Vzhlížení k někomu na emiminu

20620
22.10.20 14:57

Vzhlížení k někomu na emiminu

Dobrý den, zdravím vás v této těžké době a téma zakládám pro zamyšlení a trochu i pro pobavení.
Máte na emiminu někoho, ke komu vzhlížíte?
Já jsem vzhlížela k uživateli Cosmopol a badaboom. Z uživatelek je to Marťanka1983 - skvělá ženská, dokáže poradit, co jsem si v diskusích všimla a není konfliktní (od ní bych se mohla učit) a potom Mmmanka, super baba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3783
22.10.20 15:04

Mám rada @anavi13, hodna holka… nekonfliktní, vždycky radi s takovou trpělivosti, ze já už se mezitím rozebíhám hlavou proti zdi :)

Baví mě Přemek orac, má to v hlavně srovnané :) a celkově někteří chlapi tady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
22.10.20 15:10

Vzhlížet? No to snad ne :roll:, některé čtu ráda a nad některými kroutím hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3153
22.10.20 15:12

Nevzhlížím tady k nikomu :think: Ale mám tu oblíbenkyně - všechno dost nenápadné typy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
22.10.20 15:13

Nevzhlížím k nikomu, vždyť jsou to virtuální osoby a ani nevíme, jestli to, co sem píší, je vůbec pravda. Lidi se tu rádi dělají lepšími, než ve skutečnosti jsou. Některé mám ráda více, jiné méně. Pár je tu takových namistrovaných, co rádo poučuje přísně druhé, ale kdo ví, jak ve skutečnosti žijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30494
22.10.20 15:15

Nevzhlížím k nikomu, ale některý uživatele mám v oblibě a jejich názoru si vážím :potlesk: Už tu někteří jmenovaní jsou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47588

Nemám potřebu k někomu vzhlížet. Navíc všechno to jsou virtuální osoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262

Vzhlizet ani ne, ale u nekteryh uzivatelek treba uz predem vim, ze budeme mit podobny nazor, nebo ze celkove premysli celkem rozumne. I kdyz teda musim rict, ze naopak cloveku vic zustanou v hlave spis ti, nad kterými mu zůstává rozum stat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7102
22.10.20 15:18

@Klopotkova Zajímavé téma. Nerad bych na někoho zapomněl, ale je tu více lidí, kteří by mě jistě bavili i v reálném životě. Jsou to ti, kteří tady neuráží, poradí, pochválí, kteří píší zajímavé příběhy svého života čímž pomáhají všem, kteří prožívají podobné radosti nebo starosti.
Narazím tu na lidi, se kterými se v reálném životě míjím, a kontakt s nimi mne obohacuje, rozšiřuje obzory, učí… Takže vlastně jsem zde moc rád za každého, kdo s v dobré víře přichází :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17216
22.10.20 15:18

Bubla Buckova, prosím ponechat anonym :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6193
22.10.20 15:19

Otviram nabor na nasledovniky. Kdo me chce vzyvat, at se ozve. Radsi kdyz to budete delat verejne. Dost pochval a pak i penize na ucet. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1218
22.10.20 15:20
@Verurizeckova píše:
Mám rada @anavi13, hodna holka… nekonfliktní, vždycky radi s takovou trpělivosti, ze já už se mezitím rozebíhám hlavou proti zdi :)Baví mě Přemek orac, má to v hlavně srovnané :) a celkově někteří chlapi tady…

Souhlas. Vzhližením bych to nenazvala, ale díky za chlapy zde. Mužského úhlu pohledu je tu třeba. A Přemkovi extra dík, že to tu vydrží. Stále slušný, na úrovni a s přínosnými příspěvky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7102
22.10.20 15:20
@Verurizeckova píše:
Mám rada @anavi13, hodna holka… nekonfliktní, vždycky radi s takovou trpělivosti, ze já už se mezitím rozebíhám hlavou proti zdi :)Baví mě Přemek orac, má to v hlavně srovnané :) a celkově někteří chlapi tady…

Děkuji :-) Chtěl bych k tomu asi něco dodat, ale radši zůstanu s pokorou u děkuji :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7102
22.10.20 15:21
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 15:22

Nevzhlížím k nikomu tady, ale mám tu svoje oblíbenkyně, které ráda čtu. A samozřejmě i neoblíbenkyně, které mají většinou potřebu být středem pozornosti ( hlavně u mužských uživatelů) a mají tu hojné podporovatelky, což jim dělá moc dobře…ale každému co jeho jest… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat