Vzrušuje ho, když mě může znásilnit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 10:04
Vzrusuje ho, kdyz me muze znasilnit..

Mam partnera, ktereho vzrusuje, kdyz me zacne znasilnovat - ja se branim, on mi chytne ruce nebo mi zacpe pusu. Chce, abych ho kousala. Kdyz se branim, tak se hned udela. Jinak mu to trva treba i hodinu. Je to normalni? Neni to fake, jen me zajima, jestli nemuze mit nějakou uchylku, coz uz mě mockrat napadlo… anonym z osobnich duvodu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
TeSudička
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 11.01.19 10:08

Pujc mi ho 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 10:10

@TeSudička :D takze jsem divna ja..

Annabela11
Závislačka 4210 příspěvků 11.01.19 10:10
@Anonymní píše:
Mam partnera, ktereho vzrusuje, kdyz me zacne znasilnovat - ja se branim, on mi chytne ruce nebo mi zacpe pusu. Chce, abych ho kousala. Kdyz se branim, tak se hned udela. Jinak mu to trva treba i hodinu. Je to normalni? Neni to fake, jen me zajima, jestli nemuze mit nějakou uchylku, coz uz mě mockrat napadlo… anonym z osobnich duvodu.

Tak snad to takhle dělá jen tobě.A neznasilnuje i jiné…

Příspěvek upraven 11.01.19 v 10:12

Terisos
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 11.01.19 10:10

No… Mně to normální nepřijde. Laicky bych řekla, že má fakt trošku násilnické sklony. A bohudík má tebe, co mu to občas takto dopřeješ. Pak by třeba mohl někoho znásilnit doopravdy, ne jen jako. :roll:

BaraRed
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 11.01.19 10:11

No uchylka to je a to vyzaduje pri kazdem sexu nebo porad? Ja kdyz jsem opila, tak se mi libi, kdyz me manzel trosku skrti a taha za vlasy. :lol: Ale to jen parkrat do roka a jemu to nevadi.

růžový achát
Echt Kelišová 8648 příspěvků 11.01.19 10:13

Tvl, tak mu hlavně vždycky dej :P , ještě bych se chtela zeptat uda u toho nemusíš vypadat jako malá holčička co jde ze školy?

lilith1
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 11.01.19 10:15
@Anonymní píše:

Je rád hodně dominanntní, ovládá Tě některým ženám se to líbí, některým, co milují dlouhé předehry a romantiku ne..jinak určitá úchylka je..záleží na tobě, zda se to líbí tobě..

vejilka
Kelišová 5084 příspěvků 11.01.19 10:19

Můj to dělá občas taky. Mě se to třeba líbí :mrgreen: Je to, když se pohádáme a nechci usmiřovačku. Občas si zahrajeme i formou hry :mrgreen: Jednou jsem oběť já, jednou on

měsíční svit
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 11.01.19 10:25
@TeSudička píše:
Pujc mi ho 8)
:D

Taky jsem měla kluka, co to měl takhle rád, já taky, takže to bylo super. Jednou mi přitom i roztrhal tričko, tak to jsem mu řekla, že tohle už ne. :cert: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 10:28

Jeste mi dela to, ze me pevne chytne, u toho me suka az nadoraz, coz nekdy boli, a dela mi vsude cucfleky a ja se nemuzu nijak branit. Kdyz mu reknu ne, nebo nech toho, tak ho to pry jeste vic vzrusi…

g.sandova
Kelišová 5984 příspěvků 11.01.19 10:29

Mně se to taky líbí. Na tuhle hru musí být dva, jinak ke to blbý. Nemyslím si, že nutné někoho bude znasilnovat, když mu to nedoprejes. A pedofil už být nemusí vubec

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 10:30

@BaraRed ano, dela to pri kazdsm sexu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 10:32

Mne se to ale libi, nekdy je to uz za hranou, kdy on je celej dodrapanej a dokousanej a ja mam vsude cucfleky. A nejsem si jista, jestli by byl schopen nekoho znasilnit, on tvrdi, ze ne…

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 11.01.19 10:41
@Anonymní píše:
Mne se to ale libi, nekdy je to uz za hranou, kdy on je celej dodrapanej a dokousanej a ja mam vsude cucfleky. A nejsem si jista, jestli by byl schopen nekoho znasilnit, on tvrdi, ze ne…

Domluvte si záchranné slovo, které když jeden z vás použije znamená okamžitou stopku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama