VZP a příspěvek pro novorozence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
3.4.22 12:42

VZP a příspěvek pro novorozence

Ahoj chtěla bych využít on-line poukázku na 500 Kč pro miminko od VZP, ale nikde nevidím ten konkrétní formulář na to..je tam na výběr „Maminka“, ale pod tím není to konkrétní jako „příspěvek pro novorozence“..snad chápete. Poradí někdo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1141
3.4.22 12:45

Za me bylo 500kc na veci z lekarny. Takze jsem pak odevzdala uctenky primo na pobocce a nebo by se to melo dat nejak poslat online ty uctenky pres Moje VZP. Tohle myslis? Ted jsem tam posilala dentalni hygienu, tak predpokladam, ze to bude stejny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.4.22 12:51

@PastikaJatrova
Jo ale mě jde o to že tam je třeba konkrétně na výběr např zrovna ta dentální hygiena ale tady ten příspěvek pro novorozence tam není tak právě nevím pod čím jim to mám poslat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
3.4.22 13:12

Na to pry neni formular. Ty dostanes na pobocce tu poukazku a pak posles naskenovane doklady/odevzdas na pobocce. Pry to jde i mailem, mi rikala na pobocce. Musi se identifikovat to dite (rodne cislo). A oni to proplati.
Me to prislo rychlejsi a jednodussi odnest na pobocku :)
Akorat si zenska za prepazkou vsechny veci z dokladu hledala, jestli jsou fakt pro miminko. Mela jsem tam rektalni trubicky, pupik na brisko a probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15317
3.4.22 13:25

Dostali jsme na pobočce poukaz a dárkovy balicek pri nahlášení dítěte, pak tam manžel odnesl poukaz a účtenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55831
3.4.22 14:22
@Petulinam píše:
@PastikaJatrova
Jo ale mě jde o to že tam je třeba konkrétně na výběr např zrovna ta dentální hygiena ale tady ten příspěvek pro novorozence tam není tak právě nevím pod čím jim to mám poslat :nevim:

https://www.vzp.cz/…ek-v-lekarne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
3.4.22 21:44

Mám dojem, že se to objeví přímo u novorozence v možnostech příspěvků, až ho do pojišťovny (resp. aplikace) přihlásíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat