Vždy jsem si přála být mladou maminkou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 21:39

Vždy jsem si přála být mladou maminkou

Ahoj, zanedlouho mi bude 24. S přítelem jsme spolu už nějakou domu 7 let. Konečně dostudoval a sestěhujeme se. Když já si vždy přála dítě nejdéle kolem 22 teď si připadám už stará a nikdy nebudu ta hezká maminka plná energie. To jsme se ještě nezačli ani snažit, nějak má přítel na vše čas. Tak moc ráda bych byla alespoňsnažilka, zavidím všem mladým maminkám :think: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1567
10.1.22 21:47

Ve 20 maminkou už nebudeš, ale na věku vůbec nezáleží. Důležité je být dobrou maminkou pro své děťátko v jakémkoliv věku a hezká maminka plná energie můžeš být i ve 30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18816
10.1.22 21:50
@Anonymní píše:
Ahoj, zanedlouho mi bude 24. S přítelem jsme spolu už nějakou domu 7 let. Konečně dostudoval a sestěhujeme se. Když já si vždy přála dítě nejdéle kolem 22 teď si připadám už stará a nikdy nebudu ta hezká maminka plná energie. To jsme se ještě nezačli ani snažit, nějak má přítel na vše čas. Tak moc ráda bych byla alespoňsnažilka, zavidím všem mladým maminkám :think: :,(

8o 8o 8o co to je za prapodivny cil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
10.1.22 21:53
8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9666
10.1.22 21:56

Moji už jseš stará :think: tak to holt už nestihneš. Každej děti mít nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
10.1.22 21:59

No děvče, ono to ale není jenom o mamince víš. Tatínek je taky důležitý. Je důležité mít pevný vztah, spokojenou rodinu a tatínka co se na děti těší… To že ty to nějak máš a jsi ve vztahu 7 let jsi s ním měla řešit už dávno, protože on se třeba na otcovství vidí až kolem 30tky. Hezká maminka důležitá opravdu není, zdravá, spokojená maminka co se má s tatínkem ráda a jsou schopni se společně adekvátně o děti postarat je to skutečně důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24218
10.1.22 22:01

Přítel je inženýr, viď… ;) Na děti musíte být dva a partner už ti dává dost dlouho jasně najevo, že teď je pro něj na potomka brzo. On chce něco zažít a vybudovat a ty vidíš jen mimino. Ty jsi tím nezdravě posedlá. Pokud chceš dítě, máš si najít partnera, který tvoje vize sdílí, ne vnutit svoje postoje někomu, kdo vidí život jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23068
10.1.22 22:13

No nebudu ti lhát, nejlepší roky jsi prošvihla, na dítě je skutečně pozdě. Dej se na krmení vrabců a na pletení, to by mohlo pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10237
10.1.22 22:16

Bez ironie bych začala přemýšlet, proč jsem po 7 letech stále přítelkyně. Nejde o papír, ale o společnou cestu stejným směrem. Máte stejnou cestu s cílem - mít co nejrychleji dítě? Přítel konečně ztratil závazek studia, jsi si jistá, že chce rovnou skočit do “žena na rodičáku a finančně vše táhnu sám”?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5635
10.1.22 22:19

A?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
10.1.22 22:22

8o hmm a teď jsi představ, že ti přítel dá teď vale jako se to stalo mně.. Odtruchlit a začít od nuly. Maminkou jsem se kvůli tomu stala až dávno po třicítce. Člověk míní, pánbůh mění. To se holt nedá nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24218
10.1.22 22:27
@tulipán píše:
Bez ironie bych začala přemýšlet, proč jsem po 7 letech stále přítelkyně. Nejde o papír, ale o společnou cestu stejným směrem. Máte stejnou cestu s cílem - mít co nejrychleji dítě? Přítel konečně ztratil závazek studia, jsi si jistá, že chce rovnou skočit do “žena na rodičáku a finančně vše táhnu sám”?

To ti řeknu přesně. Kluk měl před pár měsíci promoci, taky bych se nehrnula do ženění na vysoké škole. Uzavírat sňatek v době, kdy spolu dva ani nežijí a neví, jak budou v normálním životě fungovat, to je prostě blbost. Kdyby jim bylo přes třicet, tak bych se nad tím možná zamyslela, ale oni spolu začali chodit, když bylo zakladatelce 17let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10237
10.1.22 22:28
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29694
10.1.22 22:43
@Anonymní píše:
Ahoj, zanedlouho mi bude 24. S přítelem jsme spolu už nějakou domu 7 let. Konečně dostudoval a sestěhujeme se. Když já si vždy přála dítě nejdéle kolem 22 teď si připadám už stará a nikdy nebudu ta hezká maminka plná energie. To jsme se ještě nezačli ani snažit, nějak má přítel na vše čas. Tak moc ráda bych byla alespoňsnažilka, zavidím všem mladým maminkám :think: :,(

no tak zorganizujte nějakou svatbičku a potom, potom holt budeš stará hezká maminka ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5134
10.1.22 22:45
@tulipán píše:
Bez ironie bych začala přemýšlet, proč jsem po 7 letech stále přítelkyně. Nejde o papír, ale o společnou cestu stejným směrem. Máte stejnou cestu s cílem - mít co nejrychleji dítě? Přítel konečně ztratil závazek studia, jsi si jistá, že chce rovnou skočit do “žena na rodičáku a finančně vše táhnu sám”?

Tak když se potkali v 17 letech a on teprve teď dokončil školu a jde do pracovního procesu, tak jako tam ani svatbu neocekavam ještě další dva roky. Sám se potřebuje zajet v životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat