Vzbudí se v noci a stěhuje se k nám do postele

612
15.1.09 12:34

vzbudí se v noci a stěhujese k nám do postele

Ahojte mamči, nevíte co udělat proto, aby se malej nestěhoval v noci k nám? ;-) Je mu 2,5 roku, asi rok spí ve svém pokojíčku, ale co tam spí, tak asi jen 2×tam spal celou noc, jinak se vždycky v noci, když se vzbudí, většinou někdy po půlnoci a déle vezme plyšáka a přikráčí si to k nám do ložnice, tam se zavrtá mezi nás a spí až do rána. Jako jsem ráda, že spí, ale přeci jenom, jsem ráno taková krapet pokopaná a utisklá neb miláček se tlačí ke mně co to jde :P Kamarádek děti k rodičům taky chodili, ale odnaučili se to sami … ale u nás to nějak neplatí. A to už jsme mu slibovali, že mu koupíme skluzavku, když se naučí spinkat až do rána ve své postýlce .. ale nezabralo to ;-) Díky za příp. radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2475
15.1.09 12:46

Ahoj,radu pro tebe nemám,jen že naše slečna to dělá ještě v 7 letech, v noci se vzbudí a jde k nám do postele ,teť tam máme i mladého takže je nás tam opravdu hodně :lol: Ale pevně věřim že do puberty ji to přejde,vysvětlujeme ji to všelijak ale ona to asi už dělá podvědomě nebo co,vždycky dorazí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
15.1.09 12:50

Ahoj Pacinko, já ti vůbec nemůžu poradit, ale máme se synkem naprosto stejnou zkušenost, spíme takhle taky, já začala malého už v noci odnášet zpátky k němu do postýlky, ale je jak bumerang, neutále se vrací :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
15.1.09 12:53

Ahoj Pacinko, jestli tě to potěší, Věrka v noci taky cestuje :wink: Když se to opakovalo skoro každou noc, řekli jsem, že se nebudou večer číst pohádky. No, zatím to zabralo, ale je fakt, že už jí bude 5 let. Davídek spává od začátku prosince taky v pokojíku a nepřišel ani jednou. Třeba se to zlepší časem samo… Ahoj,M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.1.09 13:11

Malý má 5,5 let a dělá to taky, sice ne každou noc, ale dost často, starší syn to nedělal, a já si to docela užívám, protože až bude starší už to dělat nebude a ty dětičky tak krásně spinkají a voní. Spí v pokojíčku, do ložnice ho samozřejmě nelákáme, ale když příjde nevyhazujeme ho. M

• Nahlásit
  • Citovat
1235
15.1.09 13:14

Paci,
taky to máme a ted už ve dvojím provedení :lol:
Matýsek chodil někdy k ránu, někdy ve dvě, někdy už po půlnoci, prostě jak se vzbudil. Nijak jsem to neřešila, i když jsme se teda mačkali, ale on se spíš lepil na manžela, takže já byla odpočatá :D :D :D
Teď už chodí nad ránem, prostě si to protáhl sám.

Víš co, já si říkám, že tohle už asi nikdy nezažiju, že se mnou bude syn chtít být co nejvíc. Pro mě, i když se mačkám a teď s oběma klukama často skončím mezi matracema :evil: , je to stejně nádherný pocit cítit, že jsou u mě, slyšet je, jak ze spánku funí a jak jsou spokojení :D Není nic krásnějšího!!!!!!
Takže pokud Tě to moc neomezuje a vyspíte se, tak bych to neřešila. Jasně, že jednou to přestat musí, ale věřím, že to přijde samo a nebude třeba domlouvat a nutit.

Moje ségra, když byla malá, taky vždycky čapla polštář a nakráčela našim do ložnice. Máma furt nadávala, jak se nevyspí, ale jednoho dne to ségru přešlo, už k nim nechodila, a jak to bylo mámě líto :lol:

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
15.1.09 13:44

Elda to dělá taky, ani mi to moc nevadí … nedávno si v noci přinesl i vlastní peřinku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17441
15.1.09 13:58

Na sestru platilo, že si máma připravila k posteli vařečku, tu jí náležitě ukázala a ségra už nepřišla.
Naše dcera chodila velmi vyjímečně, jenže teď o vánocích jí to 2×prošlo, protože manžel je měkota a já jsem tuhá, já to třeba ani nevěděla, tak začla chodit každou noc. Domluvy, výhrůžky nepomáhali. Spící dítě sice voní nádherně, což já nevím, neb spím, poslední dobou opravdu tvrdě, ale manžela vytlačuje z postele /mě si nedovolí, protože ví, že kdyby mě probudila, šupajdí zpátky do svý/.
Takže jsem si vzpomněla na máminu metodu a nainstalovala k posteli vařečku, samozřejmě předvedla, no zatím nepřišla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
15.1.09 14:44

Tak já se přidávám do klubu nočních přistěhovalců. U nás velké stěhování nastává před půlnocí. Taky z toho nejsem dvakrát nadšená, ale nemám to srdce ji vyhodit.

Vařečka u postele mi přijde dost drsná, dítě může přijít i z důvodu nějakých nočních strachů a pošlete pak dítě zpátky do tmavého pokoje, kde má třeba čarodějnici! Nene, to bych neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2287
15.1.09 15:12

U nás se hrají noční Škatulata, hejbejte se z postele do postele - když Víťa přijde a začne se roztahovat, odcházím do jeho postele. Někdy za mnou přijde zase zpět do pokojíčku :lol: Míša toto nikdy nedělala, ta večer usne a ráno se vzbudí.
Jen mě děsí anlea, jejíž slečna cestuje ještě v 7 letech 8O To bych se snad do toho pokojíčku nastěhovala dobrovolně natrvalo :wink:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
15.1.09 15:22

Moje sestra měla vlky v pokojíčku do 7 let. Někdy stačilo, že je šel taťka vyhnat, ale někdy vyhnat nešli a tak spala s našima v posteli. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
15.1.09 15:27

Já jsem s tím udělala krátkej proces když jsem začala mít velký břicho - prostě 2 děti manža já a pupek jsme se prostě nevyspali nikdo, takže jsem prostě holku čapla za ruku, došla k její postýlce a řekla že postýlce je tu smutno a jaká je krásná, že bych sama takovou chtěla, a prostě jsem jí tam odvedla, uložila a takhle třeba 5× za noc. Pak už jim to samotným přišlo blbý jak je pořád vracím, ale nešlo to prostě jinak, chodila jsem jak zoombie. Teď přijde třeba jednou za týden, vezmu za ručičku a odvedu a je klid. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17441
15.1.09 15:40
dagmar10 píše:Vařečka u postele mi přijde dost drsná, dítě může přijít i z důvodu nějakých nočních strachů a pošlete pak dítě zpátky do tmavého pokoje, kde má třeba čarodějnici! Nene, to bych neudělala.

No sestra už nepřišla a ta naše taky /zatím/ ne, takže asi zas takový strachy to nebyly :wink:
A ani nevypadá, že by hrůzou z a) strašidla b) vařečky nemohla spát.

Přiznám se, že bych nerada dopadla jako u známých, kde o vánocích spali v manželské posteli i s koloběžkou, protože dítě bez ní spát prostě nechtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25226
15.1.09 15:51

Přistěhovalce máme taky…chodí ani nevím v kolik, buď potichu, nebo zaječí, tak se mu ozvu a dojde. Je to milé, pokud mi nesebere polštář :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
15.1.09 15:57

Naše dáma taky skoro každou noc nakráčí k nám do postele, vnutí se mezi mě a manžela a chrupe až do rána. A ještě si vymýšlí-maminko posuň se, dej mi ruku, pochovej mě:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama