Vzrůstající tendence seznámení přes seznamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mývalova žena
Stálice 87 příspěvků 02.03.19 13:43
Vzrůstající tendence seznámení přes seznamky

Ahoj, k odlehčení, zvědavost zamyšlení:) V mém okolí se v poslední době vyrojilo více páru vzniklých díky internetu…všímáte si toho také? Nebo se to zdá jen mě, že se lidé čím dál tím víc setkávají na přes seznamku apod.? Proč to? Kolik z vás mělo podobný osud?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4508 příspěvků 02.03.19 13:51

V mém okolí se přes seznamku seznámila jen moje mamka. Jinak se všichni znají ze školy, z práce, ze stejné vesnice,… :)

Smutek11
Povídálka 18 příspěvků 02.03.19 13:52

No seznamkou je to těžký.Zatím jsem si psal a sešel se třema dívkama.1 Měla zájem jen o moje peníze 2 mě fyzicky napadla a rozbila telefon. A třetí má mozkovou obrnu a je jak malý dítě.Ta třetí je milá,ale bohužel osud jí nepřál :(:(

mrav
Nadpozemská drbna 26516 příspěvků 02.03.19 13:53

Někdo nemá možnost a ani čas se seznamovat třeba na diskotékách, nebo zábavách. Třeba já - 46 let, vdovec, tříletá holčička. Zkouším různé způsoby seznámení a seznamka je jedním z nich. Je pravda, že některé ženy tam jsou nepoužitelné, ale kdo nezkouší, nemívá štěstí. :mavam:

Hlaholice
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 02.03.19 13:58

Tak my jsme se s manželem seznámili také na seznamce. A pro mě byla ta seznamka jasnou volbou. Přišlo mi to strašně pohodlné. Nenarusovalo mi to život. Bylo jasné, proč tam jsem. A celkově to bylo určitě rychlejší než nějakou standardní cestou. Navíc jsem ani moc nevěděla, kde bych hledala.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16565 příspěvků 02.03.19 14:00

Protože se celý život přesouvá online. Jsme líní jít nakupovat, tak naklikáme myší, co chceme a doručí nám to před dveře :door:. To samé se seznamkou. Dřív se lidé víc setkávali živě, bavili se, dnes jsme na to příliš pohodlní a jednoduše si „naklikáme“ partnera. Tím se ušetří spousta času a je to vlastně taková zkratka.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 02.03.19 14:15

A proč ne? Ono to opravdu je rychlejší, což ale neznamená, že to je špatně. Jako když to řeknu blbě, jdu na seznamku, napíšu, že chci chlapa s VŠ, z Prahy, toto a toho věku, s takovými a makovými zájmy. Napíšu něco o sobě. A někdo mi odpoví nebo ne. Zatímco jakou mám šanci, že zrovna takového Pepu potkám na diskotéce nebo na nákupech? Zejména, když nerada na taková místa chodím. Mám kolem sebe plno lidí, co našli na seznamce, nijak nesoudím. Někomu to vydrželo, někomu ne. Stejně jako u párů, co se našly jinde. :)

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 02.03.19 14:17

@Mango_Lassi životní styl se mění :nevim: nesnáším nakupování, stání ve frontě, nakládání tašek, nestydím se za to. V hypáči jsem nebyla ani nepamatuju, nakupuji online. Místo nákupů jdu radši na procházku.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7116 příspěvků 02.03.19 14:19
@Mango_Lassi píše:
Protože se celý život přesouvá online. Jsme líní jít nakupovat, tak naklikáme myší, co chceme a doručí nám to před dveře :door:. To samé se seznamkou. Dřív se lidé víc setkávali živě, bavili se, dnes jsme na to příliš pohodlní a jednoduše si „naklikáme“ partnera. Tím se ušetří spousta času a je to vlastně taková zkratka.

Kde se dá naklikat vysoká blondýna s pevnýma trojkama? :mrgreen:

Brumbera
Kecalka 222 příspěvků 02.03.19 14:29

@mývalova žena To bylo vzdycky..hlavne v Praze.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18476 příspěvků 02.03.19 14:31
@Smutek11 píše:
No seznamkou je to těžký.Zatím jsem si psal a sešel se třema dívkama.1 Měla zájem jen o moje peníze 2 mě fyzicky napadla a rozbila telefon. A třetí má mozkovou obrnu a je jak malý dítě.Ta třetí je milá,ale bohužel osud jí nepřál :(. :(

to tam fakt nebyla nějaká normální žena?
Jinak mě přijde zajímavá seznamovací akce (má to i jakýsi název), kdy se pod hlavičkou nějaké agentury ti žadatelé o seznámení hromadně sejdou a každý s každým nějaký čas mluví. Ukládá si do paměti, dělá zápisky, selektuje…A zužuje se výběr, který se pak individuálně vyhodnotí. Prý to bývá dost úspěšné :think:

mrav
Nadpozemská drbna 26516 příspěvků 02.03.19 14:33
@Prof. Farnsworth píše:
Kde se dá naklikat vysoká blondýna s pevnýma trojkama? :mrgreen:

Na Amatérech, na Badoo, Academic single ladies,na facebooku, v tramvaji - když na ní vyliješ kafe. :mrgreen: :mavam:

Jogrr
Závislačka 4735 příspěvků 02.03.19 14:36

My jsme spolu uz skoro 17 let, jedno dite 2 roky a druhe v planu behem par mesicu.
Ale nebyla to rubrika vazne seznameni.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18476 příspěvků 02.03.19 14:39
@Lalelale píše:
@Mango_Lassi životní styl se mění :nevim: nesnáším nakupování, stání ve frontě, nakládání tašek, nestydím se za to. V hypáči jsem nebyla ani nepamatuju, nakupuji online. Místo nákupů jdu radši na procházku.

vidíš, mě zas nakupování přes net silně znervoznuje. Jak to nemám v ruce, jsme nesvá :think: Chi si vybrat konkrétní květák, pórek, ředkvičky, meloun atd…Koukám do regálů, co mají třeba aktuálně ve slevách (a ty se dost mění, třeba u ovozelu). Většinou nakupujeme s nejstarší dcerou, takže přitom i v klidu pokecáme, občas potkáme někoho známého :think:
Ale já jsem ještě stará škola, seznamovala jsme se vždy „v terénu“. Byla jiná doba :think:

EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 02.03.19 15:04

My jsme se s manželem seznámili na seznamce skoro před 12 lety, oba už jsme to zkoušeli po několikáté, takže zas takový boom poslední doby to není.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama