Vzdálenost přejezdu po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Catalina86
Povídálka 17 příspěvků 13.11.14 14:16
Vzdálenost přejezdu po porodu

Ahoj holky, prosím vás, jsem z Moravy a přestěhovala jsem se do Prahy za manželem teprve před 4 měsíci. Chtěla bych rodit v Brně - přístup, známosti, rodinné zázemí, ale nevím, jestli budu moct po porodu hned jet zpět do Prahy, kde mám přebalovák, postýlku a všechny mimi věcičky? Od kdy myslíte, že je to reálné? 3-4 dny po? Mimču to asi bude jedno, ne, když bude spinkat, a já to zvládnu, i kdybych měla třeba sedět na nafukovací duši ;) Nebo ne?? Dík moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 13.11.14 14:19

Mimču to jedno bude, ale ty chceš řídit? Já bych nemohla řídit po porodu (resp. pořádně sedět) hodně dlouho :mrgreen: Mně dalo zabrat se do auta dostat a to nás muž vezl domů asi 5km :mrgreen: ale já sem citlivka :P

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 13.11.14 14:19

@Catalina86 Proč by si to nezvládla.

Catalina86
Povídálka 17 příspěvků 13.11.14 14:24

Neřídila bych! Vezl by nás manžel. Proč bych to nezvládla… co já vím, jestli mě budou šít, jestli budu moct sedět a tak. Nevím, co od toho porodu čekat ;) abych pravdu řekla, i se docela těším ;)

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 13.11.14 14:24
@Catalina86 píše:
Neřídila bych! Vezl by nás manžel. Proč bych to nezvládla… co já vím, jestli mě budou šít, jestli budu moct sedět a tak. Nevím, co od toho porodu čekat ;) abych pravdu řekla, i se docela těším ;)

no nějakou polohu vždycky najdeš, neboj :palec:

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 13.11.14 14:25
@Catalina86 píše:
Neřídila bych! Vezl by nás manžel. Proč bych to nezvládla… co já vím, jestli mě budou šít, jestli budu moct sedět a tak. Nevím, co od toho porodu čekat ;) abych pravdu řekla, i se docela těším ;)

Tak to neví nikdo. Já neměla žádné problémy, takže jde to. :)

Catalina86
Povídálka 17 příspěvků 13.11.14 14:27

Moc dík! Snad to půjde dobře, chtěla jsem mít nějaké argumenty, až opět dojde na rozepři ohledně místa porodu. A kdy se propouští, když to jde vše dobře?

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 13.11.14 14:28

Kámoška Pražačka rodila v Brně a prý zvládala v pohodě. Pustili ji normálně třetí den. Mimino spalo a jí se sedělo dobře. V nejhorším budeš sedět na jedný půlce, to je těžký předvídat.
Jako třeba po císaři jsou ty otřesy kapku nepříjemný, ale asi by se to taky dalo.

kjhui
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 13.11.14 14:33

@Catalina86
nevím kdy to plánujete, ale řešila bych i na ty tři hodiny v autě že mimčo může chtít papat a může být blinkací/kakací takže do auta hodně velkou výbavu otírátek, pytlíků apod… a jestli to bude v urputné zimě, tak hlavně plnou nádrž abyste mohli topit o106 pokud byste uvízli na D1schodech..

missmiri
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 13.11.14 14:37

Vůbec bych se nebála…ale je pravda, že každý je na tom po porodu jinak. Já i se šitím jsem žádné omezení nepociťovala, ale někdo má třeba horší porod. A kdybys nebyla schopná, tak můžeš zůstat pár dní u rodičů. To malé miminko tolik nepotřebuje, bez vaničky a přebalovacího pultu se v pohodě pár dní obejdete. Postýlka se dá půjčit nebo pořídit třeba ta cestovní. Stačí plenky a několik oblečků.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 13.11.14 14:39

Diteti to bude fakt fuk - prvni mesice de facto jen spi, ji a vymesuji - nic vic od nich necekej :mrgreen: A ty to das..i za cenu toho, ze si posedis na nafukovacim kruhu. Nebala bych se.

Catalina86
Povídálka 17 příspěvků 13.11.14 14:43

Tyjo, říkala jsem si: mám to vlákno zakládat, vždyť je to v podstatě taková blbost, ale teď jsem strašně ráda!!! Moc vám všem díky za reakce i podporu, to dám! A mimko taky (nevíme, co to bude, nenechali jsme si to říct).

Tož zkušeným rodičkám třikrát Zdar :potlesk: :hug:

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 13.11.14 14:50

Zakladatelko, doporučuji být vzadu s miminkem, tak nějak v pololehu. Ona cesta po D1, 3 dny po porodu - to bude chuťovka, pokud porod nebude úplně OK :think:

andelka83
Generální žvanilka 20578 příspěvků 13.11.14 15:06

A nebylo by možné v Brně nějakou dobu zůstat? Např. týden po propuštění ještě?
Co si tak pamatuju, tak po porodu jsem byla ráda, že jsem z porodnice za 5minut doma. Spodek nic moc (u prvního, malý nástřih, u druhého to bylo bez problémů), 4 den se mi zrovna začínaly nalévat prsa, takže mimčo furt u prsa nebo odstříkávat, kakalo skoro pořád..pak očistky, no taky radost první dny..
Jako dá se to, když musíš. Ale kdybych nemusela, odložila bych to. A hlavně neřídila, pokud by to jen trochu bylo možné.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.11.14 15:06

No ja jela 60km po rychlostnich silnicich, dva stehy a byla jsem stastna jak blecha, ze jsme doma, uz jsem nevedela, jak se v aute natocit.
Ale za vyber porodnice mi to stalo, to jo.
Jen teda prvni syn byl blinkaci a kdyz mu to zaskocilo, musela sem to z nej prakticky vytrepavat, s tim bych hodinu v aute v tomt veku teda stravit nechtela :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >