Vzatí dvou různých prášku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lily007
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 15.01.17 19:15
vzíti dvou různých prášku

AHojky holky trošku asi hysterčím ale co to může být. Bolel mě docela dost zub. Vzala jsem si ibalgin ale po půl hodině nepomohl tak jsem si vzala půlku paralenu. Už nebolí ale začalo mě dost rychle bušit srdce.. Někdy se mi to stává i normálně ale ted mám strach že je to z toho? Mám radši volat rychlou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 19:16

Tato kombinace by vadit neměla. Mám to dovolené u dětí od dětské doktorky na teplotu, pokud nebude klecat.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 15.01.17 19:18

A nevsugerujes si to? Segra taky zacne mit pocit ze ji busi srdce a cim vic na to mysli tim ji busi vic, skus se nejdriv uklidnit, jinak nemyslim si ze ze 2 necelejch prasku by mela byt nejaka reakce, ja kolikrat pri migrene placam jeden prasek za druhym a nic mi to neudelalo :)

Lily007
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 15.01.17 19:21

Jsem asi po babičce hypochondr :-D Díky moc za uklidnění :-)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 15.01.17 19:22

Ženský, na to pozor. Paralen je ve vyšším množství toxický na játra.
 http://domaci.eurozpravy.cz/…-jeho-zivot/

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 19:24
@Burj Chalifa píše: Ženský, na to pozor. Paralen je ve vyšším množství toxický na játra.
http://domaci.eurozpravy.cz/…-jeho-zivot/

To ano, ale v případě problému se tyhle dva různé prášky můžou vzít. Nesmí se kombinovat paralen a panadol, to je ta samá látka. Ale ibalgin a paralen jsou různé.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 15.01.17 19:24

@Burj Chalifa ono ani ten ibalgin neni zadna vyhra, ja se snazim pokud mozno do sebe nic z toho necpat :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 15.01.17 19:24
@Aspera píše:
To ano, ale v případě problému se tyhle dva různé prášky můžou vzít. Nesmí se kombinovat paralen a panadol, to je ta samá látka. Ale ibalgin a paralen jsou různé.

ano, to je pravda.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 15.01.17 19:25
@Kriss Tina píše:
@Burj Chalifa ono ani ten ibalgin neni zadna vyhra, ja se snazim pokud mozno do sebe nic z toho necpat :)

zase jsou chvíle, kdy samotná obtíž, bolest atd. tělo zatěžuje více, než troška té chemie.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 15.01.17 19:30

@Burj Chalifa tak to je jasny od toho to tu je, I kdyz ja si raci nechavam napsat od dr neco silnejsiho, abych si vzala jeden prasek a ten hned zabral :)

SlecnaSally
Kelišová 6325 příspěvků 15.01.17 19:51

@Lily007 Panika a to doslova ;) Je to v hlavě..kombi­nace nevadí

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 15.01.17 19:57

Možná jsem zbytečně laxní, ale když jsem jako reakci na antibiotika měla bušení srdce, fakt mě nenapadlo volat si záchranku 8o :mrgreen:

@SlecnaSally píše:
@Lily007 Panika a to doslova ;) Je to v hlavě..kombinace nevadí

Přesně tak..

SlecnaSally
Kelišová 6325 příspěvků 15.01.17 20:05
@radkka píše:
Možná jsem zbytečně laxní, ale když jsem jako reakci na antibiotika měla bušení srdce, fakt mě nenapadlo volat si záchranku 8o :mrgreen:Přesně tak..

Trpím na panické ataky, vím jaký to je :mrgreen: Fakt to vyvolá strach a panika je o tom, že to právě ani neovlivníš..

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 15.01.17 20:11
@SlecnaSally píše:
Trpím na panické ataky, vím jaký to je :mrgreen: Fakt to vyvolá strach a panika je o tom, že to právě ani neovlivníš..

Nevšimla jsem si, že by zakladatelka trpěla panickými ataky :nevim:

SlecnaSally
Kelišová 6325 příspěvků 15.01.17 21:09
@radkka píše:
Nevšimla jsem si, že by zakladatelka trpěla panickými ataky :nevim:

To ne, ale panikou se v životě setká skoro každý

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >