Vztah, nevztah, sex nesex!

Anonymní
16.7.13 12:17

Vzath, nevztah, sex nesex!

Ahoj holky potřebuju se vypsat a zároveň možná trochu poradit.
Jsme spolu s partnerem už rok a 2 roky se známe jako kamarádi kteří se vzájemně přitahovali. Mám/e dcerku 4 letou kterou mám ze svého prvního vztahu, mě je 24 partnerovi 27… Všechno by bylo oukej jenže jsem před pár měsíci zjistla že si přes FB tak trošku vypisuje s jinýma ženskýma z různých měst :pocitac: žárlivá jsem nikdy nějak extra nebyla ale tohle mi hnulo žlučí tak že jsem žárlit začala.. Dočetla jsem se spousta věcí od toho co by s ní prováděl až po urážky mé osoby že jsem neschopná (vařím, peru, žehlím, uklízím starám se o domácnost a košile chystám 2× týdně včetně kalhot nažehlených na puky aby milostpán vypadal v práci jako z cukříčku) nebylo to že by to psal jedné bylo jich více odhaduju tak 3… to mě tak NAS.RALO že jsem mu to vmetla do obličeje ale byla jsem já za tu špatnou že mu lezu do soukromí jenže jsem mu vmetla do obličeje i to že mě si stěžuje jak je unavenej když bych chtěla sex ( u nás sex znamená opravdu něco úžasného klidně dvě hodky a několik orgasmů :oops: to bylo jen na upřesnění) a jiným takhle vypisuje. Asi 3 měsíce byl klid po pěšině… teď je to tak 3 týdny co mu začal pípat teefon v sobotu o půlnoci což mě naštvalo ale já to tak nenechala a zeptala se ho kdo to je, přiznal že jeho podřízená z práce (je trenér obchodního týmu) měli jsme nějaký problém s autem a chtěi ho prodat a koupit si jiné.. Ona se ho ptala v sobotu skoro o půlnoci tak jak to je s našim autem :nevim: to mě namíchlo co ona si má dovolit mu psát v tuhle hodinu a zajímat ji něco co ji má byt šumák :cert: Takže hádka jako blázen :roll: Jenže slečna se nechce nechat asi jen tak odbít a asi jí ten můj dává důvod jinak by to vzdala… Na fb se radsi nemají v přátelích ale píšou si zprávy (asi abych já to nezjistila… V pátek prý jel kolegovi odvézt klíče od auta které má zaparkované před firmou a přišel v 1 ráno… prý se stavili spolu na pivo, v sobotu ráno mu ale psal že mu má dovézt klíče tak vystřelil z postele že jede nakoupit :( bud jsem paranoidní nebo mě opravdu tak trošku podvádí… Nevím si s tím už rady takže jaký máte názor vy??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24097
16.7.13 12:20

Asi te podvadi trosku vic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
16.7.13 12:22

Asi ti zahýbá :nevim: mě by urazilo jediné, a to když bych se dozvěděla že o mě muž mluví hnusně, to by byl konec na 100%. To je podle mě hnusárna největšího kalibru, psát cizím lidem hnusy o své ženě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.13 12:23

@pikola Stydím se za to že mu lezu do telefonu nebo Fb ale jak jinak člověk může zjistit okolnosti :-( prostě jsem už zoufalá sex 1 za týden a když chci víckrát za týden tak mi řekne že je unavenej nebo jiná výmluva… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
4164
16.7.13 12:25

Přesně, mně by vadilo už „jen“ to jak o tobě psal… A opravdu to vypadá, že někoho má :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
762
16.7.13 12:25

Vyraz ho z baráku, tohle milující chlap nedělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 12:26

@Jasněnkaa řekl mi na to že ho to baví si takhle psát a že i kdyby napsal 100 ženským že se s nima chce vyspat tak to pouze jen napsal a nic to neznamená.. nehápu nerozumím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24097
16.7.13 12:29

Kecy v kleci, kazdy by tohle vadilo, me nevadi lehky popichovani, i na chlapa si obcas zanadavam, ale ty smsky a nocni vylety proste smrdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
16.7.13 12:30

A co kdyby tobě někdo psal o půnoci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
16.7.13 12:32

Podle mě ti je nevěrný. Vyhoď ho. A to, že si tě neváží, když mu podstrojuješ a bůhví kde o tobě mluví hnusně to bych taky nepřekousla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
16.7.13 12:33
@Anonymní píše:
@Jasněnkaa řekl mi na to že ho to baví si takhle psát a že i kdyby napsal 100 ženským že se s nima chce vyspat tak to pouze jen napsal a nic to neznamená.. nehápu nerozumím :nevim:

Což o to, před ženskýma se chtěl třeba jen vytáhnout, zviditelnit, aby měl alibi proč si s nima píše. Já tedy nechápu tu sobotu večer. Když nebyl odevzdat klíče, kde byl, že ti kvůli tomu lhal? Fb je jedna věc, realita druhá. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 12:34

@Dagisek to už jsem vyzkoušela :lol: a to jsi neviděla ten humbuk a to bylo že je mezi náma konec apod… udělala jsem to stejné co on (domluvila jsem se s kamarádem docela jsme se na tom nasmáli když jsme to páchali) pokud mu to přijde normální tak co by 8) no jenže hned jsem byla svině, at si za ním jdu atd.. Stálo mi to za to od té doby se nic takového neobjevilo nebo to rychle maže nevím :think: Až ted ta 19-ti letá slečna vypisuje a bombarduje prostě ďábel s trojkama kozama a já žena v domácnosti s nulkama :?

• Nahlásit
  • Citovat
22512
16.7.13 12:38

No, je to hnus teda.. A řekla bych, že tě nepodvádí jen trošku, ale trochu víc. Asi bych se ho zeptala, co to má znamenat a co teda vlastně chce.
Druhá věc je, žes mu lezla na FB :roll: To prostě nikdy nepochopím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@janet9 No prej jel za ním že mu bylo zle v práci tak ho hodil našim autem domů a klíče o jeho nechal na firmě a večer že mu jde odvézt klíče po práci cca v 9 hodin tak odjel v 1 se vrátil že si spolu dali pivko dvě..Ale ráno mu přišla sms že at mu hodí ty klíče a jestli by s ním nesjel pro to auto.. já se ho ptala kam jde a on že to je překvapení po hodce mi dosla sms že jeho máma nám už veze z prázdnin dcerua on je na nákupu tak at mu pisnu co má koupit… nechtěla jsem to dlouhosáhle vypisovat ale prostě taklhe nějak to bylo a nedává mi to moc smysl ten večer :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
151

Nechává volně ležet telefon? pokud ho schovává, nosí pořád u sebe a když mu přijde sms urychleně čte, tak aby jsi vůbec nezjistila že mu někdo psal, tak je to jasný. Já si to zažila. Ale ten můj si telefon pro jistotu úplně vypínal, ta jeho ho totiš bombardovala vyčítavýma esemeskama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama