Reklama

Vzorky krémů z drogerie

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Attila8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 09:36
Vzorky krémů z drogerie

Ahojte, kde se dají sehnat vzorky všech možných pleťových krému? Nemyslím otevřené vzorky v drogerii ale takové ty malé pytlíky krému na zkoušku dom? Za celý život jsem nenašla vhodný krém na obličej a už mě nebaví kupovat si furt dokola kelímek za nemalý peníz pak ho buď někomu dát nebo vyhodit. Diky.

Reklama

Reakce:

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.02.17 09:39
@Attila8 píše:
Ahojte, kde se dají sehnat vzorky všech možných pleťových krému? Nemyslím otevřené vzorky v drogerii ale takové ty malé pytlíky krému na zkoušku dom? Za celý život jsem nenašla vhodný krém na obličej a už mě nebaví kupovat si furt dokola kelímek za nemalý peníz pak ho buď někomu dát nebo vyhodit. Diky.

V lékárně…pokud máš problémovou pleť-suchá, citlivá, akné…vždy lékárna. A nebo velké parfumerky Sepfora a spol.

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.02.17 09:42

Zajdi tam, řekni JAKÝ máš problém…a oni to poradí, někde dělají i diagnostiku pleti a určí ti typ pleti, jaký máš. A vyberou vhodné krémy, ty požádej ovzorky-někde jsou zdarma, jinde se platí…cca 30-50Kč.

Attila8 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 09:50

A když je mi víc jak 30 mám si shánět krémy už proti vráskám?

Effis
Stálice 88 příspěvků 17 inzerátů 21.02.17 10:58
@Attila8 píše:

A máš vrásky nebo jako preventivně..?

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.02.17 19:20
@Attila8 píše:

Mně je 40 a nepoužívám je, fakt je, že mám spíš mastnější pleť, na té se vrásky dělají míň. Osobně používám Biotherm hydratační (gelový) ♥ a pro mě super, ale nemusí vyhovovat každému.
Mají i pro suchou pleť.
Zkus ty vzorky…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28545 příspěvků 21.02.17 19:22
@SIMONA1234 píše:
Mně je 40 a nepoužívám je, fakt je, že mám spíš mastnější pleť, na té se vrásky dělají míň. Osobně používám Biotherm hydratační (gelový) ♥ a pro mě super, ale nemusí vyhovovat každému.
Mají i pro suchou pleť.
Zkus ty vzorky…

na Elninu sem tam naskladňují testery krémů a sér za hubičku. Moje oblíbená disciplina, mám to vychytané. Úspora neskutečná.

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 21.02.17 19:26
@Burj Chalifa píše:
na Elninu sem tam naskladňují testery krémů a sér za hubičku. Moje oblíbená disciplina, mám to vychytané. Úspora neskutečná.

Taky tam nakupuju…a už chápu, proč na mě NIKDY testry nezbyly…!!! :cert:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama