Vzít si půjčky a nebo žít s ní?

Anonymní
17.11.20 01:50

Vzít si pujčky a nebo žít s ní ?

Už na jaře jsme na tom byli špatně. Nějaké peníze byli našetřené, ale né moc a ta pandemie byla dlouhá. Nejdřív to bylo dobré, říkali jsme si, že si odpočineme atd. Jenže se nestalo a krom toho, že jsem měla brigádu jsme byli bez peněz. Tedka nemáme rezervy a máme i dluh na nájmu. Abychom mohli bydlet tady nebo jinde tak bychom si museli vzít půjčku abychom doplatili dluh na nájmu a nebo zaplatili kauci jinde atd

Je možnost jít bydlet ke tchýni do velkýho města, kde snadno seženu brigádu. Jenže ona bydlí v paneláku v 1kk ve 25 m čtvrčných a má tam jen jednu postel- gauč, takže by spala se synem ona. (jakože muj přítel s mojí tchyní) a já bych spala v předsíni na zemi za vstupními dveřmi. Což by prý vyhovovalo všem, že je tam koupelna a nebudila bych je jak bych vstávala. Přítel je tedka hrozně ve stresu z toho všeho, takže si potřebuje odpočinout, takže ten práci hledat nebude. Já snad brigádu najdu všude.
Já nejdříve tomu byla nakloněná, že ušetříme a přece jenom si půjčovat není moc dobré. Jenže tedka s tchýně vypadlo, že bych tam taky z brigád měla přispívat pár tisíc měsíčně na bydlení atd. Na jednu stranu je to skvělá nabídka, ale určitě bychom tam oslavili více jak vánoce 2021, takže nevím. Do konce musíme bud vyklidit byt a odejít a nebo dát majiteli bytu, kde tedka jsem na ruku dlužný nájem + ten nynejší.

Snažila jsem se to nadhodit příteli, že náš život bude na prd a a intimní taky, že asi není vhodný aby sme si to tam rozdali a on pak šel spát do postele s mámou. On že to by bylo v pohodě, ale že by to bylo slyšet, takže jedině když bude pryč a nebo v koupelně, když poteče voda. Tedka ani nevím co dělat a i co říct správci a majetli bytu, kde tedka jsem…zda odcházíme nebo ne. Co by jste dělali. Je šance to utáhnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1922
17.11.20 02:19

Chápu to správně, že ty chodíš do práce, abys zaplatila dlužné 2 nájmy a tvůj přítel nic nedělá? Pak se přestěhujete ke tchýni, kde ty budeš spát na zemi v předsíni a budeš opět živit přítele, který nechce jít do práce?

Tak pokud vidíš jediný a největší problém v tom, že byste si u tchyně vlastně neměli kde za(k)ukat, tak má tvůj přítel neskutečné štěstí, že si našel právě tebe 8o :potlesk: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2815
17.11.20 02:26

Tenhle je dobrej :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6347
17.11.20 02:28

Tak v první řadě by měl na brigády chodit i chlap. Ve dvou se lépe vydělá na nájem. Je před Vánoci a třeba v Amazonu berou všechno, co má ruce a nohy. Jinak mě by hodně vadilo to, že by mému partnerovi nevadilo, že bych spala někde na matraci na zemi. Asi bych situaci radši řešila ubytovnou, než spaním na zemi u tchyně v garsonce. A hodně bych si rozmyslela, jestli nabídnout odchod na ubytovnu i příteli, podle toho krátkého popisu se jeví spíš jako vyžírka, než cokoli jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
17.11.20 02:48

Přítel je ve stresu, chudáček kdyby pracoval, tak by přišel na jiné myšlenky. Ty chodíš na brigády, budeš tam spát na zemi a máš platit pár tisíc? Jsi si jistá, že chceš s přítelem zůstat? Není lepší pronajmout jen pokoj a kuchyň a koupelnu společnou, než se dostanete z nejhoršího? Záleží odkud jste, ale do garsonky bych nešla, kdyby jste tam byli jen spolu, ale ještě s jeho matkou, nic pro mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 03:11
@MrsNorris píše:
Tenhle je dobrej :P

takže by jsi souhlasila s tím být u tchýně nebo si půjčit? Nějak nechapu…

• Citovat
  • Nahlásit
2875
17.11.20 04:05

Njn, troll. A ani nijak dobrej. Nevěřím, že je někdo tak tupej, že by jen uvažoval o tom x měsíců spát u tchyně v předsíni na rohožce. Těch několik tisíc asi nechce za nájem, ale za doplňování misky vodou a granulemi a pravidelné venčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
17.11.20 04:27

S tím trollením si to přehnala u toho spaní na chodbě za dveřma. Do té doby se do zdálo i docela uvěřitelné. Tak příště to zkus lépe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
17.11.20 06:03

Ahoj,
Muzsky pohled… Prosimte zaprve:

1. Zaplatte dluh za najem. Mit cisty „stit“ je Velice dulůzezite!
  2. V predsini u panimamy spete oba na podlaze. Alespon to Tveho mileho bude motivovat takovou situaci resit. I Tebe.
  3. Spoluzit s „panimamou“ je casto cesta akorat leda tak do pekla ( muzsky pohled. Muj osobni ( tedy pani mama se nakvartyrovala k nam do bytu coz vedlo kvalitne k rozkladu vztahu).
  4. Prosimte co to mate za jelito ze se neumi postarat sam?

Tomas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.11.20 06:08

To jako fakt? Co to je za chlapa bože.. já bych se rozešla s člověkem co nic nedělá v obtížné situaci, našla si spolubydlení nebo garsonku a žila v klidu bez přítěže v podobě líného chlapa. Ani omylem. Můj manžel je taky unavenej si představ, maká jak šílenej, aby se nás krize nedotkla, když je doma a může být se synem, lítám po brigádách já. Tohle prostě neexistuje. V těžké situaci musí zabrat oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3673
17.11.20 06:32
@Aletheia píše:
S tím trollením si to přehnala u toho spaní na chodbě za dveřma. Do té doby se do zdálo i docela uvěřitelné. Tak příště to zkus lépe :palec:

Nene, už u toho že by přítel spal se svojí mámou v posteli :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
17.11.20 06:41
@Anonymní píše:
Už na jaře jsme na tom byli špatně. Nějaké peníze byli našetřené, ale né moc a ta pandemie byla dlouhá. Nejdřív to bylo dobré, říkali jsme si, že si odpočineme atd. Jenže se nestalo a krom toho, že jsem měla brigádu jsme byli bez peněz. Tedka nemáme rezervy a máme i dluh na nájmu. Abychom mohli bydlet tady nebo jinde tak bychom si museli vzít půjčku abychom doplatili dluh na nájmu a nebo zaplatili kauci jinde atd

Je možnost jít bydlet ke tchýni do velkýho města, kde snadno seženu brigádu. Jenže ona bydlí v paneláku v 1kk ve 25 m čtvrčných a má tam jen jednu postel- gauč, takže by spala se synem ona. (jakože muj přítel s mojí tchyní) a já bych spala v předsíni na zemi za vstupními dveřmi. Což by prý vyhovovalo všem, že je tam koupelna a nebudila bych je jak bych vstávala. Přítel je tedka hrozně ve stresu z toho všeho, takže si potřebuje odpočinout, takže ten práci hledat nebude. Já snad brigádu najdu všude.
Já nejdříve tomu byla nakloněná, že ušetříme a přece jenom si půjčovat není moc dobré. Jenže tedka s tchýně vypadlo, že bych tam taky z brigád měla přispívat pár tisíc měsíčně na bydlení atd. Na jednu stranu je to skvělá nabídka, ale určitě bychom tam oslavili více jak vánoce 2021, takže nevím. Do konce musíme bud vyklidit byt a odejít a nebo dát majiteli bytu, kde tedka jsem na ruku dlužný nájem + ten nynejší.

Snažila jsem se to nadhodit příteli, že náš život bude na prd a a intimní taky, že asi není vhodný aby sme si to tam rozdali a on pak šel spát do postele s mámou. On že to by bylo v pohodě, ale že by to bylo slyšet, takže jedině když bude pryč a nebo v koupelně, když poteče voda. Tedka ani nevím co dělat a i co říct správci a majetli bytu, kde tedka jsem…zda odcházíme nebo ne. Co by jste dělali. Je šance to utáhnout?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
17.11.20 06:56

Nahnala bych přítele do práce /na brigádu, ať taky kouká přispět do rozpočtu. Zaráží mě, že ty taky chodíš „jen“ na brigádu. Nemáš stálé zaměstnání??? Pochopila jsem, že jste bezdetní, tak proč chodíš po brigádách??? A tvůj přítel je ve stresu už od jara, kdy přišel o práci??? Teď, co bych poradila já : Chlapa nahnat do práce - kdy jindy chytit pracovní příležitost, než před Vánocemi. Najít si nějaké spolubydlení, klidně i ve velkém městě a začít od nuly. Ke tchýni do garsonky bych nešla ani za zlatý prase. Na přechodnou dobu, třeba měsíc, jo, ale ve vašem případě nikoliv. Nebo, jak radil někdo přede mnou, jít na ubytovnu. P. S. Pokud chlap nechce dělat, zvažovala bych, zda ho neposlat k matičce a sama si začít budovat vlastní život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12135
17.11.20 07:15
@Lainaire8 píše:
Nene, už u toho že by přítel spal se svojí mámou v posteli :lol: :lol:

To me pobavilo nejvice :lol: :lol: :lol: Z toho by byla dobra povidka do Bakalaru :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
17.11.20 07:17

Tak ten byl dobrej, mas zakladatelko další?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama