Vzbuzení žárlivosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 10:05
Vzbuzení žárlivosti

Ahojte,
jedná se o ankentku, otázku, zda jste někdy svému muži/manželovi zkusili vzbudit žárlivost. Taky jak jste to udělaly a jak to dopadlo.
S chlapem začínáme mít stereotyp, má mě jistou tak nic neřeší, tak o tom přemýšlím.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11039 příspěvků 13.08.18 10:07

ne to mě fakt nenapadlo. Co spolu zkusit spíš něco podniknout? Nějaký adrenalin?

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49834 příspěvků 4 inzeráty 13.08.18 10:17

Ne. Přijde mi, že žárlivost není o objektu žárlivosti a vzbuzování. Ale o pochybách sám o sobě u člověka který žárlí.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 13.08.18 10:19

Úplně si nemyslím, že tohle je ideální cesta, jak zvýšit partnerův zájem o tebe, ale může to fungovat. Cíleně jsem to snad ani nikdy nezkoušela, ale myslím, že u většiny z bývalý partnerů vyvolalo nějakou reakci (větší snahu, zvýšenou pozornost, ostražitost atd.), když se kolem motal/projevoval náklonost někdo jiný.
Takže to podle mě bude mít nějaký efekt skoro vždy, pokud už tedy partnerovi nejsi zcela lhostejná.
Mám kamarádku, která to poměrně často praktikuje a snaží se, aby její přítel začal žárlit a myslel si, že je neustále obletovaná, světe div se, i když je to trhlé, tak prý to funguje. Většinou stačí, když mu vypráví o nějakém kolegovi, jak je zábavný, s někým si píšeatd. Nebude to jen tím, ale má ho pěkně omotaného kolem prstu. :D

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 13.08.18 10:23

Funguje to jen když o Tebe má skutečný zájem. Jinak ne.

Jinak ne - znamená, že je to dobré na ověření stavu, jak na tom jsi, jestli s ním už jen neztrácíš čas. Když máš pocit, že to jde do kopru a nechceš čekat na rozchod až do té doby, že on si nějakou najde. Neztrácíš zbytečně měsíce až roky.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1671 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 10:32

Ne nezkusila a ani to zkoušet nehodlám. Mně by se taky nelíbilo, kdyby manžel něco takového dělal. Jak jste spolu dlouho?

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49834 příspěvků 4 inzeráty 13.08.18 10:33
@LaPaloma píše:
Funguje to jen když o Tebe má skutečný zájem. Jinak ne.Jinak ne - znamená, že je to dobré na ověření stavu, jak na tom jsi, jestli s ním už jen neztrácíš čas. Když máš pocit, že to jde do kopru a nechceš čekat na rozchod až do té doby, že on si nějakou najde. Neztrácíš zbytečně měsíce až roky.

z toho mi nějak vychází, že kdo nežárlí, nemiluje. :think:

Akinee
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 13.08.18 10:35
@Anonymní píše:
Ahojte,
jedná se o ankentku, otázku, zda jste někdy svému muži/manželovi zkusili vzbudit žárlivost. Taky jak jste to udělaly a jak to dopadlo.
S chlapem začínáme mít stereotyp, má mě jistou tak nic neřeší, tak o tom přemýšlím.

ne a přijde mi to naivní. Stereotyp řešíme tak, že si vyjedeme na prodloužený víkend, neřešíme problémy a užíváme si pohodu a jeden druhého.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 13.08.18 11:25
@Lama Lama píše:
z toho mi nějak vychází, že kdo nežárlí, nemiluje. :think:

Funguje to hlavně na probuzení z flegmatismu = totální nudy, která může vést k ukončení vztahu, hlavně v mládí. Lidi jsou dost líní a klidně se hodí do přehnané pohody u počítače a nedají najevo klidně žádný zájem o druhého. Pak soupeříš s kompem, ani kolikrát není lidský protivník. Může to vést k přehodnocení priorit - komu se bude dávat čas a zájem. Mírný pocit ohrožení někdy neuškodí.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49834 příspěvků 4 inzeráty 13.08.18 11:41

@LaPaloma mě přijde, že to fakt nefunguje, maximálně dočasně.
a navíc, to, že někdo žárlí taky neznamná, že miluje, může to být závislost, majetnictví a s láskou to nemá nic společného. A naopak, že nežárlí, tak y neznamená, že o tebe nestojí.
Já bych na to šla otevřenou cestou - řict to na rovinu. :nevim: tydle hrátky mi přijdou trapný, manipulativní,

Uživatel je onlineKelen
Kecalka 296 příspěvků 13.08.18 11:51

Taky si myslím, že to spolu nesouvisí. Můj chlap na mě nežarlí asi vůbec a chová se ke mně hezky a se zájmem. On vymýšlí pro nás dva různé dobrodružné výpravy do přírody, já ho zase vytáhnu na lekce tance. Něco byste podnikat měli, aby to nezačala být nuda…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 12:20
@Kelen píše:
Taky si myslím, že to spolu nesouvisí. Můj chlap na mě nežarlí asi vůbec a chová se ke mně hezky a se zájmem. On vymýšlí pro nás dva různé dobrodružné výpravy do přírody, já ho zase vytáhnu na lekce tance. Něco byste podnikat měli, aby to nezačala být nuda…

Jak dlouho jste spolu? :) mně se tohle upřímně moc líbí, jak takhle dvojice má tyhle zájmy…zakladatelka by měla taky asi začít tohle podnikat, navrhnou to

Uživatel je onlineKelen
Kecalka 296 příspěvků 13.08.18 13:08
@Anonymní píše:
Jak dlouho jste spolu? :) mně se tohle upřímně moc líbí, jak takhle dvojice má tyhle zájmy…zakladatelka by měla taky asi začít tohle podnikat, navrhnou to

6 let, 3 děti :) Ještě tedy k tomu tanci upřesním to, že je to velmi kontaktní tanec (který asi nebudu zmiňovat-ať mě nikdo nepozná) a když nad tím tak přemýšlím, tak to může dost vystihnout i tu žárlivost. Já na žádné experimenty v sexu ala trojka ve vztahu či swinnegrs party nejsem vůbec. Ale takové to dovolené mazlení a tulení v rámci tance mi nevadí a nevadí i mému muži. V rámci tohoto tance se dvojice k sobě lepí hodně. V kurzu tančíš polovinu času se svým tanečním partnerem a zbytek času se tanečníci střídají (důvod je prostý-aby si tanečník nezvykl na taneční chyby partnera a nepřizpůsobil si se jim- prostě se naučil ten tanec správně). Tanečník musí vystřídat partnerku po směru hodinových ručiček a když zrovna můj muž tančí s krasavicí, tak je samosebou blahem bez sebe, ale často padne i na ženu neudržovanou (nechci říct nehezkou/já si opravdu myslím, že každá žena může být krásná) a v ten moment na mě kouká s tím vyčítavým pohledem “co jsi mi to udělala, vidíš, co všechno pro tebe vytrpím”. Nežárlím, přijde mi to roztomilé…U nás žen je to složitější. Nezáleží totiž na tom, zda tancuje hezoun či Quasimodo, záleží, jak moc ten tanec umí tancovat. Pokud dobře, tak je žena během toho tance jak v ráji. Můj muž to bere v pohodě. Pořád se inspirujeme, smějeme a pořád na mě kouká tím šibalským zamilovaným pohledem- jsem za to moc ráda a po tolika letech mi to přijde jako zázrak. Někdy na mě takhle hezky kouká i v době, kdy se projevují moje špatné vlastnosti-ale to už spíš náká úchylka. :D Doufám, že ta krize 7 letých vztahů je jenom mýtus-občas na to myslím, zda je to mýtus nebo pravda, že si partneři po 7 letém vztahu začnou být ukradení.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 13.08.18 14:38
@Lama Lama píše:
@LaPaloma mě přijde, že to fakt nefunguje, maximálně dočasně.
a navíc, to, že někdo žárlí taky neznamná, že miluje, může to být závislost, majetnictví a s láskou to nemá nic společného. A naopak, že nežárlí, tak y neznamená, že o tebe nestojí.
Já bych na to šla otevřenou cestou - řict to na rovinu. :nevim: tydle hrátky mi přijdou trapný, manipulativní,

Já to nedělám běžně, ale párkrát už se mi to hodilo, jen tak popíchnout. Fungovalo to velmi dobře, tak to nezavrhuji. Ale lék na průsery to nebude nikdy. To je jasný.

pukacu
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 13.08.18 16:13

To bude argentinské tango? ;) @Kelen

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >