Vzpomínám na minuly život ?

210
11.9.21 21:19

Vzpomínám na minuly život ?

Ahoj. Deje se mi to už X let, jsem narozena koncem 90tych let. Ale jakmile vidim fotky z 90tek a většinou teda mladých lidi kolem 20, mám zvláštní pocity, až takový ze se mi chce z ničeho nic brecet, a jakoby bych to vše znala. Je možné ze je to něco z minulého života? Ale dedukci bych tedy musela umřít mlada, nějak v průběhu 90tych let a pak se narodit znovu v krátkým intervalu po smrti. A písničky z 90tych převažují v mem repertoaru :D. Mate to taky u něčeho takto?? A jak zjistit co je to? Diky moc holky :) aj kluci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
704
11.9.21 21:50

Tak já mám nejradši 80' a narodila jsem se na začátku 90. Nemyslím si, že by to byl minulý život, spíš vzpomínky z dětství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
11.9.21 22:12

Tak můžeš zkusit hypnózu, třeba jsi Kurt Cobain… ;)

Já teda ráda poslouchám všechno, od Mozarta po BTS, a nic z toho nevyvozuju. :) Já jsem devadesátková, a když mrknu na playlist, tak nejvíc toho mám 2010-2021, ale třeba ty osmdesátky tam najdu taky… Devadesátky paradoxně skoro vůbec, na dost devadesátkových písniček mám paradoxně celkem averzi. A když teda vidím to fotky z té doby, tak to je fakt někdy k pláči (děsná móda, teď to sice zase frčí, ale je to e-e).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
11.9.21 22:21

Pouze řeknu, že to časově sedět nemusí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
11.9.21 22:25

A já zbožňuju Elvise a narodila jsem se v osmdesátkách. Z toho bych fakt neusuzovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3193
11.9.21 22:28

Ja asi byla v minulym zivote hlucha, hudba mi toriz nic nerika, prestoze mam hudebni sluch. Nebo mi v mozku na to chybi zavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16171
11.9.21 22:31

Miluju 80. a 90. léta, jsem narozená v 80. letech…podle mě jsou to vzpomínky na dětství. Taky jsem dojatá, když vidím, či slyším něco z té doby, seriály, hudbu, staré reklamy, staré fotky našeho města…mám slabost i pro ABBU, to proto, že jí moje mamka vždycky poslouchala v autě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
11.9.21 22:41

Mám to taky. Dojetí, nostalgie, když vidím fotky našeho města (jeden fotograf nás hodně zásobuje). Z doby, kdy jsem se narodila i z dřívějška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
11.9.21 22:42

To je kvůli tomu, že jste žila v atmosféře 90tek, atmosféru dělají i lidé. Zřejmě jste byla i v té době šťastná oproti stavu teď. Takže to spojujete s dobou a když si na to vzpomenete, tak je vám líto, že už necítíte, co jste cítila.

To s minulými životy nemá co dělat. Ty vědecky prokázané nejsou, to neznamená, že to není možné, ale není samozřejmě žádná metoda, jak to zjistit. Jediné, co se používá je regresní hypnóza, to má nějaký vědecký základ.

Nebo se můžete zeptat kohokoliv, kdo má nějaké „zvláštní schopnosti“, ale tam je ještě menší šance, že to bude realita, protože ani ty zvláštní schopnosti nejsou prokázané, takže i kdyby třeba někdo skutečně dokázal pomocí něčeho (říká se tomu ESP = extra sensory perception, mimosmyslové vnímání) váš minulý život, otázka je, jakou máte šanci, že na něho natrefíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
12.9.21 07:29

Nic nenormálního, já si matně pamatuju jenom okraj devadesátek a vrátil bych se tam z fleku. Pivo za patnáct korun, cigára za třicet. No a už zase řvu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7652
12.9.21 07:35

Myslím že jsou to spíše vzpomínky na dětství. 90 léta byly krásný já jsem se narodila v 80 letech takze 90. Bylo ještě kóje dětství a dospívání. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
včera v 13:26

Když mi bylo tak 13 nebo 14, zaslechla jsem poprvé jeden starý irský tradicionál. Neslyšela jsem ho nikdy předtím. Je to nádherná píseň, která sama o sobě osloví duši, ale já tehdy měla opravdu pocit, že ji prostě znám. Při prvních tónech jsem se úplně zachvěla, ale vážně to nebylo jen tou sílou hudby, bylo to prostě něco jiného. Nejde to popsat, člověk to musí cítit. Miluji ji dodnes, ale ten první pocit už jsem nikdy neměla. Nevím, jestli věřím na minulé životy nebo ne, nevím, co to tehdy bylo, ale zanechalo to ve mně silnou stopu. V tu chvíli jsem vážně cítila, že to není jen tak. Pokud budu brát vše jen racionálně, tak bych řekla, že jsi velmi citlivá a vnímavá osoba. Ale jak jsem psala, já věřím, že možné je vše :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat