Vzorník (foto) nastřelovacích naušnic

Anonymní
22.8.11 17:33

vzorník ( foto) nastřelovacích naušnic

Dneska jsem byla s malou u naši dr. a za týden máme přijít na nastřelení naušniček. Bohužel u sebe dr. neměla vzorník naušniček. Nevíte, kde na netu bych je zkoukla, abych měla vybráno? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10052
22.8.11 17:44

to jsou ty silikonové na tuším šest týdnů?? jestli jo tak ty jsou bud s modrým kamínkem nebo s růžovým kamínkem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
22.8.11 18:29

u nás teda oněma holkám nastřelili naušice z nerezu, vybrat nám dali přímo na místě před výkonem, na výběr jich bylo tak 50 odhadem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
22.8.11 20:05

coooo?? fakt jo, my měly na výběr jen ze dvou barev :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
22.8.11 20:34

my jsme měli z chirurgické oceli, na výběr byly pozlacené a postříbřené s bílým kamínkem, výběr byl těsně ped výkonem, ani jsem to nějak moc neřešila (nakonec jsem vybrala postříbřené) , stejně jsou jen na pár týdnů :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
22.8.11 20:35

U nás dětští lékaři nastřelují nerezové naušnice, máš na výběr třeba pozlacené nebo postříbřené pecičky v různých velikostech , slzičky, kytičky s kamínkem v různých barvách, buď pozlacené nebo postříbřené, atd. Ten hřeb je nerez, nebo chirurgická ocel, nebo co já vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
23.8.11 09:14

Jojo, taky nás to čeká. :lol: Naušničky budem vybírat na místě, každý dr má jiné, … Myslím, že na vzhledu moc neláží, stejně je bude mít jen cca měsíc, než se ouška úplně zahojí, pak dáš svoje.
Nebo tak to teda uděláme my, nastřelovačky necháme do zhojení a pak dáme už námi zakoupené, nádherné fialkové kytičky z bílého zlata. :palec: Myslím, že nastřelovačky se ani dlouhodobě nosit nesmí, ale :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama