Vzaly byste si muže, kterému na svatbě nezáleží?

Anonymní
11.6.17 16:30

Vzaly by jste si muzem kteremu na svatbe nezalezi?

Pardon za anonym. Zeptala jsem se pritele jestli by si me vzal a sice souhlasil, ale uz nekolikrat driv zminil, ze mu na svatbe nezalezi, ze je to vlastne zbytecnost, ale jestli se chci brat, tak si me vezme. Ted to sice nerikal, ale je videt, ze to s nim nic nedela. Deti zatim neplanujem, chci se proste vdavat z lasky.
Vzaly by jste se v takovem pripade? Trochu mi ted srotuji myslenky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15822
11.6.17 16:32

A co po něm chceš? Aby slzel u oltáře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29143
11.6.17 16:33
@Anonymní píše:
Pardon za anonym. Zeptala jsem se pritele jestli by si me vzal a sice souhlasil, ale uz nekolikrat driv zminil, ze mu na svatbe nezalezi, ze je to vlastne zbytecnost, ale jestli se chci brat, tak si me vezme. Ted to sice nerikal, ale je videt, ze to s nim nic nedela. Deti zatim neplanujem, chci se proste vdavat z lasky.

Proč by ne? :nevim: považovala bych to za hezké gesto z jeho strany, že do toho půjde i když je mu to v zásadě jedno :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.17 16:35
@terien píše:
A co po něm chceš? Aby slzel u oltáře?

To ne, jenom jsem pri vysloveni cekala aspon naznak radosti.

• Nahlásit
  • Citovat
13358

Hele, chlapi jsou v tomhle pragmatičtí. žádný se nebude rozplývat nad krajkovými šaty a svatebními prstýnky (aspoň já žádného takového neznám). U nás to s manželem bylo takové „rozhodnutí z rozumu“. Ale nic to nemění na tom že se velmi milujeme a manželé jsme již 12 let :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1922

Ja nevim, neznam chlapa co by se tesil a planoval, bud rada, ze si te chce vzit a zacni planovat, asi od nej ale necekej iniciativu, vybirani barev apod.Uzij si to a udelej si krasnou svatbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13358
11.6.17 16:37
@Anonymní píše:

Jéé to mi připomnělo náš rozhovor o svatbě. Manžel od počítače: „že bysme se teda vzali?“ Já na to z gauče: „no tak teda jo“ :mrgreen: :mrgreen: šťastné manželství nestojí a nepadá s nadšením ze svatebního obřadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.6.17 16:40
@Anonymní píše:

A co by měl jako podle tebe dělat? Už to, že pro něj to není tak důležité, ale respektuje, že pro tebe ano, je dost velké gesto z jeho strany, zvláště, pokud ještě ani nemáte a neplánujete děti. Já bych to tak nehrotila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4668
11.6.17 16:49

Mě přítel řekl, že si jednou řekneme, že se vezmeme a pak se vezmeme.. :lol: no a na podzim máme v plánu jen takový formální obřad :oops: taky mu na svatbě extra nezáleží, nejraději by tajnou svatbu jen se svědkama :nevim: ale to se nelíbí jeho mámě a babičce :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
11.6.17 16:54
@nozu píše:
Jéé to mi připomnělo náš rozhovor o svatbě. Manžel od počítače: „že bysme se teda vzali?“ Já na to z gauče: „no tak teda jo“ :mrgreen: :mrgreen: šťastné manželství nestojí a nepadá s nadšením ze svatebního obřadu.

my to měli stejně :mrgreen: ale vzali jsme se jen ve čtyřech.. vlastně pěti (dceru v náručí) a tajně. Mít normální svatbu tak do toho ani nejdu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19899
11.6.17 17:14
@Anonymní píše:

Začni si zvykat. Chlapi se nerozplývají nad každou blbostí. Jsou věcní. Každopádně bych ho do svatby netlačila. Kolik je ti let, že tak spěcháš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15822
11.6.17 17:24
@Anonymní píše:

Buď ráda že je upřímný. Znám chlapy co ze sebe mačkali slzy až se hory zelenaly a za 2 roky už měli rozvodový papíry podepsaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.17 17:27
@arada píše:
Začni si zvykat. Chlapi se nerozplývají nad každou blbostí. Jsou věcní. Každopádně bych ho do svatby netlačila. Kolik je ti let, že tak spěcháš?

Je mi 27.Asi bych nerekla, ze ho tlacim, kdyz je mu to volny.

• Nahlásit
  • Citovat
22406
11.6.17 17:28

Pokud se někdy vezmeme s přítelem, tak očekávám podobný přístup. Částečně je to dané prvním rozpadlym manželstvím ( já jsem rozvedená taky ale svatby pro mě má stále význam), částečně určitým druhem nedůvěry v instituce a opadem naivity.
Nevadilo by mi to.
Popravdě exmanžel o svatbu stál, prožíval to, těšil se..A po ní to šlo hodně z kopce, až jsem si říkala, jestli vůbec ví co sliboval. Od svatby mě měl jistou, aspoň si to myslel.
Já bych neměla na chlapy velké požadavky, byla bych ráda kdyby souhlasili. V takovém případě to je z lásky a o to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49172
11.6.17 17:41
@Anonymní píše:

a jak by sis to představovala? sama víš jak na svatbu kouká a přesto by si tě vzal tak to je fajn ne? Taky by mohl říct že svatbu nikdy nechce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama