Vzaly byste si může, který vás podváděl?

Anonymní
8.4.21 21:08

Vzaly byste si muže, který vás podváděl?

Hezký večer. Ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci. Přítel mi řekl, že jeho kamarád, který má 4 roky přítelkyni, ji podváděl. Vztah jim klapal až na fakt, že ona nechtěla děti a říkala, že se to asi nezmění. On pak v létě jel s kámošema po Čechách a během toho potkal novou slečnu, se kterou začal vést paralelní vztah. Řekl jí, že se s přítelkyní rozešel před půl rokem a vesele to táhl s obouma. Jeho cíl byl, vybudovat si nový vztah a tu původní přítelkyni pak opustit. Moc chytrej ale nebyl, protože si tu novou přidal na Facebook. Ta začala něco tušit, protože na ní samozřejmě neměl tolik času, jako si běžně člověk na začátku vztahu dělá, a napsala té jeho přítelkyni (měl tam půl roku starou fotku) jestli se skutečně rozešli. Ta nová se s ním samozřejmě rozešla, když to zjistila. Ale ta původní nejen, že se s ním nerozešla, ale když jí pak o 2 měsíce později požádal o roku, řekla ano. Říkám si, jestli je tohle vůbec možné, že tohle nějaká ženská skousne. Jedna věc je jednorázová nevěra, ale paralelní vztah, ještě s cílem nahradit původní přítelkyni nějakou vhodnější, to už je moc silný kafe. Co byste udělaly vy? Přítel řekl, že je normální, že mu odpustila, když se mají rádi. Já bych nedokázala být s někým, kdo mi takhle lhal, podváděl mě s účelem mě nahradit za lepší a potom, když ho milenka kopla doprdele, aby mě ještě žádal o ruku. Vysvětlete mi to prosím někdo :roll: 8o

Příspěvek upraven 08.04.21 v 21:26

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2436
8.4.21 21:15

Na to se budes muset zeptat ji :nevim: a dalsich x milenek, ktere rozvedou muze, co uz ma i treba rodinu a vezmou si ho… Me to tak divny neprijde, nevis co ji rekl..ze ji to nerekl, protoze se bal, ze ji ztrati, a ze mu neda sanci, a ze ji miloval na prvni pohled, chtel to s pritelkyni ukoncit, ale nebylo to tak snadne, spolecny byt a bla bla..a treba je to i pravda..navic zamilovana zena prijme hodne snadno nektere argumenty.. bylo jeho chovani v poradku? Za me rozhodne ne…to ale neznamena, ze jejich manzelstvi nebude s detmi stastne az do smrti… ja spis obecne povazuji za hloupost svatbu po kratke znanosti (nevim teda jak jsou stari),ale o tom tahle diskuze neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8667
8.4.21 21:17

Dávala bych si pozor na přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
8.4.21 21:17

Třeba si je kamarádka vědoma nějaké své věci, která jemu v tom jejich vztahu neseděla. A po „velkém třesku“ se na něčem líp domluvili. Těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14363
8.4.21 21:23

No co si o tom myslím - že to není normální a rozhodně bych si nevzala člověka co vedl paralelní vztah :poblion:
No a hlavně bych si dávala pozor na přítele, když mu to přijde normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24346
8.4.21 21:29

Řekla bych, že holka si sama sebe míč neváží, nebo je pán taková partie, že to zkousne. Většina normálních ženských to podle mě nedá. I zatajené krátkodobé překrytí, kdy třeba už byl rozchod na spadnutí, ale trvalo měsíc, než se to rozlousklo, by pro mě bylo obrovským vykřičníkem, ale paralelní vztah, to je úplně jinej level. Nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
8.4.21 21:30

Já ne. Ale uz se asi ničemu nedivim. Některé baby nemaji spetku hrdosti. Ale ještě beru, že kvůli blbymu chlapovi nechtějí podelat život dětem. Nicméně za bezdetna? Proč? Protože na vic nemaji, nebo si netroufaji a jsou rady, že aspoň někoho ulovily do chomoutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8667
8.4.21 21:38
@Judy Hopkava píše:
Já ne. Ale uz se asi ničemu nedivim. Některé baby nemaji spetku hrdosti. Ale ještě beru, že kvůli blbymu chlapovi nechtějí podelat život dětem. Nicméně za bezdetna? Proč? Protože na vic nemaji, nebo si netroufaji a jsou rady, že aspoň někoho ulovily do chomoutu.

podle mě se jim nechce znovu někoho hledat. Mají své jisté, tak uvěří řečem, je to pohodlnější, než začínat odznovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
8.4.21 21:40

@PaníBovaryová To rozhodne hraje obrovskou roli. Ale jak jsem psala - zacinat odznovu s detma asi nic moc. Bez zavazku nevidim duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
8.4.21 21:51
@Anonymní píše:
Hezký večer. Ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci. Přítel mi řekl, že jeho kamarád, který má 4 roky přítelkyni, ji podváděl. Vztah jim klapal až na fakt, že ona nechtěla děti a říkala, že se to asi nezmění. On pak v létě jel s kámošema po Čechách a během toho potkal novou slečnu, se kterou začal vést paralelní vztah. Řekl jí, že se s přítelkyní rozešel před půl rokem a vesele to táhl s obouma. Jeho cíl byl, vybudovat si nový vztah a tu původní přítelkyni pak opustit. Moc chytrej ale nebyl, protože si tu novou přidal na Facebook. Ta začala něco tušit, protože na ní samozřejmě neměl tolik času, jako si běžně člověk na začátku vztahu dělá, a napsala té jeho přítelkyni (měl tam půl roku starou fotku) jestli se skutečně rozešli. Ta nová se s ním samozřejmě rozešla, když to zjistila. Ale ta původní nejen, že se s ním nerozešla, ale když jí pak o 2 měsíce později požádal o roku, řekla ano. Říkám si, jestli je tohle vůbec možné, že tohle nějaká ženská skousne. Jedna věc je jednorázová nevěra, ale paralelní vztah, ještě s cílem nahradit původní přítelkyni nějakou vhodnější, to už je moc silný kafe. Co byste udělaly vy? Přítel řekl, že je normální, že mu odpustila, když se mají rádi. Já bych nedokázala být s někým, kdo mi takhle lhal, podváděl mě s účelem mě nahradit za lepší a potom, když ho milenka kopla doprdele, aby mě ještě žádal o ruku. Vysvětlete mi to prosím někdo :roll: 8oPříspěvek upraven 08.04.21 v 21:26

No teda…já bych mu určitě odpsutila :roll: Nevyšlo mu jedno tak šup na druhou a ta ho hned bere všema 10 :cert: Holka je zamilovaná ale hloupá…se vezmou a chlap bude dál balit ženské..To bude nádhera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9003
8.4.21 22:03

Jako nejsem na to pyšná, ale stalo se mi něco podobnyho. Nevím co se mi tenkrát honilo hlavou, prostě jsem ho milovala a něchtela jsem zahodit tolik let vztahu. Bála jsem se, že už si nikoho nenajdu, bylo mi skoro 30, chtela jsem casem deti, nechtela jsem zacinat znovu, naše rodiny se dobre znali atd. Proste kdyz v te situaci nejsi tak to nepochopis. No naštěstí to dobře dopadlo, svatbu jsme zrušili a on si nakonec vzal tu milenku. Já začala znovu a fakt se za to stydím jak jsem byla blbá, už bych to znovu neudělala ale prostě v té chvili to tak prostě bylo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
8.4.21 22:07

Taky jsem znala takový pár. Myslím, že se zatím nevzali, ale naprosto plánovaně si pořídili dítě. Důvodem pro slečnu proč zůstat, trpět to a skousnout vše bylo to, že kdysi dělala lehkou. On to o ní věděl a nevadilo mu to. Myslela si, že nikoho lepšího, kdo jí vezme takovou, jaká je se vším, co má za sebou, a nebude jí to předhazovat, nenajde.
Co si vzpomínám, tak před tím dítětem, měl takové vztahy asi 3. Ona o nich věděla a jen trpělivě čekala, kdy to ta dotyčná utne.
Pak doufala, že dítě to vyřeší, že si ho tím připoutá a on s tím přestane. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 22:14

Ona ta jeho má 30 let, je moc hezká a vzhledem k tomu, že nechce děti, tak nechápu, proč na něm tak lpí.

A přítel mě svým přístupem dost zaskočil. Sám vždycky říkal, že by nevěru nepřekousl. A teď říká věci jako že se ten jeho kamarád poučil, tak proč by mu neodpustila. Upřímně já jsem v tomhle asi hodně nekompromisní, ale s takovým člověkem jako je ten jeho kámoš bych se nebyla schopna ani kamarádit.

• Citovat
  • Nahlásit
987
8.4.21 22:20
@Anonymní píše:
Hezký večer. Ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci. Přítel mi řekl, že jeho kamarád, který má 4 roky přítelkyni, ji podváděl. Vztah jim klapal až na fakt, že ona nechtěla děti a říkala, že se to asi nezmění. On pak v létě jel s kámošema po Čechách a během toho potkal novou slečnu, se kterou začal vést paralelní vztah. Řekl jí, že se s přítelkyní rozešel před půl rokem a vesele to táhl s obouma. Jeho cíl byl, vybudovat si nový vztah a tu původní přítelkyni pak opustit. Moc chytrej ale nebyl, protože si tu novou přidal na Facebook. Ta začala něco tušit, protože na ní samozřejmě neměl tolik času, jako si běžně člověk na začátku vztahu dělá, a napsala té jeho přítelkyni (měl tam půl roku starou fotku) jestli se skutečně rozešli. Ta nová se s ním samozřejmě rozešla, když to zjistila. Ale ta původní nejen, že se s ním nerozešla, ale když jí pak o 2 měsíce později požádal o roku, řekla ano. Říkám si, jestli je tohle vůbec možné, že tohle nějaká ženská skousne. Jedna věc je jednorázová nevěra, ale paralelní vztah, ještě s cílem nahradit původní přítelkyni nějakou vhodnější, to už je moc silný kafe. Co byste udělaly vy? Přítel řekl, že je normální, že mu odpustila, když se mají rádi. Já bych nedokázala být s někým, kdo mi takhle lhal, podváděl mě s účelem mě nahradit za lepší a potom, když ho milenka kopla doprdele, aby mě ještě žádal o ruku. Vysvětlete mi to prosím někdo :roll: 8oPříspěvek upraven 08.04.21 v 21:26

Je to úplně jednoduché. On moc chytrej nebyl, když si předal milenku na FB, ona taky ne, když ho nevykopla, tak se k sobě hoděj… :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
8.4.21 22:21

Pro mě nepřípustné, rozhodně bych se s ním rozešla a už vůbec si ho nebrala.
Znám to zblízka, dobrá kamarádka si vzala chlapa, co jí požádal o ruku jakože „na odpuštěnou“ za nevěru. Docela jsem koukala, když se m i svěřila… Ona pak samozřejmě musela trpět jeho nevěry celé manželství. Nechápu, co na něm viděla, on ji prý snad ani nikdy nemiloval, jen věděl, že bude dobrá matka i manželka, že se vždy o rodinu postará a naprosto takto vypočítavě si jí vzal. Hnus. Rozvedli se po nějakých asi 10 letech a pořád se k ní chová, jako k inventáři, ona na něj pořád myslí v dobrém, nechala mu dům a vzala si jen malé vypořádání, aby neměl nedostatek. Přitom se k ní choval hnusně, sprostě nadával a ponižoval…
Něco prostě nepochopíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat