VZP - proplacení účtenek - Celiakie

2969
1.8.13 13:36

VZP - proplacení účtenek - celiakie

Ahoj,
nevíte někdo prosím jak je to s proplácením účtenek za bezlepkové potraviny u VZP. Jaké účty akceptují? I ty z internetového obchodu? Nebo musí být jen tištěná účtenka z obchodu kamenného. Dcera je tam přehlášená až od nového roku, ale ptám se raději dopředu. Dost objednávám na netu a někde je uvedeno v popisku např. jen Schar těstoviny atd. Vím jen, že by mělo být vyloženě napsáno, že je to bezlepkové :zed:,což já asi u internet. obchodu neovlivním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

825
1.8.13 13:55

Ahoj, ja s tim mam takovou zkusenost - nezkusenost, respektive u nas to probihalo tak, ze snaha dokladat uctenky a zadat o prispevek nas tak omrzela kvuli zdlouhavosti a byrokraticnosti procesu, kdy se jim behem dvou mesicu, co tento nas pokus trval asi trikrat neco nezdalo, ze nasledne nas to prestalo definitivne bavit a rekla jsem si, ze ta petistovku mesicne, co byla tehdejsim maximem a je myslim doted, byly penize vyrazne vyrazne draze vydelane nez v praci a na cele prispevky jsme se nasledne vykaslali :) Pokud to tedy nezvedli na nejakou inteligentni castku rekneme tri tisice a vyse mesicne, tak bych cas venovany vyrizivani prispevku a dokladovani uctenek vyuzila lepe a radostneji…;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2969
1.8.13 14:45

@wendy Díky za komentář. Tak párkrát to asi zkusíme, než nás to třeba taky přestane bavit :lol:. Myslím, že teď je to 500/měsíc a příští rok to víc asi nebude a pokud míň, tak dcera šupajdí zpátky k poj. naší. To víš, chtějí to asi hodně znepříjemnit, ale hlavně, že se pyšní tím, že přispívají. Bohužel v tomto období pro nás bude každá kačka dobrá, tak uvidím jaké budou podmínky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
1.8.13 17:03

Tak mě 500 za měsíc přijde dost, hodně dost.
Doporučuju zavolat na infolinku a přímo se na to vyptat, to je nejjistější. Jinak jestli z netu tak faktura stačí, ne? Tam je cena, razítko i popis zboží. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
1.8.13 20:56

Petistovka je dost tak nejak relativne - je to dost pokud mi to nekdo da jen tak na ruku aniz bych pro to musela vyvijet nejakou cinnost - pokud mi vyrizeni te petistovky zabere mesicne pet hodin tak uz je to v podstate stovka na hodinu, za coz by se asi vetsine z nas, kdyby nam to nabizel zamestnavatel ani nechtelo vstat rano z postele…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama