Reklama

Vzdálenost 350km - jak častý kontakt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivory28
Nováček 3 příspěvky 12.09.18 09:59
Vzdalenost 350km - jak casty kontakt?

Ahoj, mam dotaz s otcem mimimka jsme se rozesli ve 3m tehu… cele tehotenstvi se nestaral neprispel ani korunu, pochyboval, nadaval i kdyz jsem mu i po rozchodu psala ze mu branit v kontaktu s mimcem nebudu.. po porodu videl malou 4× ( 3× u me mohl prespavat a jednou jsem jela ja za nim bydli 350km daleko) Nechal se zapsat do rl, plati 1800kc… ted uz 5 mesicu neprijel ani se nijak moc nezajima ( uz 3mes nenapsal ani maila),protoze pri posledni navsteve u nas mi nadaval a urazel me i pred mymi rodici tak jsem ho vyhodila. Uz u nas prespat nemuze. Ted jsem podala zadost na soud o svereni male do pece + ze socialky mi poradili jeste zvyseni alimentu a proplaceni pulky vybavicky. Zatim cekam. Bojim se toho aby se soud „nezblaznil“a dal pri te vzdalenosti 8mes miminu stridavku nebo podobny styl vychovy kdyz on se do ted vubec nestaral a male krome pravidelnych alimentu nic nekoupil ani dudlik…ja mu psala nekolikrat ze prijet muze ale spat u nas uz nebude. Desim se toho ze on na soude bude mit nejaky prehnane emocialni vylev, ze mu branim apod. Mam vsecky maily, sms kde mi nadaval, urazel a ja kde mu pisu ze muze prijet. Ze jsem mu nikdy nebranila. Naopak chtel abych ja jezdila za nim kazdy mesic na tyden. Ma na to narok? Jsem na rodicaku, ale mam i brigadu. Je nejaka maminka v podobne situaci? Diky

Reklama

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 12.09.18 10:09

Nic o tomto tematu nevim, ale stridavku mit nebudes.

Ivory28
Nováček 3 příspěvky 12.09.18 10:27
@BloomingGorgeous píše:
Nic o tomto tematu nevim, ale stridavku mit nebudes.

To mi rikaji vsichni, ale i tak se desim. Je strasne emocionalne nevyrovnany a bojim se aby nejaky tyjatr nepredvedl i na soudu. A oni mu na to skocili. Po porodu prijel tu 2× choval se slusne ke vsem ,ale pak zacal zas " silet". Kdyz mela mala 2.5mes jeli jsme v mrazu za nim vlakem 5h protoze on chtel. Ja taky chtela aby malou poznala i jeho rodina ale prijela bych za nim az by bylo tepleji. No vydupal si moji navstevu driv ze neco nutne potrebuhe resit. Nakonec jsme spali u jeho brachy protoze z nej vylezlo ze u nej doma je strasna zima. Pak prijel on k nam a po 2dnech jsem ho vyhodila protoze se choval jako hulvat. Nadaval, urazel me i pred mymi rodici.

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 12.09.18 12:34

Tak za ním bych rozhodně už nejela. Pokud chce mít zájem, ať má, ale servírovat mu dítě, to bohužel. Zvlášť, pokud se chová takto. A zřejmě bych si už život žila podle svého a nepočítala s ním.

Ivory28
Nováček 3 příspěvky 12.09.18 12:43
@pannda píše:
Tak za ním bych rozhodně už nejela. Pokud chce mít zájem, ať má, ale servírovat mu dítě, to bohužel. Zvlášť, pokud se chová takto. A zřejmě bych si už život žila podle svého a nepočítala s ním.

Jako listek na vlak stal 1000kc… on mi dava 1800kc a mysli si jaky neni super otec. Malou naposledy videl ve 3mes ( ted ma 8mes a pul).. a chtel si ji vzit na tyden. To jsem rezolutne zamitla. Ze je mala a mela v te dobe doktory 1 ockovani, kycle( coz ho vubec nezajimalo).Od te doby cas od casu vypisuje maily. Ze mu branim apod. Nikdy jsem mu nebranila. Kdyby se choval normalne tak bych ani ja nemela problem obcas prijet ja za nim. Ale ja nepojedu pres pul republiky aby mi nadaval i pred mimcem. Za prve na to nemam nervy a ted pri brigade ani cas.

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 12.09.18 17:39
@Ivory28 píše:
Jako listek na vlak stal 1000kc… on mi dava 1800kc a mysli si jaky neni super otec. Malou naposledy videl ve 3mes ( ted ma 8mes a pul).. a chtel si ji vzit na tyden. To jsem rezolutne zamitla. Ze je mala a mela v te dobe doktory 1 ockovani, kycle( coz ho vubec nezajimalo).Od te doby cas od casu vypisuje maily. Ze mu branim apod. Nikdy jsem mu nebranila. Kdyby se choval normalne tak bych ani ja nemela problem obcas prijet ja za nim. Ale ja nepojedu pres pul republiky aby mi nadaval i pred mimcem. Za prve na to nemam nervy a ted pri brigade ani cas.

Nejsi povinna za ním jezdit, když spolu nežijete. Bránit mu ve styku nebráníš tím, že tam nejezdíš, takže obvinění není na místě. Chce vidět dítě, ať si přijede.A alimenty bych si nechala stanovit soudně…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >