecáš. Najsi si lepší témata.

Mají dát 12 000 Kč bonus!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4658
24.3.21 16:21
@Zdeněk IV píše:
Můj spolubydlící si vzal od své ženy a od svého syna všechny dluhy na sebe, tak mě zajímá, jaký na to máte názor. Mě jsou jeho problémy ukradené, ale nemám fakt rád, když se někdy do mě stará.

Tak se nestarej, vem si dovolenou, kdy uznáš za vhodné a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
24.3.21 16:27

@Zdeněk IV

Zřejmě ví moc dobře, proč si vzal dluhy na sebe, nejspíš špatné svědomí… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
24.3.21 16:28

@Zdeněk IV ty jsi těmi penězi úplně posedlý. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7430
24.3.21 16:30
@Zdeněk IV píše:
Mají dát 12 000 Kč bonus!!!

Běž dělat do Škodovky, tam letos dostanou 40. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.3.21 16:30

Free333

@free333 píše:
@Zdeněk IVZřejmě ví moc dobře, proč si vzal dluhy na sebe, nejspíš špatné svědomí… :)

Můžeš být konkrétní? Já bych si nikdy v životě od nikoho nevzal dluhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
24.3.21 16:32
@Zdeněk IV píše:
Můj spolubydlící si vzal od své ženy a od svého syna všechny dluhy na sebe, tak mě zajímá, jaký na to máte názor. Mě jsou jeho problémy ukradené, ale nemám fakt rád, když se někdy do mě stará. Například teď nedávno mi řekl, že si nemám v březnu brát žádnou dovolenou, že přijdu o bonus 3 000 Kč. A co je mu jako do toho? Minulý rok v březnu mi proplatili starou dovolenou 5 dní, taky tam byl bonus 3 000 Kč, byla tam podmínka, poctivě chodit do práce, tak jsem měl tehdy trochu větší výplatu. Ale tento rok jsem si to už pohlídal tento týden jsem doma na dovolené, měl jsem ještě 5 dní dovolené staré, sice přijdu o 3 000 Kč, jsem vedoucímu v kanceláři řekl, že je mi to jedno.
O Vánocích nám taky slíbili bonus 3 000 Kč, poctivě jsem chodil do práce a nikdo to nedostal, tehdy na to hodně lidí nadávalo, tak už jsem se na to vykašlal a navíc 3 000 Kč, je fakt almužna, to budu raději týden doma a spolubydlící ať se stará raději o ty jeho dluhy.
@Zdeněk IV píše:
O Vánocích nám taky slíbili bonus 3 000 Kč, poctivě jsem chodil do práce a nikdo to nedostal, tehdy na to hodně lidí nadávalo, tak už jsem se na to vykašlal a navíc 3 000 Kč, je fakt almužna, to budu raději týden doma a spolubydlící ať se stará raději o ty jeho dluhy.

Zdendo, Zdendo vy jste kouskové oba dva :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
24.3.21 16:34
@Zdeněk IV píše:
Můžeš být konkrétní? Já bych si nikdy v životě od nikoho nevzal dluhy.

Tak nevíme, jak se choval doma k ženě a dětem, možná je tloukl, zadlužil, prachy prohrál v kartách a prohýřil s děvkama, nějaký důvod to mít bude, to ví hlavně on… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
24.3.21 16:36

Nevzala. Bydli sám a máš pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.3.21 16:37

Free333

@free333 píše:
Tak nevíme, jak se choval doma k ženě a dětem, možná je tloukl, zadlužil, prachy prohrál v kartách a prohýřil s děvkama, nějaký důvod to mít bude, to ví hlavně on… :)

Já jen vím, že načapal svou ženu v posteli s jiným chlapem. Je rozvedený. To ale neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat