VZP přispívá na plavání miminek!

7666
27.9.07 21:20

VZP přispívá na plavání miminek!

Holky, co máte VZP, přispívají nyní 500 kč na plavání miminek do jednoho roku! Když jsem tak četla ty h/různý ceny tady, tak toho využijte, kdo jste u VZP!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
27.9.07 21:20

oooooooooooooooooooooo dekuji dekuji!!! super -hned je zkasnu!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
28.9.07 10:26

a HZP přispívá 1000 Kč taky by to bylo škoda nevyužít :)

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.9.07 10:33

Díky díky díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Kac
5049
28.9.07 14:08

vzp nyni prispiva na hodne veci, tak je treba se informovat na co vse.
mj. kdo je clenem klubu pevneho zdravi (uzavira se to na pobockam vzp) tak dostane proplacen ucet na pernamentku cviceni, nebo pohybove aktivity ve vysi 300K. Je tam hoto vic.
(klub pevneho zdravi tam se jen zavazujete, ze chodite na pravidelne prohlïdky- tim pecujete o sve zdravi…a jsou tam ruzne slevy.)
kac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
28.9.07 15:02

Těch 500 od VZP je buď na plavčo do 1 roku nebo na civčení pro těhotný (ale jen od akreditovaných cvičitelů - prostě s kym má VZP smlouvu) nebo na přítomnost otce nebo osoby blízké u porodu. Ale mám dojem, žeto bylo „jen“ 450, páč si pamatuju, že nás přítomnost bude stát 50 Kč (u nás se platí 500).
Každopádně proč to nevyužít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.9.07 20:22

ještě kdysi taky přispívala VZP 50% za nadstandard v porodnici…ale to už padlo … tak to třeba dělá taky jiná pojišťovna

• Nahlásit
  • Citovat
473
28.9.07 23:33

a jak se ten příspěvek vlastně inkasuje? Např. kdybych to chtěla využít…tak nejdřív zaplatímv porodnici za přítomnost otce , vezmu si potvrzení o zaplacení a oni mi to pak proplatí? Nebo o to mám žádat nějak dopředu???? Nikdy jsem žádného příspěvku nevyužila tak se ptám asi blbě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
29.9.07 07:31

tak mě napadá, víte, že VZP přispívá třeba i na přítomnost otce u porodu?
koukněte na web, tam je spousta různých variant, můžete si vybrat na co příspěvek čerpat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
3.10.07 21:36

Ahojky,
na to, že VZP přislpívá na plavčo jsem přišla úplnou náhodou a hned si taky zažádala o příspěvěk - řeknu Vám - takhle blbě jsem se už dlouho necítila. Paní na přepážce se mnou jednala jakoby mi to měla vyplatit z vlastní kapsy, neochota sama, nakonec jsem sice vyplnila nějaký lejstro, ale vlastně ani nevím kolik a jestli mi vůbec něco přispějí. Asi je to jen o lidech, já na tohle mám asi smůlu, tak vám ostatním přeju více štěstí a pevné nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
4.10.07 22:11

U mě to byla spíš sranda - je to nové a dvě žensklé pořádně nevěděly co s tím, tak si to přehazovaly , ale nakonec mi daly ještě přívěšek na kočárek, když už jsem čekala:-)
Nenechte se otrávit, když to platí, tak ať platí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
16.10.07 16:55

to je teda pech :! :evil: že začnou přispívat na plavání dětem do roka zrovna když náš malej ten rok oslavil :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
19.10.07 06:01

Koralko,
já taky žádala až cca 14 dní po prvních narozkách malýho. Paní na přepážce mi řekla, že přispívají od 1.7., tak od toho data do narozenin malýho jsem zažádala. Abych to teda neměla tak jednoduchý, tak prý má VZP smlouvy jen s některýma agenturama, ale za zeptání nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
20.10.07 15:40

tak to z tý smůly stejně ven nevycházím :-(
my měli plavání od dubna do června, takže toho se to asi netýká, když je to od července. přes léto byla pauza a stávající plavání nám začlo 11.9., přičemž prcek měl rok 16.9.
no nic, při naší smůle by s naším plaváčkem stejně smlouvu asi neměli :wink:
ani to nebudu radši zjišťovat...........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
21.10.07 10:02

Koralko ,
tak v tvém případě je to teda fakt PECH :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...