Vždy to podělám na začátku vztahu

Anonymní
8.2.20 21:35

Vždy to podělam.

Ahoj. Nevím proč, ale když už se objeví nějaký ten objev, píšeme si vše je ok. Po týdnu setkání,, sice jen na hodinku večer ale bylo. Vše probehlo v pohodě, pak píše znovu atd. Že ma hodně práce, to psal ze začátku, ale ja jak trubka mu pořád psala a myslím že jsem to i tým prodělala. Že si myslí že jsem stíhačka atd.. Takhle to dopada vždy, nemám problém se seznámit, jen ale malo kdo se mi vážně líbí a když už se sejdeme atd, je to v pohodě ale chapu ze nema každý čas si psat porad a ze po par týdnech je to jiné no ja to stejně nejak nemůžu překousnout, napíši mu blbost urážím lse a pak blok. Jak hysterka, nevím proč to dělám. Uvědomuji si to az pak,, az je pozdě. Jak jsem omamena láskou dělám blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

225
8.2.20 21:56

Takže po každé první schůzce jsi omamena láskou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
8.2.20 22:06

A co tomu nechat volnejsi prubeh? Proste nechat par hodin (aspon) a pak odepsat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 22:16

@M-77 snažila jsem se,, ale vždy napíši. Teď už je to jedno, neseznamuji se často, tak mi na tomhle záleželo. Ale smazala jsme ho a tým to asi skončilo, už nenapsal. A nechci být vlezla. Vždy si to uvědomím, když už je pozdě, se mi to za tech par dni rozloží v hlavě. Ale pokaždé ta samá chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
5827
8.2.20 22:25

Jses zavislackej typ. Zamakej na vlastnim sebevedomi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
8.2.20 22:51

Záleží co píšeš, mně ženské píší nonstop a nijak mě to neodrazuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
8.2.20 23:08
@Anonymní píše:
Ahoj. Nevím proč, ale když už se objeví nějaký ten objev, píšeme si vše je ok. Po týdnu setkání,, sice jen na hodinku večer ale bylo. Vše probehlo v pohodě, pak píše znovu atd. Že ma hodně práce, to psal ze začátku, ale ja jak trubka mu pořád psala a myslím že jsem to i tým prodělala. Že si myslí že jsem stíhačka atd.. Takhle to dopada vždy, nemám problém se seznámit, jen ale malo kdo se mi vážně líbí a když už se sejdeme atd, je to v pohodě ale chapu ze nema každý čas si psat porad a ze po par týdnech je to jiné no ja to stejně nejak nemůžu překousnout, napíši mu blbost urážím lse a pak blok. Jak hysterka, nevím proč to dělám. Uvědomuji si to az pak,, az je pozdě. Jak jsem omamena láskou dělám blbosti.

Když se urážíš, tak co to vyčítáš jemu. Když o tebe má zájem, tak mu nevadí častý vypisování. Jen se nesmíš urážet, když hned nenapíše. Já jsem schopen si vypisovat hodiny, ale přítomnost, realní lidé a život je přednější. Kdyby se ale někdo urazil, že mu do minuty neodepisu až tak, že si mě maže, pak asi nemáme být spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 00:32

Takze si vse uvedomujes. Co tedy ocekavas od diskuze? Nepolozilas zadnou otazku ani nedala výzvu.

Pripadas mi trosku neuroticka, myslenky viri, honem honem neco. Ale o co ti vlastne jde? Ono totiz i s tema muzskyma si fakt hodne tydnu psat celkem intenzivně, ale musi to nekam smerovat nebo to musi byt aspon vtipné. Jinak sama vis, ze je to otrava a strasne to zdržuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50214
9.2.20 00:53
@Anonymní píše:
@M-77 snažila jsem se,, ale vždy napíši. Teď už je to jedno, neseznamuji se často, tak mi na tomhle záleželo. Ale smazala jsme ho a tým to asi skončilo, už nenapsal. A nechci být vlezla. Vždy si to uvědomím, když už je pozdě, se mi to za tech par dni rozloží v hlavě. Ale pokaždé ta samá chyba.

Ne psát jako první a dodržet to. Když má chlap zájem, nestihne ani dojet domu. A i tak neodepisovat hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama