Vzít ho zpět, i když dítě nechce?

Anonymní
14.1.19 18:04

Vzít ho zpět i když dítě nechce?

Dobrý večer všem,
Byla jsem s partnerem 8 let. Mam syna devět let a spolu dceru 2 roky.Jsme po rozchodu dva mesice a partner se chce vrátit ( rozešla jsem se s nim já kvůli častým hadkam)
Syn ho zpět ale nechce.Ja o šanci přemýšlím i kvůli dceři. Ale takhle jsem dost v pytli.
Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15765
14.1.19 18:05

Tak záleží na důvodu proč syn nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 18:07
@terien píše:
Tak záleží na důvodu proč syn nechce

Pry se s nim cítí jako ve vězení.. je přísný proti mě je ale kazdej

• Nahlásit
  • Citovat
61072
14.1.19 18:07

Je to Tvuj syn a ne jeho, jestli chapu dobre. Proc nechce? A proc jste se hadali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14320
14.1.19 18:08

A syn nechce protože mu bylo ublíženo, anebo chce maminku jen pro sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16813
14.1.19 18:08

Jednou je to otec tve dcery a promin, synovi je devět let, ne 19, aby uz mel rozum na to rozhodovat s kym budes nebo nebudes zit. Teda pokud ve vztahu mezi nimi nebylo psychicke ci fyzicke tyrani…
a před nejakym branim zpet radeji navštivte patnerskou poradnu, at zas za par mesicu nejste od sebe a detem nedelate v hlave gulas… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
14.1.19 18:09

Tak proc jste se hadali? Duvod odeznel? Dela velke rozdily mezi synem a dcerou? Je prisny i na ni nebo jen na syna, protoze neni jeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61072
14.1.19 18:09
@Anonymní píše:
Pry se s nim cítí jako ve vězení.. je přísný proti mě je ale kazdej

Bil ho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 18:10

Co spolu zase začít jen pomalu chodit? Zjistit jestli jste se nekam posunuli atd. Určitě bych se k sobě rovnou nestehovala, abyste za chvíli nesli zase od sebe a děti se v tom neplacaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23184
14.1.19 18:11
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem,
Byla jsem s partnerem 8 let. Mam syna devět let a spolu dceru 2 roky.Jsme po rozchodu dva mesice a partner se chce vrátit ( rozešla jsem se s nim já kvůli častým hadkam)
Syn ho zpět ale nechce.Ja o šanci přemýšlím i kvůli dceři. Ale takhle jsem dost v pytli.
Co myslíte?

Jestli byl rozchod č. 1 po zralé úvaze, dvakrát bych do stejné řeky nevstupovala. Syn asi viděl vaše hádky a chce mít konečně klid. Pro něj je to jen cizí chlap. Do třetice všeho dobrého vybírej uvážlivěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
14.1.19 18:15

Chapu, ze pokud neni pravy tata tveho syna tak ho nemusi mit rad. Na druhou stranu nemusi mit rad zadne tve partnery. Ja se taky pred dvema lety rozesla s pritelem, protoze me hrozne zanedbal, hadky byly taky.. po 2 tydnech sme se vratili zpet a ted uz spolu i zijeme a je jako vymeneny, kdyby na me strileli, skocil by pred kulku :D vztah se hrozne zlepsil, dala bych mu sanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 18:17

Tak syn viní z našich hádej ho.. já jsem hodna a on blázen .. hloubku hádek nechápe .. ale partner rad řve

• Nahlásit
  • Citovat
23184
14.1.19 18:21
@Anonymní píše:
Tak syn viní z našich hádej ho.. já jsem hodna a on blázen .. hloubku hádek nechápe .. ale partner rad řve

Tak jasně, je ještě malý. Když nevlastní otec řve na vlastní mámu, má pocit, že je on ten zlý. Já bych se nevracela. Důvod byl tak vážný, že jsi už podruhé zvolila život „svobodné“ matky. Muselo to být hodně špatné. Já si nedovedu představit, že bych před dvěma lety volila rozchod svým partnerem a otcem našeho syna. Muselo by se stát něco hodně hnusného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23700
14.1.19 18:21

A co chceš ty? Syn ho nechce, on se chce vrátit, ale nikde nevidím co na to ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 18:22

Já nevím no, jsem zastáncem toho, že když rozchod, tak definitivní, neznám žádný pár, co by se rozešel, dal se dohromady a bylo to najednou super. Ano, třeba pár měsíců jo, ale pak se zase objevily staré/nové problémy a šli opět od sebe. Jeden pár se takhle scházel a rozcházel snad 6×, když spolu nebyli, tak měli každý nového partnera a dítě z toho mělo v hlavě bordel, že jaktože jsou máma s tátou na sebe hodní, pak zlí, pak přijde nový pán, pak se zase táta vrátí a takhle dokola. Zkusila bych to max jednou, a ještě před tím si všechny problémy vyříkat na 100% a už se k nim nevracet, ne každý to ale vydrží. Jinak pokud synovi fyzicky nebo psychicky neubližoval, byl prostě jen přísný, tak bych na syna nedala. Ale stejně bych se k bývalému nevracela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama