Vždycky znovu naletím... (odlišná sexuální preference)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.5.22 13:29

Vždycky znovu naletím... (odlišná sexuální preference)

Je to pořád dokola.

Seznamuju se na „specializovaných“ serverech kvůli své odlišné sexuální preferenci… vždy to vypadá zezačátku slibně, sedneme si… pak třeba požádám o fotku, protistrana slíbí, že jí pošle, a od té doby ticho po pěšině. Nebo X týdnů dopisování beze snahy se sejít…

Už jsem z toho zoufalá, bojím se, že zůstanu celý život sama. Je mi 32 let. Bohužel se kvůli své odlišnosti nemám moc šancí seznámit v reálném životě – na 99,99 % by nám to v posteli neklapalo.

Asi si ani nejdu pro radu, ale jen se „vybrečet“. Případně, napadá vás, jak se úspěšně seznámit přes net? Ono to asi pro všechny seznamky bude poplatné stejně… :nevim:

Anonym, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2158
11.5.22 13:32

Proč sem nenapíšeš, o jakou odlišnou sex preferenci se jedná? Jsi anonymní. Třeba se shodneme, že žádná tak zvrhla seznamka není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
11.5.22 13:34

A myslis, ze ti to klapne tady? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14907
11.5.22 13:37
@Anonymní píše:
Je to pořád dokola.

Seznamuju se na „specializovaných“ serverech kvůli své odlišné sexuální preferenci… vždy to vypadá zezačátku slibně, sedneme si… pak třeba požádám o fotku, protistrana slíbí, že jí pošle, a od té doby ticho po pěšině. Nebo X týdnů dopisování beze snahy se sejít…

Už jsem z toho zoufalá, bojím se, že zůstanu celý život sama. Je mi 32 let. Bohužel se kvůli své odlišnosti nemám moc šancí seznámit v reálném životě –na 99,99 % by nám to v posteli neklapalo.

Asi si ani nejdu pro radu, ale jen se „vybrečet“. Případně, napadá vás, jak se úspěšně seznámit přes net? Ono to asi pro všechny seznamky bude poplatné stejně… :nevim:

Anonym, díky.

Ty jo, opravdu by mě zajímalo, v čem jsi tolik odlišná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 13:37

@Modra1 promiň, ale nechci tu být za exota. Je to hodně specifické.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 13:38
  • Citovat
  • Nahlásit
2158
11.5.22 13:39
@Anonymní píše:

Aha. Tím pádem zůstaneš zřejmě celý život nespokojená. Teda pokud nenajdeš nějakého může, kterému nebude vadit, že se budeš realizovat sexuálně jinde - za peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
11.5.22 13:40

No nevim, co by to muselo být, aby to bylo v dnešní době exotické…myslim, že nic takoveho uz není…🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
11.5.22 13:41
@Anonymní píše:

Vždyť jsi anonymní probůh 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20844
11.5.22 13:46

Rozšiř záběr.

Mrkni jestli taková skupina není třeba na redditu, co třeba nějaký kanál na telegramu - a přidej německo, rakousko, slovensko, polsko…

Případně teda normálně na tinder připiš svoji preferenci - nemusíš tam dávat takové fotky, podle kterých si identifikovatelné. Pak ale před osobní schůzkou opravdu dodržuj bezpečnostní pravidla - tedy veřejné místo, odkud jde odejít a nějaká kamarádka která přesně ví kam jdeš a s kým a máte domluvené že když se neozveš, tak udělá poplach.

Případně půl hodiny po začátku schůzky zavolá, abys měla výmluvu proč odejít a zároveň si ověří že jsi v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20844
11.5.22 13:46

A ne, nemáš povinsot krmit zdejší zvědavce - je to čistě tvoje věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 13:55

@Ou ten reddit mě také napadl… v jedné takové skupině tam jsem, asi si tam dám regulérně „inzerát“. Smiřuju se s tím, že to může být i na dlouho dobu… a já už taky nejsem nejmladší. Mám z toho solidní depky, je to teď moje téma č.1 u terapeuta… ach jo.

• Citovat
  • Nahlásit
402
11.5.22 14:08
@Ou píše:
A ne, nemáš povinsot krmit zdejší zvědavce - je to čistě tvoje věc.

Povinnost určitě nemá, ale také si tímhle mlžením rapidně snižuje šanci na ono seznámení či alespoň radu ostatních, o kterou tak stojí.
O co vlastně jde, když je tak zoufalá? Je anonymní, vždyť nemá, co ztratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20844
11.5.22 14:08
@Anonymní píše:
@Ou ten reddit mě také napadl… v jedné takové skupině tam jsem, asi si tam dám regulérně „inzerát“. Smiřuju se s tím, že to může být i na dlouho dobu… a já už taky nejsem nejmladší. Mám z toho solidní depky, je to teď moje téma č.1 u terapeuta… ach jo.

no jako všichni češi, moraváci a slezané by se vešli do jednoho Londýna, takže statistiky jsou proti všemu, co není uprostřed gaussovy křivky.

držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1503
11.5.22 14:10

Vím, že mi do toho nic není a je to jen tvá věc. Ale jsem zvědavá 😀, přijde mi, že v dnešní době je normální a běžný téměř vse.
Přeji, aby se ti zadařilo v seznamování.

Nedávno jsem tady četla diskuzi, kde muž přiznal, že má rád pleny. O tom jsem třeba ještě neslyšela a byla to pro mne novinka. Zě bych ho ale nějak odsuzovala, nebo brala za exota, to ne.

Příspěvek upraven 11.05.22 v 14:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat