Vzdálenost nebo nezájem obou ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 16:19
vzdálenost nebo nezájem obou ?

Ahoj,
Před půl rokem jsem se seznámila s někým na dovolené cca 400 km ode mě.
Od té doby si píšeme pravidelně, plánovali jsme, že se spolu i příště vyspíme, že k sobě cítíme.
Jenže od té doby jsme se neviděli 8o
Jednou nemohl on, pak zas a teď už ani asi nechci..
On mi píše, jak mě miluje, jak to a to, říká mi lásko atd.
Je normální?
Moje otázky
1/ vykašlali byste se na to nebo byste si užili aspon když ne vztahu sexu? s tím, že už se třeba pak neuvidíte?
Jsme oba singl, ale já nevěřím, že by z toho mohl být vztah, když jsme se takovou dobu neviděli.
2/ jak byste podali po takové době neustálé komunikace, tedy, že nás to oba nepřešlo, že už ani nemáte zájem se vidět, aby to nebylo moc tvrdé?
Teď je to totiž ve fázi, že bychom se měli vidět, navrhuje nyní on.
Děkuju za odpovědi :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mamule42
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 23.06.19 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj,
Před půl rokem jsem se seznámila s někým na dovolené cca 400 km ode mě.
Od té doby si píšeme pravidelně, plánovali jsme, že se spolu i příště vyspíme, že k sobě cítíme.
Jenže od té doby jsme se neviděli 8o
Jednou nemohl on, pak zas a teď už ani asi nechci..
On mi píše, jak mě miluje, jak to a to, říká mi lásko atd.
Je normální?
Moje otázky
1/ vykašlali byste se na to nebo byste si užili aspon když ne vztahu sexu? s tím, že už se třeba pak neuvidíte?
Jsme oba singl, ale já nevěřím, že by z toho mohl být vztah, když jsme se takovou dobu neviděli.
2/ jak byste podali po takové době neustálé komunikace, tedy, že nás to oba nepřešlo, že už ani nemáte zájem se vidět, aby to nebylo moc tvrdé?
Teď je to totiž ve fázi, že bychom se měli vidět, navrhuje nyní on.
Děkuju za odpovědi :-)

A jaké je národnosti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 16:27
@mamule42 píše:
A jaké je národnosti?

Slovák
Zakladatelka

SussieS
Závislačka 3884 příspěvků 23.06.19 16:30

Vykaslala bych se na to. To, ze jste se půl roku neviděli není o tom, ze on dvakrát nemohl…

mamule42
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 23.06.19 16:31
@Anonymní píše:
Slovák
Zakladatelka

Pul roku je dost, není ženatý? Myslím si že s toho nic nebude, kdyby o tebe stál, tak dojede za každou cenu.

vitalis
Stálice 64 příspěvků 23.06.19 16:32

Keď som bol mladší a mal som asi 23 rokov tak som nedal šancu vzťahu na 250 km.Ale mal som iné možnosti a prostriedky. A niekdy toho lutujem. Po 16 rokoch aby som nelutoval tak teraz by som dal šancu vzťahu 400-700 vzdialenému. Mám auto nie som žiadny cestovateľ ale toto cestujem aj 4X do mesiaca. Láska hory prenáša. Dal by som tomu šancu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 16:34
@mamule42 píše:
Pul roku je dost, není ženatý? Myslím si že s toho nic nebude, kdyby o tebe stál, tak dojede za každou cenu.

Není měl velké výdaje, hrnuli se na něho dluhy a byl prý ve stresu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 16:36
@vitalis píše:
Keď som bol mladší a mal som asi 23 rokov tak som nedal šancu vzťahu na 250 km.Ale mal som iné možnosti a prostriedky. A niekdy toho lutujem. Po 16 rokoch aby som nelutoval tak teraz by som dal šancu vzťahu 400-700 vzdialenému. Mám auto nie som žiadny cestovateľ ale toto cestujem aj 4X do mesiaca. Láska hory prenáša. Dal by som tomu šancu.

jéé taky Slovák.
Zdravím :)

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 23.06.19 16:38
@Anonymní píše:

já bych se na to vykašlala, a našla si normálního partnera poblíž, který o tebe bude stát

• a pozor dluhy nebrat, pokud to nechceš jen jako jednorázovku, ale i to bys našla někde poblíž, stačí zajít do baru
vitalis
Stálice 64 příspěvků 23.06.19 16:40

Ahoj, veď ta vzdialenosť sedí - na Slovensko

a12
Hvězda diskuse 37448 příspěvků 23.06.19 16:57
@Anonymní píše:

Planovali jsme, ze se spolu příště i vyspime :mrgreen: moc hezky :mrgreen:

No a tohle by mi mimo ty vzdálenosti stacilo abych věděla, ze to dal pokračovat nebude..
Se jednou po půlroce sejdete, vyspite se spolu a pak se zas rok neuvidíte.. Co z toho..
Ja bych to nechala vysumet :oops:
Jeste kdyz píšes, ze uz se sejit ani nechces.. Vzdyt to nema budoucnost :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 8488 příspěvků 23.06.19 17:25
@Anonymní píše:

Same kecy. Najdi si nekoho, kdo s tebou bude chtit byt, a nebude jen planovat, ze se s tebou nekdy vyspi :cert:

Aduš8
Kelišová 5241 příspěvků 23.06.19 17:53

Kašlala bych na to, řekla bych, že o takový vztah nemám zájem. Má dluhy!!! Už tam by ti mělo blikat světýlko

mrav
Vesmírná mluvilka 30206 příspěvků 23.06.19 21:41

Sejít se můžete - ale jen jako kamarádi. Vzdálenost je velká, vidět se jednou za půl roku je propastné. Prostě se sejděte, pokecejte, dejte si pivo, nebo vínko a jděte každý svou cestou… :mavam:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 23.06.19 22:26

Ach ta láska. Hory přenáší, míle ujde, potok obrátí. :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama