Vždy jen jeden folikul po Clostilbegytu

1074
3.8.13 07:17

vždy jen jeden folikul po Clostilbegytu

Ahoj holky ráda bych slyšela Vaše zkušenosti. Po Clostilbegytu se mi vždy udělá pouze jeden folikul. Doroste a praskne po injekci pregnylu nebo otrivelle, což je fajn. Ale gynekolog mi včera řekl, že na clostík špatně reaguji a s jedním folikulem je mizivá možnost otěhotnění. Povedlo se to někomu nebo máme rovnou navštívit CAR. V roce 2009-2010 jsem měla tři pokusy s clostíkem, vždy jeden folikul a bezúspěšně. Ted začínám první cyklus zase jen s jedním folikulem. Děkuji za každý názor, hezký den všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31104
3.8.13 07:55

@Tashet já jich měla hodně a neotěhotněla jsem taky. Osobně bych, ale léčbu colst. nepřerušovala a uričitě nešla hned paralerně do další hormonální stimulace.

Počkala bych ideálně půl roku pokud bys nebyla úspěšná a pak teprve podnikla další kroky Vím, že se snažíte už dlouho, ale osobně bych se bála, že při velké hormonální náloži pak ani další metoda nebude úspěšné.

Jediné co bych zvážila je - teď nevím tu zkratu IUI - inseminace stříkačkou, dělají to občas i gynekologové. Tak by se podle mě ta možnost mohla zvýšit, jestli se na to cítíš.

Bohužel jak dobře clost. funguje říct nemohu, u nás se to nakonec povedlo přirozeně ;).
Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
3.8.13 08:18

Já měla dvakrát jen jeden a otěhotněla jsem pokaždé. Je to individuální :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
3.8.13 09:10

@Tashet : ahoj. Neztrácej naději. Já po prvním cyklu s clostíkem jsem byla 13DC na ultrazvuku a viděl na každým vaječníku 1 folikul-10 a 13mm. Bylo mi řečeno, že jsou malý, že moje tělo na něj nereaguje. Tak jsem odcházela z ordinace s receptem na další cyklus. No a světe div se, i přesto větší folík za 4 dny dorostl a teď jsem v 8tt. Dostala jsem k tomu utrogestan, aby se malé vyvíjelo správně a já o to nepřišla. Na další kontrolu jdu za 14 dní a to snad už uvidíme srdíčko a bude vše v pořádku. Tak že radím, ne vždy doktor dokáže odhadnout, jak se s tím nakonec tvé tělo popere. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
3.8.13 09:15

@Tashet já jsem po clostilu měla taky jen jeden folikul a otěhotněla jsem hned první cyklus. je to individuální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
3.8.13 18:33

Jé holky to se tak hezky čte, že se to někomu povedlo. Vím jaké to je pořád se snažit a čekat a čekat. A když pak čtu že se to po té dlouhé době někomu podařilo, tak mě to fakt upřímně těší…
Doktor řekl, že to zkusím na dva cykly a pak už mě pošle do CARU. Mám skvělého přítele, který je mi nesmírnou oporou a udělá cokoli, jen aby se to podařilo. Naděje umírá poslední a jak čtu tady, tak šance je vždycky.. :-) děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama