Vždy je v pozadí bývalá

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.19 14:46

Vždy je v pozadí bývalá

Přeji hezký den,

Chtěla bych že zeptat na vaše zkušenosti, zdali to máte podobné.

Vždy, když jsem měla nějaký nový vztah, tak tam byla v pozadí vždy nějaká bývala. Jako kdyby se ti muži nedokázali od minulého vztahu odpoutat, i když už je i několik let konec. Většinou dávají přednost ženám, které je moc nechtějí.

Uvedu příklad:
Měla jsem první lásku v mých 18 letech, bylo to moc krásné, ale bývalá se mu začala ozývat a po dvou týdnech se k ní vrátil.

Pak jsem měla druhého kluka. Že začátku se to vyvíjelo vážně, ale cca po dvou měsících po sexu si šel zakouřit na balkon a i víc než hodinu tam telefonoval s bývalou. Po osmi měsících se semnou rozešel s řekl mi, že jsem byla jen nálepka.

Pak jsem měla dalšího. Byla jsem s ním 5 let. Ten byl sám už 4 roky a když si začal něco se mnou, tak mu začala každý den po čtyřech letech volat bývalá s tím, že po něm něco potřebuje. Když jsem chtěla posunout vztah někam dál, tak se seknul a řekl, že nechce, že zůstaneme kamarádi s výhodami. Když mu jeho bývalá zavolala, že s nevím potřebuje pomoct, tak šel hned. Jeho bývalá mu pak přestala volat, protože si někoho našla, přes to vztah nechtěl nikam posunout a po pěti letech jsem ho začala odmítat. Už je to 8 let po tom, co jsem mu dala košem a on mě stále chce zpátky.

Pak jsem měla dalšího. Ten to měl rozjeté na více strana dál přednost vdané ženě. Mě dál nakonec košem.

Proč by muži to tak špatně nesete a co mám dělat, abych nad bývalou někdy i vyhrála?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41975
21.11.19 14:53
@Anonymní píše:
Přeji hezký den,

Vždy, když jsem měla nějaký nový vztah, tak tam byla v pozadí vždy nějaká bývala. Jako kdyby se ti muži nedokázali od minulého vztahu odpoutat, i když už je i několik let konec. Většinou dávají přednost ženám, které je moc nechtějí.

Uvedu příklad:
Měla jsem první lásku v mých 18 letech, bylo to moc krásné, ale bývalá se mu začala ozývat a po dvou týdnech se k ní vrátil.

Pak jsem měla druhého kluka. Že začátku se to vyvíjelo vážně, ale cca po dvou měsících po sexu si šel zakouřit na balkon a i víc než hodinu tam telefonoval s bývalou. Po osmi měsících se semnou rozešel s řekl mi, že jsem byla jen nálepka.

Pak jsem měla dalšího. Byla jsem s ním 5 let. Ten byl sám už 4 roky a když si začal něco se mnou, tak mu začala každý den po čtyřech letech volat bývalá s tím, že po něm něco potřebuje. Když jsem chtěla posunout vztah někam dál, tak se seknul a řekl, že nechce, že zůstaneme kamarádi s výhodami. Když mu jeho bývalá zavolala, že s nevím potřebuje pomoct, tak šel hned. Jeho bývalá mu pak přestala volat, protože si někoho našla, přes to vztah nechtěl nikam posunout a po pěti letech jsem ho začala odmítat. Už je to 8 let po tom, co jsem mu dala košem a on mě stále chce zpátky.

Pak jsem měla dalšího. Ten to měl rozjeté na více strana dál přednost vdané ženě. Mě dál nakonec košem.

Proč by muži to tak špatně nesete a co mám dělat, abych nad bývalou někdy i vyhrála?

Vybrat si chlapa, co má minulost vyřešenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19461
21.11.19 15:03
@Anonymní píše:
Přeji hezký den,

Uvedu příklad:

ďábel je skryt v zatučněném, přesnější ale je, o které je nutno usilovat, protože jen taková kořist má svou cenu, drahé kovy jsou drahé protože jsou vzácné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:06
@Russet píše:
Vybrat si chlapa, co má minulost vyřešenou.

A jak poznám na začátku chlapa, který má vyřešenou minulost? Většinou mi všichni tvrdí, že ji vyřešenou mají a jsou dlouho sami. Často to z nich vyleze ať po pár měsících.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:07
@pohledzdruhestrany píše: ďábel je skryt v zatučněném, přesnější ale je, o které je nutno usilovat, protože jen taková kořist má svou cenu, drahé kovy jsou drahé protože jsou vzácné

To si mám hrát porad na nedostupnou? Celý život hrát nějaké divadlo?

• Citovat
  • Nahlásit
25915
21.11.19 15:08

Celý problém je v tom, že si vybíráš špatný chlapy. Nehledej chybu u nich, ale u sebe. Proč tě přitahujou zásadně takový, co nemají vyřešenou minulost? Proč tě s takovou lehkostí opouštějí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
21.11.19 15:10
@Janli píše:
Celý problém je v tom, že si vybíráš špatný chlapy. Nehledej chybu u nich, ale u sebe. Proč tě přitahujou zásadně takový, co nemají vyřešenou minulost? Proč tě s takovou lehkostí opouštějí?
Žeby: Lehce najdou, lehce opustí?
Asi máš @Janli pravdu. Promiň, zakladatelko… :kytka: :andel:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19461
21.11.19 15:10
@Anonymní píše:

ty, který tohle uměj ovládat, ať už od své psychopodstaty nebo řízeně, to jsou ty nedostižné femme fatal, to rozhodnutí je na tobě, jestli chceš bejt pořád opouštěná nebo se pokusit s tím něco dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41975
21.11.19 15:13
@Anonymní píše:
A jak poznám na začátku chlapa, který má vyřešenou minulost? Většinou mi všichni tvrdí, že ji vyřešenou mají a jsou dlouho sami. Často to z nich vyleze ať po pár měsících.

Tak ten, co si po sexu telefonuje s bejvalou, se odkopal celkem jasně. Kdyby mi chlap lezl za bejvalkou, protože potřebuje pomoct, taky by mi blikala kontrolka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:14

Mně se tohle stalo jenom v jednom vztahu. Myslím, že ten přítel to tenkrát neměl ještě moc srovnané, navíc se s ní tenkrát rozešli po 3 letech vztahu, docela dlouhá doba, tak jsem měla pochopení, ale občas mě to i celkem štvalo. Pokaždé, když jsme spolu o něčem mluvili nebo když jsem přišla na nějakou novou věc či chtěla vyzkoušet nový koníček, tak mi na to pokaždé řekl,, na to by ses mohla zeptat,,Alči'¨( pracovní název). Tohle jsem slyšela na každé naší schůzce asi tak třikrát za hodinu, ale nijak jsem ho na to neupozorňovala. Nevím, jestli jsem měla až takové pochopení či byla tak blbá, asi spíš ta druhá věc. Že se spolu sem tam viděli, dobrá beru, je to jeho kamarádka, byli spolu dlouho, tak jsem to tolerovala. navíc byla už taky zadaná, věřila jsem jim a možná i ted věřím, že to bylo čisté. Jednou přišel na schůzku později a měl pomalovanou nohu černou fixou. Tak jsem se pobaveně ptala, co dělal. On na to, že prý doučoval Alču fyziku a ona mu při tom kreslila na nohu. Byla tak o 5 let mladší jak já a ještě chodila na gympl. Dobrá, beru, ale už to ve mně docela hlodalo. Co když to nebylo jen doučování. Navíc mi přišlo, že Alča je chytrá až až a že žádné doučování nepotřebuje, že je spíš vychytralá, ale na druhou stranu neviděla jsem do nich, tak nechci křivdit. Jednou jsme šli všichni tři na pokec do čajovny. Alča mě prý chtěla moc poznat. No dobrá, říkám si, je to od ní hezký. Celou dobu mě v té čajovně provrtávala pohledem, až mi to bylo nepříjemný. Když jsem si chtěla objednat Roibos, tak mi na to řekla, že to není čaj…( říkám si no a co že to není čaj)…no a pořád dělala chytrou…na všechno odpověď. No zkrátka asi ideál holka, tak co jsem mohla dělat že. Pak nás tam chtěl přítel nechat samotný, že už musí jít. Udělala jsem tenkrát chybu, že jsem odešla taky ( děs v očích, že bych tam s ní měla zůstat sama), možná by to ještě bylo zajímavé, možná bych si uvědomila spoustu věcí a možná by z nás mohly být fajn kamarádky, Nevím, to už jsem nezjistila. Nu, Alča pak začala pořádat jakési sedánky v čajovně s podobně zaměřenými lidmi, jak byl můj přítel a já, akorát mě nikdy nepozvali. přítel šel se mnou na rande, na které přišel pozdě a pak pokaždé spěchal na sraz, který pořádala ona. S sebou mě nikdy nebral. Pak naše setkání omezoval na čím dál míň, až jednou za dva týdny tak na 3/4 hodinky, až jsem z něj musela vydolovat, že už necítí co dřív a rozešli jsme se. Nevím, jak moc velkou roli v tom hrála jeho bývalá přítelkyně, ale teď už je to stejně jedno. Má svoji ženu a dítě a já svého partnera, se kterým jsem už 4 roky a on naštěstí žádnou bývalou nemá, jsem jeho první. Má ale kamarádku, se kterou bydlel. Občas si něco napíší nebo někam zajdou, ale já jsem vždycky na prvním místě.

Omlouvám se, že je to tak dlouhý, já jen, že jsi asi chtěla slyšet zkušenost. Jen nevím, jestli Ti můj příběh k něčemu bude.

• Citovat
  • Nahlásit
41975
21.11.19 15:14
@Anonymní píše:

Nemusíš hrát divadlo. Ale nejspíš někde děláš chybu, když stále nacházíš takové typy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
21.11.19 15:17
@Anonymní píše:
Přeji hezký den,

Uvedu příklad:

Ja treba byvaly partnerky uz zpatky nechci. Kazdy to ma jinak. Nejak nevim co bych u nich nasel. Podle me si vybiras spatny druh chlapu. Problem ve tvem vyberu. Nefunguje instinkt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:19
@Anonymní píše:
Mně se tohle stalo jenom v jednom vztahu. Myslím, že ten přítel to tenkrát neměl ještě moc srovnané, navíc se s ní tenkrát rozešli po 3 letech vztahu, docela dlouhá doba, tak jsem měla pochopení, ale občas mě to i celkem štvalo. Pokaždé, když jsme spolu o něčem mluvili nebo když jsem přišla na nějakou novou věc či chtěla vyzkoušet nový koníček, tak mi na to pokaždé řekl,, na to by ses mohla zeptat,,Alči'¨( pracovní název). Tohle jsem slyšela na každé naší schůzce asi tak třikrát za hodinu, ale nijak jsem ho na to neupozorňovala. Nevím, jestli jsem měla až takové pochopení či byla tak blbá, asi spíš ta druhá věc. Že se spolu sem tam viděli, dobrá beru, je to jeho kamarádka, byli spolu dlouho, tak jsem to tolerovala. navíc byla už taky zadaná, věřila jsem jim a možná i ted věřím, že to bylo čisté. Jednou přišel na schůzku později a měl pomalovanou nohu černou fixou. Tak jsem se pobaveně ptala, co dělal. On na to, že prý doučoval Alču fyziku a ona mu při tom kreslila na nohu. Byla tak o 5 let mladší jak já a ještě chodila na gympl. Dobrá, beru, ale už to ve mně docela hlodalo. Co když to nebylo jen doučování. Navíc mi přišlo, že Alča je chytrá až až a že žádné doučování nepotřebuje, že je spíš vychytralá, ale na druhou stranu neviděla jsem do nich, tak nechci křivdit. Jednou jsme šli všichni tři na pokec do čajovny. Alča mě prý chtěla moc poznat. No dobrá, říkám si, je to od ní hezký. Celou dobu mě v té čajovně provrtávala pohledem, až mi to bylo nepříjemný. Když jsem si chtěla objednat Roibos, tak mi na to řekla, že to není čaj…( říkám si no a co že to není čaj)…no a pořád dělala chytrou…na všechno odpověď. No zkrátka asi ideál holka, tak co jsem mohla dělat že. Pak nás tam chtěl přítel nechat samotný, že už musí jít. Udělala jsem tenkrát chybu, že jsem odešla taky ( děs v očích, že bych tam s ní měla zůstat sama), možná by to ještě bylo zajímavé, možná bych si uvědomila spoustu věcí a možná by z nás mohly být fajn kamarádky, Nevím, to už jsem nezjistila. Nu, Alča pak začala pořádat jakési sedánky v čajovně s podobně zaměřenými lidmi, jak byl můj přítel a já, akorát mě nikdy nepozvali. přítel šel se mnou na rande, na které přišel pozdě a pak pokaždé spěchal na sraz, který pořádala ona. S sebou mě nikdy nebral. Pak naše setkání omezoval na čím dál míň, až jednou za dva týdny tak na 3/4 hodinky, až jsem z něj musela vydolovat, že už necítí co dřív a rozešli jsme se. Nevím, jak moc velkou roli v tom hrála jeho bývalá přítelkyně, ale teď už je to stejně jedno. Má svoji ženu a dítě a já svého partnera, se kterým jsem už 4 roky a on naštěstí žádnou bývalou nemá, jsem jeho první. Má ale kamarádku, se kterou bydlel. Občas si něco napíší nebo někam zajdou, ale já jsem vždycky na prvním místě.Omlouvám se, že je to tak dlouhý, já jen, že jsi asi chtěla slyšet zkušenost. Jen nevím, jestli Ti můj příběh k něčemu bude.

Děkuji, aspoň vidím, že v tom nejsem sama, akorát já mám takový v podstatě každý vztah. Bývalým většinou predemnou dávají přednost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:21
@Komsomol píše:
Ja treba byvaly partnerky uz zpatky nechci. Kazdy to ma jinak. Nejak nevim co bych u nich nasel. Podle me si vybiras spatny druh chlapu. Problem ve tvem vyberu. Nefunguje instinkt?

V tohle mi asi nefunguje. Na začátku každého vztahu nedokážu pozvat, jestli má chlap vyřešenou minulost nebo ne. Na začátku je to vždy v pohodě a projeví se to cca po třech měsících nejdříve.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:23
@mdvorak píše: Žeby: Lehce najdou, lehce opustí?
Asi máš @Janli pravdu. Promiň, zakladatelko… :kytka: :andel:

Jak myslíš tím lehce najdou? Na sex si museli všichni počkat, nedávám na prvním nebo druhém rande.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat