Vzdali/y byste se osudové lásky?

Anonymní
10.2.21 17:06

Vzdali/y byste se osudové lásky ?

Dobré odpoledne, asi jsem možná naivní, a nebo nenapravitelná romantička, ale má odpověď je, že bych to neudělala.
Měla jsem tři roky vztah s mužem starším o 25 let. Mě je nyní 25let. Vztah s mužem, kterého jsem brala jako osudového, protože nic podobného jsem nezažila. Láska v dobrém i ve zlém… A teď cítím křivdu, pocit zrady a honí se mi hlavou myšlenky, že si chtěl jen užít, že si na mě jen honil ego a využil mě. Proč? Ze dne na den to mezi námi ukončil. Důvod? Věkový rozdíl, že bych měla jen problémy v rodině, že se s ním nic nemůžu už budovat, nemá vitalitu, je starý… Že najdu mladšího, budu mít děti a úspěšný život mám před sebou. Stále a stále stejné argumenty.
Ale já děti nechci - věděl to od začátku.

Tři roky… dovolené, které platil on, vzájemně dárky, výlety, předělávání bytu, koukání na filmy, lezení jen tak a povídání si, vzájemně svěřování se, řešení jeho problémů v posteli… Nechápu to, nechápu proč, co se stalo. Teď už pochybuji o jeho citech, že byly upřímně, ač mi srdce říká, že byly. Ale proč, jak může člověk skončit vztah nebo změnit názor kvůli takové hlouposti??? Zeptal se mě JAKOU MAME BUDOCNOST??? A já mu nedokázala odpovědět, říct jak to cítím, že žiju tím co je teď a chci s ním být dokud to půjde.

Telefony mi nebere, na zprávy spíš neodpoví, ač někdy je to výjimka, ale ptá se na mě (náhodou jsem zjistila) a já nevím co dělat. Nechci o něho přijít, nemám zájem o chlapy v mém věku… Byla jsem s ním šťastná, ač má své mouchy. Nejsem dobrý řečník, nevím co dělat…

Prosím anonym, jinak smazat. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2170
10.2.21 17:12

Mi přijde, ze se jako jeden z mála zachoval rozumně… to ze nechces děti teď když ti je 25 neznamená, ze je nebudeš chtít třeba za 5, za 8, 10 let - to by mu bylo ale už 60… v tom věku už člověk pomýšlí na klidné stáří a ne na každodenní běhání za batolaty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3091
10.2.21 17:17

Prostě se s tebou rozešel, nedolejzej a smiř se s tím :) to se stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2838
10.2.21 17:22
@Anonymní píše:
Dobré odpoledne, asi jsem možná naivní, a nebo nenapravitelná romantička, ale má odpověď je, že bych to neudělala.
Měla jsem tři roky vztah s mužem starším o 25 let. Mě je nyní 25let. Vztah s mužem, kterého jsem brala jako osudového, protože nic podobného jsem nezažila. Láska v dobrém i ve zlém… A teď cítím křivdu, pocit zrady a honí se mi hlavou myšlenky, že si chtěl jen užít, že si na mě jen honil ego a využil mě. Proč? Ze dne na den to mezi námi ukončil. Důvod? Věkový rozdíl, že bych měla jen problémy v rodině, že se s ním nic nemůžu už budovat, nemá vitalitu, je starý… Že najdu mladšího, budu mít děti a úspěšný život mám před sebou. Stále a stále stejné argumenty.

Tři roky… dovolené, které platil on, vzájemně dárky, výlety, předělávání bytu, koukání na filmy, lezení jen tak a povídání si, vzájemně svěřování se, řešení jeho problémů v posteli… Nechápu to, nechápu proč, co se stalo. Teď už pochybuji o jeho citech, že byly upřímně, ač mi srdce říká, že byly. Ale proč, jak může člověk skončit vztah nebo změnit názor kvůli takové hlouposti??? Zeptal se mě JAKOU MAME BUDOCNOST??? A já mu nedokázala odpovědět, říct jak to cítím, že žiju tím co je teď a chci s ním být dokud to půjde.

Telefony mi nebere, na zprávy spíš neodpoví, ač někdy je to výjimka, ale ptá se na mě (náhodou jsem zjistila) a já nevím co dělat. Nechci o něho přijít, nemám zájem o chlapy v mém věku… Byla jsem s ním šťastná, ač má své mouchy. Nejsem dobrý řečník, nevím co dělat…

Kočko, ve 3. i v každé další diskuzi, kterou založíš, se dočkáš podobných odpovědí na svoje otázky.
Sdělil ti důvod, naprosto rozumný mimochodem - na tobě je respektovat jeho rozhodnutí. Nechce s tebou být, má právo žít tak, jak chce. :nevim:

Není to žádný zmetek opouštějící rodinu.
Chápu, že to teď bolí, ale už ho nekontaktuj.

Příspěvek upraven 10.02.21 v 17:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32414

Vzdaly nevzdaly, když tě už nechce, nezmůžeš nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14996

Osudová láska?

Co si pod tim predstavit? :nevim:

Mam dojem, ze tady porad pises dokola. Ukoncil to a uz s tebou nechce byt. Nauc se zit bez neho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
10.2.21 17:23

No… Tak pro začátek ty jsi jeho osudová zřejmě nebyla. Byla jsi asi mladá kočka na zahnání depky z padesátky… Teď už asi tu přechodovou krizi překonal, no.

Jinak teda pětadvacetiletý holce nikdo normální nebude věřit jako slovo boží, že nikdy nikdy nikdy nebude chtít děti. Kdo ví, třeba ti to i vydrží… Jenže v pětadvaceti je to trošičku moc častá postpubertální póza :nevim:

Žádné osudové lásky se nevzdáváš. Rozešel se s tebou, tu volbu udělal za tebe. Chápu, že to bolí, ale asi ti nezbyde, než to oplakat a smířit se s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
8509
10.2.21 17:26

V tomto věku mohl začít cítit to, že je unavený a nezvládá tvoje tempo. A utnul to dřív, než to na něm poznáš. Nebo se mohla objevit nějaká nemoc a on nechce, aby tě tím zatěžoval.
Ty myslíš, že nikdy s nikým nebudeš chtít děti? To máš k životu s dětmi takový vztah, že to nepřipadá vůbec v úvahu? Nebo z rozumového hlediska si to vzala tak, že máš tak úžasného chlapa, že i ty děti oželíš a budete si užívat jeden druhého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
10.2.21 17:26
@Anonymní píše:

Přestalo ho bavit vychovávát dceru. Ve všem má naprostou pravdu a aspoň jeden z vás má rozum. To že dítě nechceš teď, neznamená, že nebudeš chtít za pár let.
Je mi 44 a 50 letý chlap mi přijde pro me hraniční, nechápu, co na takovým staroušovi ( pro tebe) vidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
10.2.21 17:27

Mě kamarádce se stalo něco obdobného, byť věkový rozdíl byl menší. Ten muž onemocněl rakovinou, proto se stáhl.

• Citovat
  • Nahlásit
4452
10.2.21 17:29

A myslím, že ty se žádné osudové lásky nevzdáváš. Opustil tě on, rozešel se, konec. Zadny vzdávání se lásky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3435
10.2.21 17:31

Osudová láska je naprostá blbost😉
Jasně člověk to tak cítí, ale podle mě si to člověk myslí v podstatě pokaždé když má s někým dlouhodobý vážný vztah…

Teď se ale nová kasička bude špatně hledat no, asi fakt cítil, že mu ubývají síly nebo finance…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28057
10.2.21 17:34

Ale ty se ji nevzdavas. To rozhodnuti neni prece na tobe… On uz nechce pokracovat ve vztahu z ruznych duvodu, ferove je rekl a mela bys to respektovat. Nebo co si predstavujes? Ze pomuze pet mu pod oknem serenady? Chapu, ze je to zklamani a bolest. Budes se pres ni muset prenest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
10.2.21 17:45

Tohle přece není o tom, zda se vy něčeho vzdáte. Vy nemáte na výběr. On vás poslal k šípku a vy byste to měla respektovat, i když to bolí.

Je otázka, proč to udělal. Možná vás zase tak nemiloval, možná (spíš skoro jistě) je v životě už jinde. Ono to za 25 let možná pochopíte… Mě to navíc zní, že jste na něj byla opravdu hodně upjatá a to nejspíš nebylo to, co si představoval.

Jinak jestli bych se vzdala osudové lásky? No dámo, dokud nemám 5 minut před smrtí, tak přeci nemůžu vědět, koho ještě potkám. Teď ho máte za osudovou lásku a za pět let potkáte chlapa, kvůli kterému i tenhle se bude zdát jako jeden z mnoha. To jsem viděla už tolikrát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
10.2.21 17:47
@Anonymní píše:

Měla jsem tři roky vztah s mužem starším o 25 let. Mě je nyní 25let. Vztah s mužem, kterého jsem brala jako osudového, protože nic podobného jsem nezažila. Láska v dobrém i ve zlém…

Telefony mi nebere, na zprávy spíš neodpoví, ač někdy je to výjimka, ale ptá se na mě (náhodou jsem zjistila) a já nevím co dělat. Nechci o něho přijít, nemám zájem o chlapy v mém věku… Byla jsem s ním šťastná, ač má své mouchy. Nejsem dobrý řečník, nevím co dělat…

Zachoval se velice rozumně, určitě si uvědomil ten věkový rozdíl. Ted děti nechceš, ale za pár let je budeš určitě chtít. Už si o něho přišla, ON TO UKONCIL. Nevolej mu, nepíš mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat