Vzduch při poloze zezadu

13
26.1.16 10:33

Vzduch při poloze zezadu

Dobrý den,
mám takový dotaz. Mám partnerku a máme spolu nádherný sex, ale jen při poloze „zezadu“ se napustí vzduchem a je jí to nepříjemné, když si sedne, tak „prdí“. Mně to nevadí, ale jde mi spíš o ní, když se cítí trapně. Mám prý hodně velké přirození, protože s nikým jiným se jí to prý nedělo, takže nevíme. Nemáte nějaké rady jak tomu předejít? :) může se něco stát? Někde jsem taky četl, že může být problém kombinace „vzduch a sperma“ ve uvnitř. Předem díky :-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
26.1.16 10:35

Tak to nevím :D nám se taky občas stane že se tzv natlakuji :D ale není to nic hrozného je to akorát trapas no :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 10:40

Tohle znám také jsem tím trpěla, pomohlo to že jsem se více prohla (vystrčila břicho a zadek ) a vzduch už se tam tolik nedostával chce to jen zkoušet. partnerku ujisti že se za co stydět nemá :)

• Citovat
  • Upravit
3686
26.1.16 10:45

To rozhodně není velikosti přirození, ale tim, že jak jde tam a ven tak se tam dostane vzduch :-D taky prdim :-D akorát kolikrát na me přítel nevěřícně kouká, jako jestli sem si opravdu foukla nebo ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
26.1.16 10:58

@Dojcanis A jak je možné, že jen při poloze „zezadu“? :D máme tu polohu oba moc rádi, a tohle m trochu brání jí provádět. :/ nevadí mi, že prdí, ale že je jí to nepříjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
26.1.16 11:03

Mě to je taky nepříjemně, a proč zezadu - no nevím :-D asi prostě moc vytahujes a tim tam stlacujes vzduch :-D teď nad tim taky přemýšlím, a taky se nám to stává jen zezadu, ale ne pokaždé :mrgreen: ale většinou jo, tak si foukni taky at jí to není tak blbé :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
26.1.16 11:07

To s velikostí přirození nemá co dělat, ale partnerka ti hezky lechtá ego :lol:. Jeto normální. Buď si na to zvyknete nebo tu polohu nedělejte. Nic jiného na to není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
26.1.16 11:12

@Macek06 Zklamu tě, ale velikostí přirození to není…

Je to docela častý a běžný jev při poloze zezadu… Nemáme za potřebu se nad tím pozastavovat..

• Nahlásit
  • Citovat
13
26.1.16 11:14

@paola white @protection chápu, že to s tím nemá co dělat, jen mě tak napadlo, že čím větší vstup, tím větší možnost dostání vzduchu dovnitř :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 11:17

@Macek06
Tentokrát anonymně :oops: :lol:
Můj manžel je také hodně vyvinutý, a trpím na to také. Je mi to nepříjemné, prostě tam dole takový zvláštní pocit.
Jiného sex. partnera jsem neměla, takže velikost nemůžu posuzovat :think:, ale podle mě na velikosti nezáleží. Naopak pokud by na to šel člověk „logicky“, tak velký přeci všechno ucpe, tudíž nemá kudy proniknout vzduch, kdežto okolo menšího by vzduch pronikat mohl :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
10560
26.1.16 11:29
@Macek06 píše:
@paola white @protection chápu, že to s tím nemá co dělat, jen mě tak napadlo, že čím větší vstup, tím větší možnost dostání vzduchu dovnitř :D

Bude to spis naopak. S vetsim tolik „neprdim“. Az diky tvemu prispevku jsem si to uvedomila.
A nechapu, proc ji je to neprijeme. Vzdyt to je jen vzduch. A hodne chlapu to mlaskani a prdeni vzrusuje, tak bych ji vysvetlila, ze to je plus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
26.1.16 11:35

@Macek06 buď v klidu nám se tohle občas stává když mám nohy na ramenou mojeho, čím to je nevím asi tím že hodně vyjede ven, ten jeho se nadechne a ve mě vydechne :mrgreen: je fakt že to prdění pak je prd oproti tomu jak se občas potom cítím nafouklá :?

• Citovat
  • Upravit
2303
26.1.16 11:40

My se tomu smějem :lol: Máte děti? Ono to může být i povoleným svalstvem, protože po porodu se mi to stávalo, i když jsem jen dělala sedy-lehy a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
26.1.16 11:45

Podle mě je to tím vytahováním ho ven při styku, prostě ho nevytahuj úplně :) A partnerce by mohly pomoct cviky na zpevnění pánevního dna, když bude víc „utažená“ tak méně vzduchu bude pronikat dovnitř kolem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 11:56

Stává se nám to také. Neřešíme, jen se zasmějem. Je fakt, ale že ze začátku to bylo jiné, ale po letech, se opravdu tomu smějeme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama